Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: yumatu mx serisi

Starting Member
    Giriş Tarihi
    29-09-2008
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    457398

yumatu mx serisi

akadaslar yumatu mx serisi cihazım var yazılımı güncelledim 3.4.9 ile fakat *** dosyalarını atamıyorm yukluyor ama kanallar acılmıyor örnegin xdrem tv gibi nasıl apacagım ardım lütfen

Average Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2005
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    79578

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi avengerwolf Mesajı Göster
    akadaslar yumatu mx serisi cihazım var yazılımı güncelledim 3.4.9 ile fakat *** dosyalarını atamıyorm yukluyor ama kanallar acılmıyor örnegin xdrem tv gibi nasıl apacagım ardım lütfen
    Yumatu cihazlarda k e y yüklemesi yapıldıktan sonra cihaz normal ekranda iken 9339 tuşlanarak şifreleme sistemlerinin olduğu sayfa açılır ve tekrar geri çıkılır, böylece k e y ler aktif hale gelir. Cihazınızı bilmiyorum ama bu şekilde aktif hale getirme yapmadıysanız bunu bir deneyin.:wave:

Starting Member
    Giriş Tarihi
    29-09-2008
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    457398

denedim yine olmadı baska bir yontem yada ne biliyim lütfen yardım kafayı yedim kaç gündür beceremedim

Senior Member
    Giriş Tarihi
    31-10-2005
    Mekan
    42 Konya
    Üye No
    146096

Hemşehrim, siz bu kadar yetersiz bilgi verirseniz daha çok kafayı yersiniz. anlattıklarınızdan k.ey dosyasını dogru yüklediğiniz anlaşılmıyor. Yani 9339 kumandayla girdiğinizde şifre menüsü açılınca son yüklediğiniz şifreleri görüyorsanız tamamdır. Yok göremiyorsanız uydu cihazınızın beslemelerideki kondansatörler şişmiştir değişmesi gerekir. Bunun gibi bir çok şey sayabiliriz. Siz iyisimi ne yaptıgınızı etraflıca anlatırsanız kolay çözüm bulursunuz.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı