Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: Hotbird mi yoksa astramı

Member
    Giriş Tarihi
    06-10-2004
    Üye No
    32536

Hotbird mi yoksa astramı

arkadaşlar benim çanak şuan hotbirde bakıyo acaba astraya çevirsemmi nedersiniz astra nasıl bir uydu çözülebilen kanallar hangisi 1.20 lik ofset çanağım var kısaca bir bilgi verirmisiniz

Senior Member
    Giriş Tarihi
    22-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    35329

astradan pek bişiy alamazsın 120lik çanakla, edirnenin batısında kalmıyorsa mevkiin tabii. Thoru tavsiye ederim kuzey avrupa ülkelerinin kanalları var.
    listeyi incele bir eğer kalitali bir çanaksa 11421 H ten sonrasını alırsın kiosklar multiler tarzı hatta daha kaliteli diyebilirim 3 tanesi ***** yayın veriyor. kanalların hemen hepsi original dile altyazı yayında ve içerikler çok kaliteli.
    şu sıralar çok sık *** değiştiriyorlar ama forumun conax bölümünden yeni keyleri copy pastele bile softcam.*** ine ekleyerek izleye devam edersin.

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-05-2004
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    13915

Yer çok önemli, eğer Astra iyi geliyorsa tek çanak 2 LNB tavsiye derim.

Member
    Giriş Tarihi
    06-10-2004
    Üye No
    32536

arkadaşlar tek çanağa 2 lnb takılıyormuki tavsiye ediyorsunuz kusuruma bakmayın cahilliğime verin hiç duymamıştım. birde ben istanbul edirnekapı civarında oturuyorum astradan tequilla kanalları alınıyormu ve skay starla açılıyormu 1.20lik kaliteli ofset çanak var

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-05-2004
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    13915

Ben Kadiköy tarafından Astradan 2-3 Tp alıyorum 1.20 ile. Edirnekapı biraz daha şanslı olmasına karşın 1.20 yetersiz, hele parabol ise koyacağın 2 LNB gölge yapacak, onun için uğraşma. Taquillalar ise benim tahminime göre 2.5 m den sonra gelirler.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı