Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: DT de showtime, moviemax

Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2004
    Üye No
    1829

DT de showtime, moviemax

Next 8000 xcam receiverimda yasal DT kartım ile aile paketini izliyordum. 2 gündür showtime. MGM. moviemax1-2 açılmıyor. Diğer kanallar normal.
    Şu an versiyon olarak 26 kasım gözüküyor. (hep 27 kasımdan bahsediliyor ama)
    Bu versiyon cryptoworks AU değilmi?
    Yoksa başka bir sebeb mi var?
    Ya da sorun bende mi?

cihazıma 1 kasım yüklü iken sürekli donma ve kendiliğinden kapanma yapıyordu. istanbula servisine gitti. Geriye geldiğinde ne yaptıklarına dair bir bilgi yoktu ama cihaz 26 kasım yüklü idi. Hala donma ve kapanma yapıyor. Bütün cihazlar mı böyle yoksa benim şanssızlığım mı?

Adviser
    Giriş Tarihi
    11-07-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    19661

Arkadaşım maalesef aynı sorun 1 HAZIRAN yazılımından berı bende de var. Ben de yasal DT uyesıyım ve aera sıra oluyor. Alışkanlık oldu artık. Mesela bu akşam Kurtlar vadisi izlerken 2 kere oldu nefret ettım..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-05-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    14340

@872turkuaz arkadaşım
    bende 8000 xcam kullanıyorum ve sözünü ettiğin hiçbir sorun bende yok.bende dt abonesiyim.bugüne kadar hiçbir sorun olmadı.moviemaxları seyretmemenin bir nedeni var.o da dt o kanallarda bazen şifre değiştirir.kullandığın yazılım dt au lu.yapacağın şey sözünü ettiğin kanalın üzerinde biraz bekleşifre çözülecektir.sevgiler

Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2004
    Üye No
    1829

Bu kanalların üzerinde bir süre bekleme yapmak aklıma gelmedi. akşam deneyeceğim. teşekkürler.

Bu donma ve kendiliğinden kapanma ve açmalar DT ile ilgili değil. Cihazda donanımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum ama servise gitti geldi değişen bir şey yok

Member
    Giriş Tarihi
    28-07-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21515

donanımsal degil de yazılımsal dt modullerini satmak icin bazı degisiklikler yaptı dt kartlarına gonderilen nanolara bakarsanız gorursunuz ve next8000de bazı inslerde kart anlık bloke oluyor ve receiver reset oluyor ya da kanal degistirdigimiz halde yayın eski kanalda devam ediyor ve sonra resetleniyor saatte en az bir defa oluyor bu 27kasım extra kullanıyorum dt au

Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2004
    Üye No
    51457

Arkadaşlar lütfen erken yukumlu olmayın.Bir acıklamaları izleyin ve uygulayarak işlerin yoluna girebilecegini inanın.Çünkü o yazılımlar soylediginiz sorunlar cercevesinde hazırlanıyor.saygılar...

Average Member
    Giriş Tarihi
    20-07-2004
    Üye No
    20628

bundan önceki yazılımı yukledim ondada çalışmıyor ama xdream modüle takınca kartımı çalışıyor bilginize

Member
    Giriş Tarihi
    02-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    37508

bende sorun yok. arada bir giden kanalın üzerinde bekliyorum, au oluyor. 27 kasım bisskremsiz yazılım yüklü...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı