Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 19 mesajdan 1 ile 19 arası

Konu: Türk Dream İmages1.0

Average Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    31 Hatay
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    918

Türk Dream İmages1.0

Turk Dream Team Images1.0 15-12-2004

=========================================
    Emus :

- Newcamd.v.5.25
    -----------------------
    TPS OKEY
    MULTIVISION OKEY
    SRG OKEY
    ORF OKEY
    POLSAT AUTO OKEY
    ABO KART OKEY

Lisanslar - Licences :

Eng
    Türkce

Compiled by:

Tripple xXx

konuyu editleyip IMG yapanın adını yazıyorum
    Düzenleyen kyoto : 18-12-2004 at 15:06

New Member
    Giriş Tarihi
    07-12-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    49392

Slm,
    Bu imaj DM500 için uygunmudur...

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-05-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    14951

Bu img Turk Dream Board grubuna mi ait yoksa ?
    Board kapanmisti - tekrar faliyete mi geçtiler ?

Average Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    31 Hatay
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    918

arkadaşım bu image 7000S için.Hocam bu image bir arkadaşımla benim çalışmam.Yeni çalışmalara başladık.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    460

Turk Dream Board kim bunlar yaw bir bilen olursa bana da haber verirlerse sevinirim

New Member
    Giriş Tarihi
    24-11-2004
    Mekan
    43 Kütahya
    Üye No
    44095

Slm Arkadaşlar bu img yükleyen varmı nasıl birşeydir?
    Düzenleyen kalay : 16-12-2004 at 21:09

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-05-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    14951

Ben yükledim Triple xXx img yaziyor !

@kurtul
    kutlarim - basarilarinizin devamini bekleriz,
    bide su acilis resmini bari degistirseydiniz.
    Hadi kolay gelsin!

Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    373

ben denedim güzel ama pludin manager felan çıkmıyor.

Average Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    31 Hatay
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    918

Hocam ilk deneme .Heycandan yanlış dosyayı upload etmişim.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    394

Türk Dream Team olarak bizler çalışmalarımıza devam ediyoruz yanlışlıkla download edilmiş bir dosya olabilir. Turk Dream Board ile hiçbir ilgimiz yoktur. Bu çalışmalarda dosyalar karışmıştır şu an Türk Dream Team 1.1 üzerinde çalışmalar yapılmaktadır. Sonuçta Rudream veya Sf dream vs çıkmış imageslar üzerinde herkes gibi geliştirmeler yapıyoruz...Yakın birzamanda kendi serverlarımız üzerinden addonslar ve plugins sunma imkanı sağlıyacağız.
    Düzenleyen Matrix Reloaded : 17-12-2004 at 15:00

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-05-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    14951

Çok güzel bu habere sevinmemek elde degil - ama madem ki bu kapasite
    sizde var emu düzenleme de yapsaniz - mesela biskrem ekleseniz
    daha da iyi olmaz mi ?

Sevgilerle selamliyorum sizleri !!!

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    394

Şu an server sorunu yaşamaktayız çalışmalarımız bu ana denk geldi dosyaların karışması bu sebepten oldu haftaya kendi serverımızı kuruyoruz hizmetlerimizi kendi serverlarımız üzerinden yapacağız..

Saygılarımla..

New Member
    Giriş Tarihi
    24-11-2004
    Mekan
    43 Kütahya
    Üye No
    44095

Selam arkadaşlar bilgilerinize teşekkür.Çalışmalarınızda başarılar haydi kolay gelsin.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    460

arkadaşlar başkaların IMG biz yaptık diye lütfen forum reklamı yaparaktan buraya koyup da arkadaşları yanıltmayalım
    en azından yapan kişilerin emeğine saygı gösterelim
    aslında bunları yazmıyacakdım ama gördüğüm diğer board larda aynı şeyler olmuş
    burada tripple ustanın emeğine saygı duyalım

Average Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    31 Hatay
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    918

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kyoto
    arkadaşlar başkaların IMG biz yaptık diye lütfen forum reklamı yaparaktan buraya koyup da arkadaşları yanıltmayalım
    en azından yapan kişilerin emeğine saygı gösterelim
    aslında bunları yazmıyacakdım ama gördüğüm diğer board larda aynı şeyler olmuş
    burada tripple ustanın emeğine saygı duyalım
    Sayın hocam image yüklemediğiniz yazdıgınız yazıdan belli oluyor.Diger foruma yazdıgınız yazıyada cevap yazmıştım ama okumadınız herhalde.Biz bilgilerimizi arttırmak ve birşeyler yapma mücaledesindeyiz.Yukarıda Genuine hocam image yüklediğini ve tripleXXX yazısının cıktıgını belirtmiş zaten.Sonuçta yükleyen kişi başlangıcta Triple hocamın logosunu görüyor.Bizim amacımız burada reklam yapmak degil dreambox kullanıcılarının eleştirlerini almak iyi veya kötü yönde sonuçta eksiklerimizi gidermeye çalışıp yeni birşeyler yapmaya çalışıyoruz.Reklam yapmaya çalışsak triple hocamın logosunu orda bırakmazdık.Yanlış anlaşılmak istemeyiz.Sizin düşüncelerinizide saygıyla karşılıyoruz.Saygılarımla

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    460

Sayın hocam image yüklemediğiniz yazdıgınız yazıdan belli oluyor.Diger foruma yazdıgınız yazıyada cevap yazmıştım ama okumadınız herhalde.Biz bilgilerimizi arttırmak ve birşeyler yapma mücaledesindeyiz.Yukarıda Genuine hocam image yüklediğini ve tripleXXX yazısının cıktıgını belirtmiş zaten.Sonuçta yükleyen kişi başlangıcta Triple hocamın logosunu görüyor.Bizim amacımız burada reklam yapmak degil dreambox kullanıcılarının eleştirlerini almak iyi veya kötü yönde sonuçta eksiklerimizi gidermeye çalışıp yeni birşeyler yapmaya çalışıyoruz.Reklam yapmaya çalışsak triple hocamın logosunu orda bırakmazdık.Yanlış anlaşılmak istemeyiz.Sizin düşüncelerinizide saygıyla karşılıyoruz.Saygılarımla
    @kurtul usta
    ben yazılanları ve forum takip yapan kişiyim şahsi olarak ben sadece turkey forumu takip etmiyorum bildiğim bütün forumları takip ederim ve burada benim demek isdediğim en azından kimin IMG olduğunu yazmanız sizin yapmışsınız gibi
    Compiled by:

Turk DreaM Team by AMCA and KURTUL
    yeni IMG gibi lanse etmeniz
    biz dün bunu yüksel hocamlada görüştüm ve birebir yükleyerekten baktı
    tabiki herkes böyle öğreniyor sizlerde böylelikle öğreneceksizni ama en azından yapan kişinin adını bildirerekten bir teşekkür yazısı yazabilirsiniz ki doğrusuda bu IMG % 90 tripple xXx usta ustaya ait mesele bu
    Düzenleyen kyoto : 18-12-2004 at 15:33

Adviser
    Giriş Tarihi
    09-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    33152

@kyoto arkadaşım haklısın.
    zaten sıfırdan image yazan ekiplerin en büyük sorunu bu.. yani kendi image'leri üzerinde bazı editlerle yeni isimlerde image'lar ortaya çıkıyor. buda sıfırdan image yazan ekipleri rahatsız ediyor.
    en doğru yol , senin dediğin , üzerinde çalışılan base image'ın belirtilmesi lazım.
    yani mesela "türkimg_basedtripleXXX" gibi...

ama bu gibi geliştirme işlerini yapan arkadaşlara destek olmak lazım. hele hele türk ise bu arkadaşlar. bence eğer ihtiyaçları varsa bir beta tester ekibi kurulabilir bu ekibe. yada ihtiyaçları olan fikir , donanım veya yazılım konusunda destek olunabilir. bu konuda yardıma ihtiyacı olan arkadaş ve ekiplere benim kapım açık. onlarda bu forum aracılığı ile eksiklerini ve ihtiyaçlarını karşılıyabilirler.

ama ne olur başka forumlarda olduğu gibi image editliyerek , türkçeleştirme yaparak , menü renkleriyle oynayarak , logoları değiştirerek kimse kendisi image yaratmış gibi ortaya çıkmasın.
    yapılan işlerin yaratıcı ve yenilikler içermesi lazım. eksikleri gidermesi , hatalı olan yerleri düzeltmesi lazım. yoksa gerisi hikaye....

benim aklıma gelen şu , ilk olarak bizim türklerin yapması gerekenler , plugin konuları.. yani yeni fikirler üreterek dreeambox kullanıcıların ihtiyacı olabilecek yeni pluginler üretmekle işe başlanabilir. ben internette bu konuda amatörce çalışan bir sürü arkadaş tanıyorum. basit basit pluginler yaparak dreambox kullanıcılarının hizmetine sunuyorlar...

bu konularda fikir isteyenler , bu foruma yazsın. elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.

türk dream team'e başarılar dilerim ve bu konuda emeği geçen arkadaşlara..

herkese kolay gelsin

yuran

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    394

Biz bu çalışmayı ilk önce bu img üzerinde yapmıştık ilk test çalışmasında ki bu img yanlışlıkla download ettik oysaki bu img sonlandırılmış hali aynen sizin bahsettiğiniz şekilde idi ama birkere download edildiğinden geri dönemedik tüm eleştirilerinizde haklısınız ..Amacımız kötü amaçlı değil yanlış img download ettiğimizden dolayı biz bu eleştirileri hakettik Turk Dream Team ismi Turk Dream Board ismi ile çağrıştırdığı için ve oradaki arkadaşlara saygısızlık yapmamak için bundan sonraki çalışlarımızı Türk Dream Fun Club Ekibi altında devam edeceğimizi bildirir.
    Hoşgörünüzden dolayı teşekkür ederim..
    Saygılarımla

Member
    Giriş Tarihi
    10-03-2004
    Mekan
    39 Kırklareli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    6501

500s e yardim

arkadaslar dreambox 500s var elimde fakat sorunum TGRT vb kanallarda sorun oluyooo. Fab cikarmis oldugu orj yazilimi yukledim sorun yok calisiyor ve sizlerden istegim bana 500 s icin emu piyasada varsa bana link vermenizi reca ederim :menani: :menani:

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı