Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 18 mesajdan 1 ile 18 arası

Konu: Goldmaster 80700 DCI+V

Member
    Giriş Tarihi
    26-11-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    44683

Goldmaster 80700 DCI+V

Arkadaşlar Goldmaster 80700 DCI+v hakkında bilgisi olan var mı?
    Bu model kaç mb 'tır, emu lu yazılımı var mı?
    Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim....

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2004
    Üye No
    25203

arkadaşım bu cihazın emu yazılımı yoktur

Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    1584

GOLDMASTER TECNİCAL:80700 DCI+V bu cihazın kendi orjinal yazılımından başka yazılım desteyi bulunmamaktatır...teşekkürler

Member
    Giriş Tarihi
    26-11-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    44683

peki uyumlu olduğu bir yazılım olabilir mi?

Member
    Giriş Tarihi
    08-12-2004
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    49872

80700

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi planet1970
    peki uyumlu olduğu bir yazılım olabilir mi?
    GM yetkilileride hiç ilgilenmiyor sadece 2002 tarihli orjinal yazlımı var.Modül taktığımda tanımıyor.i****o modüllerin açtığı kanalların bazılarını açıyor açsada ses yok... 80700 VCI KULLANANLAR ÇOK MAĞDUR....

Member
    Giriş Tarihi
    26-11-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    44683

Peki emu yerine kartla şifreli kanalları çözebilirmiyiz. Türksattaki ilk şifreli kanalı çözdüğünü biliyorum. Diğer biss ler ve hotbird teki kanallar için de mümkün olurmu acaba?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2004
    Üye No
    25203

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sea971
    GM yetkilileride hiç ilgilenmiyor sadece 2002 tarihli orjinal yazlımı var.Modül taktığımda tanımıyor.i****o modüllerin açtığı kanalların bazılarını açıyor açsada ses yok... 80700 VCI KULLANANLAR ÇOK MAĞDUR....
    ya handan tabanlı hiçbir cihazın emusu yok ki ayyıldızla alaksı yok ayyıldız herhalde yazılımın turşusunu kurmuyor

Member
    Giriş Tarihi
    08-12-2004
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    49872

80700

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi atl28
    ya handan tabanlı hiçbir cihazın emusu yok ki ayyıldızla alaksı yok ayyıldız herhalde yazılımın turşusunu kurmuyor
    ARKADAŞIM AYYILDIZ EMUNUN TURŞUSUNU KURMUYOR SA KURSUN...ONLARA ÇOK LAZIM. BİR MALI SATMASINI BİLİYORLARYA NİYE TEKNİK DESTEĞİNİ VERMİYORLAR.BU CHAZLARI KULLANANLAR EMU DANDA VAZGEÇTİ NORMAL YAZILIMI YENİLESİNLER.ÇÜNKÜ BAZI MODÜLLER ÇALIŞMIYOR ÇALIŞANLARDA YARIM YAMALAK AÇIYOR............SAYGILAR

Member
    Giriş Tarihi
    26-11-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    44683

Arkadaşlar, karşılıklı tartışma boyutuna taşımayalım. Tabii ki zamanında bir sürü para verip aldık bu aletleri ve alınırken en büyük özelliğinin bbilgisayara bağlanıp yeni yazılım yüklenmesi vb. şeyler olduğu anlatıldı. Fakat yeni birşey yok..
    Onlarda yok belki de hani bu işin ustası olan arkadaşlar uygun olan başka bir cihazın yazılımı ya da kart la bu işi halletmişlerdir belki.
    Burası tartışma ortamından çok bilgi paylaşma ortamı.
    Eğer bu konuda yardım edebilecek kimseler varsa. bütün yardımlara açığım..
    Herhalde diğer markalarda olduğu gibi goldmaster da da bu işin profesörü olanlar vardır diye düşünüyorum...

Average Member
    Giriş Tarihi
    02-06-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    15791

sea971 Ayyıldız cihazı satarken emu yazılım desteğinin sözünü verdimi?Cihazın bazı modülleri tanımadığı doğrudur ama satın aldığın tarihlerde bütün güncel modülleri tanıyordu.Şİmdiki yeni cihazların bazılarında da aynı sorun oluyor.Ayrıca Ayyıldıza böyle sataşmakla bir yere varamazsın.Bende senin gibi handan altyapılı 80900 dapcı kullanıyorum emu yok ama matrıx modülle aynı kanalları seyrediyorum.Ayrıca çok değil 2 ay kadar önce eski cihazları ücretsiz yeni cihazlarla değiştirdiler.O zaman değiştirebilirdin.Zaten yakın da emuyla seyredilen kanallrda gider o zaman bu eski cihazlar hala kullanılır.Çok değil 1-2 yıl içinde şu andaki yeni denilen cihazlarda kullanılamayacak.Aynı analoglarda olduğu gibi.Anlayacağınız teknoloji koştukça bizde peşinden.Yerinde olsam emuyla şifreli kanallarla işi olmayan birine sat cihazı.Ben öyle yapmayı düşünüyorum.Yani anlayacağın dostum TAKMA KAFANA TOKADAN BAŞKASINI....

Member
    Giriş Tarihi
    08-12-2004
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    49872

80700

Her Defasinda ModÜlmÜ Satin AlacaĞiz? Elİmİzdekİ ModÜllerİde ÇÖpe Atariz Sen Toplarsin..............

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2004
    Üye No
    25203

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi starfighter
    sea971 Ayyıldız cihazı satarken emu yazılım desteğinin sözünü verdimi?Cihazın bazı modülleri tanımadığı doğrudur ama satın aldığın tarihlerde bütün güncel modülleri tanıyordu.Şİmdiki yeni cihazların bazılarında da aynı sorun oluyor.Ayrıca Ayyıldıza böyle sataşmakla bir yere varamazsın.Bende senin gibi handan altyapılı 80900 dapcı kullanıyorum emu yok ama matrıx modülle aynı kanalları seyrediyorum.Ayrıca çok değil 2 ay kadar önce eski cihazları ücretsiz yeni cihazlarla değiştirdiler.O zaman değiştirebilirdin.Zaten yakın da emuyla seyredilen kanallrda gider o zaman bu eski cihazlar hala kullanılır.Çok değil 1-2 yıl içinde şu andaki yeni denilen cihazlarda kullanılamayacak.Aynı analoglarda olduğu gibi.Anlayacağınız teknoloji koştukça bizde peşinden.Yerinde olsam emuyla şifreli kanallarla işi olmayan birine sat cihazı.Ben öyle yapmayı düşünüyorum.Yani anlayacağın dostum TAKMA KAFANA TOKADAN BAŞKASINI....
    Yani bu şekilde hocam doğruları bazen anlamak istemeyn bazı kişiler bu şekilde formu amaç dışı kullanıyorlar

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sea971
    ]

ARKADAŞIM AYYILDIZ EMUNUN TURŞUSUNU KURMUYOR SA KURSUN...ONLARA ÇOK LAZIM. BİR MALI SATMASINI BİLİYORLARYA NİYE TEKNİK DESTEĞİNİ VERMİYORLAR.BU CHAZLARI KULLANANLAR EMU DANDA VAZGEÇTİ NORMAL YAZILIMI YENİLESİNLER.ÇÜNKÜ BAZI MODÜLLER ÇALIŞMIYOR ÇALIŞANLARDA YARIM YAMALAK AÇIYOR............SAYGILAR
    ARKADAŞIM DEDİĞİM GİBİ diğer markalarda aynı üründen ürettiler
    sana soruyorum bunların emusu varmı
    Bildiğin gibi Emu yasal bir yazılım değilidir hiçbir firma emu desteği vermek zorunda değil

arkadaşımızın dediği gibi
    Cihazın bazı modülleri tanımadığı doğrudur ama satın aldığın tarihlerde bütün güncel modülleri tanıyordu.
    bu günkü cihazın yarın ne olacağı bellimi hayır değillll
    Örneğin handan mallarıylla aynı tarihte çıkan ericson A1018 e 250Milyon verdin ozamanın parasıyla niçin o sırala moda idi Aynı cihazı şimdi verseler ne yaparsın?
    Dönüp bakmazsın bile niçin...
    Çünkü daha güzelleri var niçin alayımki onu
    dijital teknoloji kendini hegün yeniliyor

Member
    Giriş Tarihi
    26-11-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    44683

Arkadaşlar,
    Konuyu o model iyi bu model kötü tartışmasına getirmeyelim, ben de getirmek istemiyorum. Benim öğrenmek istediğim modül almadan (şu an için maddi durum malum) smart kart girişinden herhangibir kartla(sizden yardım istediğim konu !!!!) bazı kanalları (hangileri ???) seyredebilirmiyim..
    İlgilenen arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2004
    Üye No
    25203

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi planet1970
    Arkadaşlar,
    Konuyu o model iyi bu model kötü tartışmasına getirmeyelim, ben de getirmek istemiyorum. Benim öğrenmek istediğim modül almadan (şu an için maddi durum malum) smart kart girişinden herhangibir kartla(sizden yardım istediğim konu !!!!) bazı kanalları (hangileri ???) seyredebilirmiyim..
    İlgilenen arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim...
    arkadaşım şu an için kullandığın herhangi bir cihaz varmı yoksa yeni bir cihazmı alacaksın

Junior Member
    Giriş Tarihi
    09-12-2004
    Üye No
    50228

New Icon23

atl28 hocam teşhisleriniz çok doğru.tüm eski model cihazlarda aynı sorun varken .yani hem yazılım hemde yeni modüllerle uyumsuzluk sorunu neden sadece goldmaster a yükleniliyor.ben anlam veremedim.şahsen.forumun değişik bölümlerinde kullanıcı arkadaşların sitemlerini görüyoruz fakat hiç böyle büyük harflerle yazacak kadar öfkeli mesajlar değil.ay yıldız ve goldmaster in varlığı sanırım bazı kesimleri bayaa rahatsız ediyor.neden sunny next ve kaon cihazlarını değiştiremezken ay yıldız değiştirdi,bence çok daha büyük bir firma olduğu için.next gri kasalara bırakın emuyu, orjinal yazılım bile vermiyor,oysa ayyıldızın sitesinde handan cihazlar toplandığı halde tüm modeller için orjinal yazılım mevcut.atmacanın sitesindeki 3030,4040,6060 gibi eski cihazlar için yazılım yok.bu bahsettiğim cihazlar la ilgili bir konu açıldığı zaman cevap bile yazılmazken neden?goldmaster ile ilgili sitemkar bir mesaj anında körükleniyor. çok manidar değil mi? :fly: :fly: :smiles17: :smiles14:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    4515

Arkadaşlar diğer markalarda olduğu gibi bu markada da yazılım sıkıntısı çeken modeller var bunu biliyoruz goldmaster adı altında çıkan yazılım sorunu olan cihazların başında handan tabanlı cihazlar geliyor, handan bir yazılım firması ticari nedenlerden dolayı goldmaster ile çalışmalarını bitirdi artık echostarla çalışıyor, bu nedenle handan tabanlı cihazlara yazılım yapmıyor, böyle oluncada biz tüketicilere ucu dokunuyor yazılım işi Türkiyede yapılamadığından soruna care bulunamıyor vede bulunamayacaktır, bu ve buna benzer cihazlar diğer markalarda magduriyet yaratacak modellerle piyasa da bulunmaktadır.
    Sonuç olarak burada birbirimizi üzmeye kırmaya gerek yok bu cihazlara yeni yazılım olmayacak cünkü yazılımı yapan firma yani handan bu cihaz için yazılım yapmaz.
    Düzenleyen the_big_storm67 : 17-12-2004 at 09:54

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-02-2004
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    2491

sevgili arkadaşlar,öncelikle size foruma hoşgeldiniz demek istiyorum.forum kuralları gereği size bu tarz yazılar yazmamanızı öneririrm.şayet bu forumda kalıcı olmak istiyorsanız forum kurallarını tekrar okumanızı tavsiye ederim.Bulent tekcan hocamızın kesinklile marka ve kişileri hedef alan konuşmalarda kesin tavrı olacağınızı hatırlatırım.sevgilerimle...

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    21-10-2003
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Kopil
    atl28 hocam teşhisleriniz çok doğru.tüm eski model cihazlarda aynı sorun varken .yani hem yazılım hemde yeni modüllerle uyumsuzluk sorunu neden sadece goldmaster a yükleniliyor.ben anlam veremedim.şahsen.forumun değişik bölümlerinde kullanıcı arkadaşların sitemlerini görüyoruz fakat hiç böyle büyük harflerle yazacak kadar öfkeli mesajlar değil.ay yıldız ve goldmaster in varlığı sanırım bazı kesimleri bayaa rahatsız ediyor.neden sunny next ve kaon cihazlarını değiştiremezken ay yıldız değiştirdi,bence çok daha büyük bir firma olduğu için.next gri kasalara bırakın emuyu, orjinal yazılım bile vermiyor,oysa ayyıldızın sitesinde handan cihazlar toplandığı halde tüm modeller için orjinal yazılım mevcut.atmacanın sitesindeki 3030,4040,6060 gibi eski cihazlar için yazılım yok.bu bahsettiğim cihazlar la ilgili bir konu açıldığı zaman cevap bile yazılmazken neden?goldmaster ile ilgili sitemkar bir mesaj anında körükleniyor. çok manidar değil mi? :fly: :fly: :smiles17: :smiles14:
    Kopil vs gibi düşü[email protected]
    Size her zaman diyoruz cihaz karşılaştırması yapmayın diye..ama hala oki bazıları başka markaları öne sürerek ortamı gerip çekilmeyi çok iyi biliyor..Bu şekilde bir yere varamazsınız..Elinize şimdi olduğu gibi hiç birşey geçmez..sadece threadın kapanmasını sağlarsınız okadar..Sizin bahsettiğiniz cihazlarda hala modul vs çalışıyor..orginal yazılımı vermese ne olacak verse ne olacak..Hala anlamadığınız bir nokta var o cihazlara emu verildiği zaman 100 kanalın altında hafızalayabiliyormuş..Ne olacak verdiğin de bu şekilde kullanabileceklermi..Kullanamıyacakları yazılımı vermiyelim diye karar almış o zaman sizinde bu firmanın aldığı karara saygı göstermeniz gerekir..yoksa B yada C firmasına birileri birşey dediği anda A firmasını öne getirmenizin ne manası var adamlar adam gibi soru sormuş sizde oraya buraya çekin elinize ne geçecek? Koca bir HİÇ ten başka..Hala bunu anlamadıysanız bu forumda ne işiniz var..Bu şekilde başka bir yazı daha olursa forumdan daha öncelerde olduğu gibi geri dönüşü olmayan tatile gönderileceksiniz..
    saygılar

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı