Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: vision dtv ve bilgisaayar

Member
    Giriş Tarihi
    20-10-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    35053

vision dtv ve bilgisaayar

arkadaşlar ben bu işte yeniyim
    önce visiondtv nin orjinal programını kullandım çok yavaştı buraya baktım auto üstüne auto indirdim bir kurdum hepsini denedim, progdvb güzel fakat verim alamıyorum açıyorsunuz kanal görüntüsü var kapatıp açayım diyorum sanki az önceki program o değildi çalışmıyor.
    dvbdream yükledim mozaik görüntülerde bilgisayarı restart ediyor.

KART VE PROGRAMLAR RESMEN DALGA GEÇİYOR Bİ AÇIYOR Bİ AÇMIYOR ANLAMADIM BEN BİR DEFA ADAM GİBİ BİR PROGRAM KURUP ONDAN SONRA SADECE ŞİFRELERİN GÜNCELLENMEK İSTİYORUM BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

ÜCRETLİ PROGRAMDA OLABİLİR ÖNEMLİ DEĞİL YETERKİ ADAM GİBİ ÇALIŞSIN VEREM OLACAM YETEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER :smiles30: :smiles30: :smiles30: :smiles30:

ARKADAŞLAR RİCAM BU TV KARTINDA ADAM GİBİ KULLANILACAK BİR PROGRAM

Average Member
    Giriş Tarihi
    08-09-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    26779

arkadaşım bende vision kullanıorum. dvb dream en iyi verim alabileceğin program. sanırım senin sorunun windows la alakalı. çünkü programın herhangi i sorunu yok bende yaklaşık 2 aydır herhangi bi sorun yaratmadı. bence sistemini sıfırlamayı dene.

Member
    Giriş Tarihi
    20-10-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    35053

teşekkür

sayın hocam sistemi iki gün önce yeniledim ekran kartımda sorun var ama etkiler mi bilmiyorum.
    ama porgdvb nin skyneti ile eutelsat w3 ten iyi dowload yapıyor
    dvb dreammi de kullandım çanaklarımda yayın bazen gelip bazen gidiyor. çanaklardan dolayı olabilir diye birini çağırdım. peki dvb dream ile download yapmak için ne yapmalıyım. ya inan mahvoldum bir türlü anlayamadım
    saygılar

Senior Member
    Giriş Tarihi
    22-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    35329

Ben de aynı sorunu yaşadım kartı ilk aldığımda. hele kartın hemen altında ss2 gibi hiçbir sorun yaşamadan kullandığım benzer bir kart olunca insan iyice uyuz oluyor. sen de ki sorunda benim sorunum olabilir. eğer halihazırda takılı aver tipi bir analog tv kartın varsa yaramazlık yapan o uninstalla onu ve sök çıkar. hayatın tekrar tozpembe olucak.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı