Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: Goldmaster 9400 Ci

Member
    Giriş Tarihi
    24-05-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    14973

Goldmaster 9400 Ci

bu markayla ilgili eleştiriler yapıldığında bazı kişiler neden hoşnutsuzluk duyuyorlar ve eleştirilerle ilgili cevap yazma gereği duyuyorlar bir türlü anlam veremiyorum ! ! !
    ben düşüncelerimi forumda söyleyemeyeceksem (kötü veya iyi olabilir) buranın markaların resmi sitelerinden ne farkı kalır? kullanıcıların düşünceleri ürünü yeni alacaklar için bir yol gösterici olacağı için bence bu eleştiriler çok yararlı.eleştiri olmadan ilerleme olmaz arkadaşlar.eleştirleri hoş karşılamazsak yerimizde sayarız.herksein düşüncelerine saygı duymakta yarar var diye düşünüyorum.bu sayede hizmet kalitesi artar.bundan da en çok kullanıcılar yarar sağlar.
    TEŞEKKÜRLER

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    4515

biz millet olarak tartışmasını bilmiyoruz işi hemen kavgaya döküyoruz bu nedenle sorun yaşıyor olabilirmisin bide o şekilde düşün.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2004
    Üye No
    25203

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mathman
    bu markayla ilgili eleştiriler yapıldığında bazı kişiler neden hoşnutsuzluk duyuyorlar ve eleştirilerle ilgili cevap yazma gereği duyuyorlar bir türlü anlam veremiyorum ! ! !
    ben düşüncelerimi forumda söyleyemeyeceksem (kötü veya iyi olabilir) buranın markaların resmi sitelerinden ne farkı kalır? kullanıcıların düşünceleri ürünü yeni alacaklar için bir yol gösterici olacağı için bence bu eleştiriler çok yararlı.eleştiri olmadan ilerleme olmaz arkadaşlar.eleştirleri hoş karşılamazsak yerimizde sayarız.herksein düşüncelerine saygı duymakta yarar var diye düşünüyorum.bu sayede hizmet kalitesi artar.bundan da en çok kullanıcılar yarar sağlar.
    TEŞEKKÜRLER
    arkadaşım eleştiriler daima güzzel ve iyidir ama herşeyin bir sınırı vardır. Bazen eleştiri eleştiri değilde saldırya dönüşünce bazı kişiler hoşnutsuzluk duyar buna kimse anlam veremez Herkesin kendi hür iradesidir :fly: :bath: :fly:

New Member
    Giriş Tarihi
    04-12-2004
    Üye No
    48310

kim ne derse desin goldmasre kendi büyüklügünü unutmus bir sekilde davranıyor yazılımlarda çok yavaş ve geri kalıyor ne yapalım biz gm ciler kendimiz halledeceğiz yada gm den vazgeçeceğiz

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı