Uydumarket Banner  

4 sayfadan, 1. sayfa 1234 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 68 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Olimpia ve Termal`e Biskrem yok mu?

New Member
    Giriş Tarihi
    12-12-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    51204

Arrow Olimpia ve Termal`e Biskrem yok mu?

Termal ve Olimpia receiver biskrem yazılımları ne durumda.

Member
    Giriş Tarihi
    03-04-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    9512

Son aldığım habere göre o kremle ilgili çalışmalar devam ediyor bize bir yeni yıl süprizi yapabilirler eee bekliyoruz fenada olmaz yani,

New Member
    Giriş Tarihi
    12-12-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    51204

Bu kremi dort gozle bekliyoruz...........

Member
    Giriş Tarihi
    06-05-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    13203

termal AF-7100E
    cihaz ve yazılımı çok iyi ama şu günlerde bissi seca2 v.s. eklentileri de olursa süpper olacak.
    herkese selam.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-04-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    11806

arkadaslar ben pazar aksami bir mail attim ozak.com daki irtibat adresine ve pazartesi gunu bana bu maille cevap verdiler sanirim biskremle ilgili calismalari devam ediyor geldigi zaman gondereceklermis hadi hayirlisi...

Fatih bey merhaba,
    Polsat ve TPS için yeni yazılım henüz çıkmadı. Fakat bugün veya yarın gelmesini
    bekliyoruz. Geldiğinde size de gönderilecektir. Biss'le ilgili bir yazılım çıktığında da
    size gönderilecektir.

Member
    Giriş Tarihi
    06-05-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    13203

sedat bey destek konusunda çok iyi. burdan tekrar teşekkür ediyorum.
    darısı diğer ürün sahiplerine

Junior Member
    Giriş Tarihi
    07-05-2004
    Mekan
    23 Elazığ
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    13323

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi BreakWire
    Son aldığım habere göre o kremle ilgili çalışmalar devam ediyor bize bir yeni yıl süprizi yapabilirler eee bekliyoruz fenada olmaz yani,
    Bizi verem ettiler ya ben termal1900cı olan cihazıma denemediğim yazılım kalmadı bir türlü olmuyor sağlıklı bir yazılım yok.Herkes yazılımını attı izliyor biz termal ciler bekliyoruz mükemmel bir cihaz ama bu gibi konularda aktif olmadıgından hiçbir kıymeti kalmıyor.Tüm TürkeyForum üyelerine ve ekipine yeni yılda mutluluklar dilerim. nice mutlu yıllara.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3323

kremalar hemen hemen tuk populer makinarda yakında gelecek sabırlı olun arkadaşlar

New Member
    Giriş Tarihi
    12-12-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    51204

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi teko
    Bizi verem ettiler ya ben termal1900cı olan cihazıma denemediğim yazılım kalmadı bir türlü olmuyor sağlıklı bir yazılım yok.Herkes yazılımını attı izliyor biz termal ciler bekliyoruz mükemmel bir cihaz ama bu gibi konularda aktif olmadıgından hiçbir kıymeti kalmıyor.Tüm TürkeyForum üyelerine ve ekipine yeni yılda mutluluklar dilerim. nice mutlu yıllara.
    Merhaba arkadaşım,
    Bu termal ,Olimpia ile aynı programları kullanmıyor mu?Eeee.O zaman sen de onları kullanabilirsin.Senin mevcut programının ne Type olduğunu yaz.Sana ona göre detaylı bilgi verelim.Bir de bu AucHedit adlı programdan haberin var mı?Bunu kullanarak sen de mevcut receiverına istediğin programı atabilirsin.Sorunu bekliyorum.

CÜMLETEN YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN
    Düzenleyen powersky : 23-12-2004 at 21:00

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-04-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    11806

sevgili powersky arkadasim bana yardimci olabilirmisin termal af 1900 ci
    hardware version:af-5018CI
    software version:ŞTSRA4148S190CIn
    DATABASE VERSİON:00000209
    BOOT VERSİON:0015.1
    SKY VERSİON: UNKNOWN
    hangi markanin hangi yazilimini atabilirim yardimca olursaniz memnun olurum saygilarimla...

Junior Member
    Giriş Tarihi
    07-05-2004
    Mekan
    23 Elazığ
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    13323

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi powersky
    Merhaba arkadaşım,
    Bu termal ,Olimpia ile aynı programları kullanmıyor mu?Eeee.O zaman sen de onları kullanabilirsin.Senin mevcut programının ne Type olduğunu yaz.Sana ona göre detaylı bilgi verelim.Bir de bu AucHedit adlı programdan haberin var mı?Bunu kullanarak sen de mevcut receiverına istediğin programı atabilirsin.Sorunu bekliyorum.

CÜMLETEN YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN
    Sevgili Powersky önce ilgine teşettürler. evet Termal Olimpiya yazılımlarını kullanabilir, ancak çeşitli sitelerden indirdiğimiz ve forumdaki değerli arkadaşlarımızda yardımcı olarak yolladkları proğramları bir türlü yükliyemedik. Yükleme yapmak isterken ( Download file ) hatası veriyor bahsettiğin auc hedit adlı proğramıda arkadaşların sayesinde biliyoruz.Onuda denediğimiz halde yükleme yapamadık Cihazım TERMAL AF 1900CI Versiyonları SOFTWVARE VERSİON: ÖZKA 3540S190CI DATABESE VERSİON :00600009 BOOT VERSİON:10.1 Şimdi bu konuda bize nasıl yardımcı olacaksınız? sırasıyla bir bir bilgi verirseniz bizleri memnun etmiş olursunuz.

Adviser
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    68 Aksaray
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    818

bu durumda öncelikle boot dosyasını yüklemelisin.selamlar
    Sevgili Powersky önce ilgine teşettürler. evet Termal Olimpiya yazılımlarını kullanabilir, ancak çeşitli sitelerden indirdiğimiz ve forumdaki değerli arkadaşlarımızda yardımcı olarak yolladkları proğramları bir türlü yükliyemedik. Yükleme yapmak isterken ( Download file ) hatası veriyor bahsettiğin auc hedit adlı proğramıda arkadaşların sayesinde biliyoruz.Onuda denediğimiz halde yükleme yapamadık Cihazım TERMAL AF 1900CI Versiyonları SOFTWVARE VERSİON: ÖZKA 3540S190CI DATABESE VERSİON :00600009 BOOT VERSİON:10.1 Şimdi bu konuda bize nasıl yardımcı olacaksınız? sırasıyla bir bir bilgi verirseniz bizleri memnun etmiş olursunuz.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    29-03-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    8981

Arkadaşta termal 1900 CI var. Şu anda TPS ve Polsatlar göçmüş durumda. Hangi yazılımı atabileceğimiz hakkında ve hangi sırada (önce bootmu vs.) yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederiz.
    İnternette bununla ilgili hiçbir bilgiye ulaşamadım. Walla sevindirin şu garibi yaaa..

Junior Member
    Giriş Tarihi
    22-03-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    8003

:sword: termal için bana msn yoluyla ulaşın arkadaşlar yeni yazılımlar ve yükleme loderlerini benden alabilirsiniz ayrıca olimpialarda dahildir buna
    msn adresim ([email protected])
    Düzenleyen kenanaydin : 26-12-2004 at 12:27

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    891

@teko,

Matchline' ın dediği gibi önce en son boot dosyasını yüklemelisin.Boot dosyasının uzantısı "buc" tur.Sanırım depoda bu dosyayı bulabilirsin.

Selamlar.

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    891

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi garfield67
    Arkadaşta termal 1900 CI var. Şu anda TPS ve Polsatlar göçmüş durumda. Hangi yazılımı atabileceğimiz hakkında ve hangi sırada (önce bootmu vs.) yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederiz.
    İnternette bununla ilgili hiçbir bilgiye ulaşamadım. Walla sevindirin şu garibi yaaa..
    Cihazınızın bilgi kısmında yazan boot versiyonu en düşük 15.1 olmalı.Eğer bunun altında ise yeni yazılımları kullanabilmeniz için önce *.buc sonra *.auc dosyasını yüklemelisiniz.

Bu arada en son yazılım verisyonu 46.65 olmalı.

New Member
    Giriş Tarihi
    12-12-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    51204

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi turkfatih
    sevgili powersky arkadasim bana yardimci olabilirmisin termal af 1900 ci
    hardware version:af-5018CI
    software version:ŞTSRA4148S190CIn
    DATABASE VERSİON:00000209
    BOOT VERSİON:0015.1
    SKY VERSİON: UNKNOWN
    hangi markanin hangi yazilimini atabilirim yardimca olursaniz memnun olurum saygilarimla...
    Arkadaşlar herkese cevap vermek istiyorum:
    Benim elimde Powersky 8210 CISKV receiver var.Ve ben istediğim yazılımı atabiliyorum.Şimdi anlatacağım,
    1-Öncelikle en son yüklediğimiz programın Type'ını bilmeliyiz.Eğer bilmiyorsanız bu AUCHedit_093 adlı yazılımla öğrenebiliyoruz.
    2-Type'ını bildiğimize göre istediğimiz programın Type'ını buna çevirmeliyiz.Bunu da yine AUCHedit_093 programla yapıyoruz.
    (Receiver stand-by da olacak.Receive tuşuna bas.Com portu seç.Correction nu işaretle.Soft`u seç.74620'yi kumandadan gir.Ve starta bas.Bittiğinde Type sağ üst köşede belli olacak.Sonra istediğiniz programı açın ve type'ını değiştirin.sonra Corr.size,Calc Chsum ve save as... yaparak ismini değiştirip kaydedin.Kaydedilen program yüklenmeye hazırdır.)
    Umarım yeterli olmuştur.Herkese kolay gelsin.
    Herkesin Yeni Yılını Kutlarım.Başarılar dilerim.
    Düzenleyen powersky : 29-12-2004 at 00:56

Member
    Giriş Tarihi
    15-09-2004
    Üye No
    28176

Bana AUCHedit_093 programı lazım ,bir türlü bulamadım mümkünse link vermenizi rica ederim. İyi çalışmalar.

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    717

ben Af-1700E cihaza yeni 4665 yazılım için (3540 tan) yüklemek için önce boot dosyası (1900.buc) attım. loader 16.1. tamam ama simdi ana yazılımı almıyor. download fail hata veriyor. yazılım yüklemek için 3540 yüklü flas dump dosyası bulabilirsem eskiye dönüp. ana dosyayı direkt atmak gerekiyor mş. yardımlar için tsk

Member
    Giriş Tarihi
    04-03-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    5657

New Icon7

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi powersky
    Arkadaşlar herkese cevap vermek istiyorum:
    Benim elimde Powersky 8210 CISKV receiver var.Ve ben istediğim yazılımı atabiliyorum.Şimdi anlatacağım,
    1-Öncelikle en son yüklediğimiz programın Type'ını bilmeliyiz.Eğer bilmiyorsanız bu AUCHedit_093 adlı yazılımla öğrenebiliyoruz.
    2-Type'ını bildiğimize göre istediğimiz programın Type'ını buna çevirmeliyiz.Bunu da yine AUCHedit_093 programla yapıyoruz.
    (Receiver stand-by da olacak.Receive tuşuna bas.Com portu seç.Correction nu işaretle.Soft`u seç.74620'yi kumandadan gir.Ve starta bas.Bittiğinde Type sağ üst köşede belli olacak.Sonra istediğiniz programı açın ve type'ını değiştirin.sonra Corr.size,Calc Chsum ve save as... yaparak ismini değiştirip kaydedin.Kaydedilen program yüklenmeye hazırdır.)
    Umarım yeterli olmuştur.Herkese kolay gelsin.
    Herkesin Yeni Yılını Kutlarım.Başarılar dilerim.
    Arkadaşlar benim kullandığım yöntemide şu isteyen bunuda deneyebilir.
    AucHedit programını açıp yüklemek istediğimiz yazılımı seçiyoruz. Convert to kısmından detect seçiyoruz. Soft ve com portu seçtikten sonra cihaz stantby da iken 74620 yazıyoruz ve start. Cihaz ekranında soft daha sonra end yazar işlem bittiğinde save as yaparak dosyayı farklı adla kaydediyoruz. Yazılım cihazınıza göre düzenlenmiştir. Sorunsuz yüklenebilir (ben sorunsuz yüklüyorum :))

4 sayfadan, 1. sayfa 1234 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı