Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: Küfüre hükmen yenilgi geliyor

 1. #1
  Advanced Member
  Giriş Tarihi
  19-09-2004
  Mekan
  06 Ankara
  Mesajlar
  1,085
  Üye No
  29278

  Küfüre hükmen yenilgi geliyor  Küfüre 'hükmen' yenilgi geliyor

  BAŞBAKAN Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, maçlardaki küfürlü tezahürat konusunda son derece sert ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bu konudaki görüşlerini yazarımız Turgay Şeren'e açıklayan Şahin, koro halindeki küfürün kesinlikle önüne geçeceklerini söyledi. Şahin, 'Maç tatil edilecek ve hükmen mağlubiyet cezası verilecek. Bu gibi durumlara karşı hakeme maçı tatil etme yetkisi verilmişse ve talimatlarda o takımın hükmen mağlup edilme maddesi varsa bunun hemen uygulamaya geçmesini sağlayacağız' dedi.

  TAVİZ VERMEYECEĞİM

  ŞAHİN, 'Futbol Federasyonu Başkanı ve yönetim kurulu ile en kısa zamanda toplantı yapacağım. Koro halinde küfüre karşı hakemin yetkisi bulunmuyorsa ve kulübün hükmen mağlubiyetle cezalandırılması için de talimatlar uygun değilse bu konudaki değişiklikleri derhal yapacağız. Tempolu küfür durmazsa ve hakemin ikazı ile tribünler susmazsa hakem maçı tatil edecek, soyunma odasına gidecek ve o takım hükmen mağlup sayılacak. Bu konuda kesinlikle taviz vermeyeceğim' şeklinde konuştu.

  HADLERİ BİLDİRİLİR

  DEVLET Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Türkiye Devleti'ni yok sayacaklara hadlerini bildireceklerini de vurguladı. Şahin bu konuda da 'Türkiye devleti vardır. Türkiye Cumhuriyeti sağlam temeller üstüne kurulmuş bir devlettir. Bu devleti hiçe saymak tahrik unsurudur. Bu tahriki yapacakların hadleri bildirilir. Bu devletin başbakan yardımcısı olarak, hiç kimseye ve hiçbir kulübe taviz vermeden, en acil, gerçekçi tedbirlerin alınmasında ve uygulanmasında kararlıyım' diye görüş belirtti.


 2. #2
  Banned Member
  Giriş Tarihi
  01-03-2004
  Yaş
  39
  Mesajlar
  5,839
  Kan Grubu
  AB Rh ( + )
  Üye No
  5106

  :smiles34: :smiles34: :smiles34: :smiles34:

  Şu gs maçından önce uygulasalardı ..


  :cowboy:

 3. #3
  Advanced Member
  Giriş Tarihi
  08-02-2004
  Mekan
  34 İstanbul
  Mesajlar
  1,174
  Üye No
  2079

  Mümkünmü? saçma... rakip takımın deplasmana giden seyirci küfür etsin ev sahibi takım yenik sayılsın.. ben bakan falan olamadım, ama daha güzel öneri getirirdim.. mesela küfür edenleri kamera ile tespit edip ağızlarına acı biber sürmek gibi :)

 4. #4
  Senior Member
  Giriş Tarihi
  16-02-2004
  Mekan
  33 İçel
  Yaş
  42
  Mesajlar
  527
  Kan Grubu
  A Rh ( + )
  Üye No
  2906

  aslında mümkün ..bir iki takım hükmen mağlup edilsin gör bakayım birdaha böyle şeyler olur mu??gör bak küfür edene gerçek taraftarın göstereceği tepkiyi..bence çok iyi bir yasa olur.kesinlikle desteklemek lazım.

 5. #5
  Senior Member
  Giriş Tarihi
  02-03-2004
  Mekan
  34 İstanbul
  Yaş
  39
  Mesajlar
  502
  Kan Grubu
  A Rh ( + )
  Üye No
  5258

  siz merak etmeyin federasyon baskanı aldıgı kararları uygulamıyorki bunu uygulasın tribun merdivenleri bos kalacaktı uygulanmadı şimdi bu kararıda alırlar uygulamazlar burası muz cumhuriyeti heralde......


Gönderme Kuralları

 • Yeni konu açamazsınız
 • Konuda cevap yazamazsınız
 • Eklenti yapamazsınız
 • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
 •  
 • BB Kodları Açık
 • Smiley'ler Açık
 • Resim Kodları Açık
 • Video Kodları Açık
 • HTML Kodları Kapalı