Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 37 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Yumatuya Duyrulur!

Junior Member
    Giriş Tarihi
    26-11-2004
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    44780

Yumatuya Duyrulur!

Bu Çikmayan Mİslİ Pİslİ Yazilim Olayi Yenİ Çikan Yumatu Modellerİnİn SatiŞi İÇİnse İŞe Yaramaz ÇÜnkÜ Şİmdİ Alacak Olsam BaŞka Bİr Markanin 8000 Modelİnİ Alir Yenİ Yazilimlara Herkesten Önce KavuŞurum............ayiptir Yil 2004 Bİlgİsayar Ortaminda Explorera Çikan Yazilim 8000 Serİsİne De BİrkaÇ GÜn Sonra Da Olsa Çikar.............

Adviser
    Giriş Tarihi
    07-11-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    38857

al ozaman senı tutan yokkı

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1504

Arkadaşlar bu iş saçmalık boyutuna ulaştı en sonunda.Arkadaşlar size yazılım çıkmayacak denmiyor ki hazırlanıyor deniyor.Sanki 1 senedir bu kanalları izleyebiliyormuydunuz ki bir kaç gün daha sabredemiyorsunuz?

Adviser
    Giriş Tarihi
    07-11-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    38857

alıstı tabı arkadaslar bunu bır zorunluluk gıbı goruyor bazı kesım

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-03-2004
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    5106

Cihaz alırken sözleşme yapılıyor ya !!!

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-06-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    16856

marka yazmaya gerek yok piyasadaki bütün markalar sözleşmemi yapıyor zorunluluk gibi de görmüyoruz destek olarak görüyoruz
    Düzenleyen kartal_180 : 14-12-2004 at 17:48 Sebep: düzen

Banned Member
    Giriş Tarihi
    29-09-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    31597

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi webbee
    alıstı tabı arkadaslar bunu bır zorunluluk gıbı goruyor bazı kesım
    sizi anlayamıyorum siz isteğini yazanlara neden bu kadar
    tehammülsüz davranıyorsunuz her şeye şükür yazısınımı yazalım?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1504

Cevabı verilen soruları tekrar soruyorsunuz sorun sadece burda.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-03-2004
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    5106

İlk önce polsatları kim AU verdi , bu destek olarak görülmüyor tabii ( ilk önce verilmeside önemli değil ) 1 hafta da sürebilirdi bunlar çalışma ve uzun testler gerektiyor .. 2 tane kanal için yazılım verilmedi diye ; yok şöyle yok böyle demeye kimsenin hakkı yok ..

Member
    Giriş Tarihi
    08-10-2004
    Üye No
    32950

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mmcsnbc
    sizi anlayamıyorum siz isteğini yazanlara neden bu kadar
    tehammülsüz davranıyorsunuz her şeye şükür yazısınımı yazalım?
    Sana katılıyorum arkadaşım nasıl yeni yazılım sorunsuz çıktığı zaman teşekkür etmesini biliyorsak söz verilen günlerde yazılımlar çıkmıyorsa ve bu gecikme ile ilgili insaların meraklarını giderici açıklama yapılmıyorsa eleştiri olacaktır herkesin eleştiri yapma hakkı vardır kelimelerine dikkat etmek şartı ile kimse bundan rahatsız olmasın..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    29-09-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    31597

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi FoRTuNe
    İlk önce polsatları kim AU verdi , bu destek olarak görülmüyor tabii ( ilk önce verilmeside önemli değil ) 1 hafta da sürebilirdi bunlar çalışma ve uzun testler gerektiyor .. 2 tane kanal için yazılım verilmedi diye ; yok şöyle yok böyle demeye kimsenin hakkı yok ..
    ben 8700 cı kullanıyorum polsat AU değil yazılımıda yok Yazılımı olanlar kaç kişinin elinde var
    Düzenleyen mmcsnbc : 14-12-2004 at 18:01

Member
    Giriş Tarihi
    12-07-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    19793

Arkadaşlar ben iki görüşede katılıyorum. şöyleki explorer denen cihazın 8000 serisinden birkaç ufak detay hariç farkı olmadığını herkes benden iyi biliyor.Explorer a çıkan yazılımın 8000 serisine çıkması neden bu kadar uzun sürüyor ticari bir kaygı mutlaka var bunu göz ardı edemeyiz. işin birde şu açısı var firmalar bu cihazları bayilere gönderirken bizim adımıza tam destek verin herşeyi yapacağız diyorlarmı ? demiyorlar peki bir sözleşmemi imzalanıyor yazılımı yapıp vereceğiz diye onada hayır.Daha evinde türksattan başka uyduyu izlemeyen adamlar var bu yazıları okusalar ne diyo bu adamlar diye düşünürler.Benimde böyle bir şirketim olsa bende yeni cihaz çıkarıp diğerlerini bir süre bekletmeyi düşünürüm fakat birde eski yeni aynı anda yazılım çıkarılıp yeni çıkanın reklamını onu bunu çözüyor diyerek yapmak diğerlerini sadece kullanan kişilerin bilmeside mantıklı.elinde 8000 seri cihaz olan sırf biayeses için gidipte explorer almaz (çok parası olana bişey diyemicem) bu mantıkla ki görüşede katılıyorum.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    12-09-2004
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    27585

adamlar size zorla mal satmıyorlarki

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-08-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    24051

arkadaşlar bekelyip sabredelim bunca zaman mis bon yoktu bekleyelim yumatu tüm isteklere karsılık verecektir bakın polstları 2 gün içinde halledip kullanıcılara yeni yazılımı sundular...

Junior Member
    Giriş Tarihi
    26-11-2004
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    44780

alırken sözleşme yapılmadı tabi ama çıkıp adam gibi kardeşim explorer alın izleyin demek yerine insanları oyalamak yanlış bunu öyle testi mesti yok explorera çıkan 1 saat sonra 8000e de çıkar yazılım koreden deve üstünde karayoluyla E5 ÜZERİNDEN FABRİKAYA gelmiyorİNSANLARI APTAL YERİNE KOYAMAZSINIZ.

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    775

@Tüm arkadaşlar,
    Yumatu bölümünde son iki günde ciddi sayıda topiği kapatmak zorunda kaldık. Lütfen mesajlarınızda özenli olun. Eleştiri ve istek ile küfür ve hesap sormayı ayırın. Aksi takdirde Forum Kuralları devreye giriyor, haklı olsanız bile derdinizi anlatamadan konuları kapatmak zorunda kalıyoruz. Bizi buna mecbur bırakmayın.
    Herkese kolay gelsin...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-08-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    24051

arkadasım ne bu hiddet bu celal madem sözleşme yaparak almadın herkses bekiyor yazılımı senin bu kadar acelen nedir ki?

Adviser
    Giriş Tarihi
    07-11-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    38857

bu fırm ve dıger formları bır gez bakalım kac cıhazda daha polsat bır gunde ok oldu ugrasılıyor bıraz sabır

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-06-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18330

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi svn
    Bu Çikmayan Mİslİ Pİslİ Yazilim Olayi Yenİ Çikan Yumatu Modellerİnİn SatiŞi İÇİnse İŞe Yaramaz ÇÜnkÜ Şİmdİ Alacak Olsam BaŞka Bİr Markanin 8000 Modelİnİ Alir Yenİ Yazilimlara Herkesten Önce KavuŞurum............ayiptir Yil 2004 Bİlgİsayar Ortaminda Explorera Çikan Yazilim 8000 Serİsİne De BİrkaÇ GÜn Sonra Da Olsa Çikar.............
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx :smiles9:
    Düzenleyen haydut : 14-12-2004 at 21:30 Sebep: Forum Kuralları...

Member
    Giriş Tarihi
    19-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    42361

Arkadaşlar !
    Bence çok anlamsız ve gereksiz polemiklerle birbirinizi hırpalıyor ve yoruyorsunuz.
    Bence böylesi boş polemiklerle hem zaman kaybedip hem de forumu gereksiz bir yığın atışmavari yazıyla doldurmak çok yersiz...
    Ekonomide altın bir kural vardır.
    "İnsan ihtiyaçları ve talepleri sınırsızdır ve insan ihtiyacını hissettiği herşeyin sahibi olmayı ister."
    Bu noktada yeni yazılım için sabırsızlanan arkadaşlar haklılar. (Ben de sabırsızlıkla bekliyorum 8000 serisi için yazılımı)
    Fakat öte yandan hiç de hukuki olmayan ve talep edene hukuki haklar sağlamayan bir yazılımı firma müşterisine sunup/sunmama konusunda tamamen tasarruf sahibidir.
    Bu da tamam sanırım.
    Hatta bu arada bazı ticari kaygılarla bazı politikalar belirlemesi ve stratejiler doğrultusunda hareket etmesi de doğal...
    Ama taleplerini ve görüşlerini açıklayan arkadaşlarında haklı oldukları birçok nokta var. Eğer firma elindeki yazılımı ne kadar ivedilikle güncelller ve kullanıcılarına hazırlayıp/sunarsa o denli güven kazanır ve satışları artar.

Bence böyle bir güven mekanizmasına oturmuş satış oranı ucuz taktiklerle sağlanması olası satış oranından çok daha sağlıklı ve çok daha sürekliliği olan bir prestiji de getirir yanı/sıra.

Ben YUMATU'nun tercihinin ; müşteri güveni, müşterinin taleplerine yanıt aramayı ve bulmayı ilke edinmiş, hızlı çözümler üretme konusunda hassasiyet gösteren REEL BİR TÜRK FİRMASI biçiminde olacağına inananlardanım.
    Böyle ilkeli firmalar sattığımı sattım nasılsa , satılandan banane ben satacağıma bakarım diye düşünmezler. Çünkü bilirler ki böyle düşündüklerinde bir gün sattıklarını da SATAMAZLAR !
    Herkesi saygıyla selamlıyorum...

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık