Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 12 mesajdan 1 ile 12 arası

Konu: acemiyim, anlamıyorum!!

Starting Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    51597

New Icon16 acemiyim, anlamıyorum!!

arkadaşlar son derece acemiyim ve yazılanların çoğundan bir şey anlamıyorum.onwa x 13 cim cihaz çift çanak anten kullanıyorum.emu yükletmedim ama yüklü gelmiş fabrikadan.kumandayla *** girmeyi buldum.ama izlendiğini duyduğum çoğu kanalı izleyemiyorum.forum başlıklarında benim cihazım olmadığı için de gerektiği kadar yardıma da ulaşamıyorum.bir de bu cihazın içindeki modül bir işe yarıyor mu?içindeki modül ne cins bi modüldür?fun card nedir?alsak bir işimize yarar mı?yoksa herşey emuyla halledilebiliyor mu.eğer öyleyse ben niye modüllü bir cihaz aldım?bilgisi olan varsa yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Average Member
    Giriş Tarihi
    13-08-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    23366

arkadasim hangi kanalları izleyemiyorsun acik yazarsan daha cok yardimci olabiliriz.ikincisi cihazın modullu olması iyi cunku ilerde emuda sifreli kanallar izlenmese cihazını degistirmek zorunda kalmazsın.fun cart olayına gelince izleyebilecegin kanal sayısı tabiiki artar ama su an cokta gerekli degil. ilerde bu konuları daha fazla ogrenince alip almaman gerektigine kendin karar verebilirsin.birde sunu soyleyeyim arkadasların bahsettigi kanallar diger uydulardada olabiliir o yuzden canagını ayarlamadan veya yeni canak kurdurmadan bu kanalları izlemen mumkun olmayabilir ama hotbirddeki kanalları izleyebilirsin.saygılar

Starting Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    51597

ok

mesela multileri,discoveri animal planet gibi kanalları da izlemek istiyorum. naapmam gerekir.benim cihaz da pek yaygın değil herhalde.her cihaz için yazılım faklı mıdır.

Average Member
    Giriş Tarihi
    13-08-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    23366

abi gercekten senin cihazı bilmiyorum ama o dedigin kanallar emuyla izlenebiliyo.kusura bakma pek yardimci olamadim.ustalar biliyordur cihazını.onlar belki yardımcı olabilirler.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-09-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    31176

arkadaşım senin cihazın goldmaster seisinden.son yazılımıda burada(tps+pol au)
    X13.zip&directory=RECEIVER SOFTWARE/ONWA&
    Düzenleyen sunly : 14-12-2004 at 20:47

Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    644

arkadaşlar müjde bugün internette dolaşırken bakın ne buldum, adresinde.
    [26 Kasım]

Discovery Türkiye sistemini paylaşıma açmış

Doğuş grubuna ait Discovery Türkiye Kablolu TV'den çıkmasıyla kanal bir süre şifresiz yayına geçmişti. Fakat halen Digitürk içinde bulunan Discovery yayınının Türksat üzerinden şifresiz yayınlanması Digitürk'ün hoşuna gitmediği için Doğuş grubuna yapılan baskı nedeniyle yayın tekrar şifrelenmiştir. Bu olaydan sonra yayıncı grub şifreleri ve sistemi paylaşıma açmıştır sistemin paylaşıma açılmasıyla uydu alıcı şirketleri emu hazırlamaya başladılar yakında Upload sayfalarında yer alırlar.

bence sevindirici ve olması gereken.....saygılarımla...

Average Member
    Giriş Tarihi
    20-03-2004
    Üye No
    7817

Arkadaşım merhaba zaten acemi olduğunu belirtmişin senin yapacağn cihazına emu yazılımı yükletmelisin ozaman türk,hotbird deki şifreli kanalların bazılarını izleyebilirsin cihazını işinden anlıya birisine getir.
    Modülüne gelince senin cihazındaki modul skay gömülü modğldür fun kartlada kanalları çözebilir.Kartlı cihaz almakla iyi etmişin çünkü emu yazılımının ileride şifreli kanalları çözüp çözemeyeceğini kim bilirki yinede sen bilirsin saygılarımla

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-08-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    22403

onwanın o modeli kaon yazılımı kullanıyor karşılığı hangi kaona geliyorsa kaon yazılımı at dedeiklerinin hepsini kaonlar açıyor.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    51597

yani emu yükletmek yerine bi funcard alsam da olur mu?aynı işi o da görüyor mu yani?bi de şu discovery&animal planet falan identi,frekansı ve keylerini yazabilirseniz sevinirim.ha bi de şu kablo işi.standart bi kablo olur mu yoksa kabloyu yaptırmak mı gerekir.bu arada üstte verilen link çalışmıyor.tşk!

Senior Member
    Giriş Tarihi
    26-10-2004
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    35891

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mettinco
    arkadaşlar müjde bugün internette dolaşırken bakın ne buldum, adresinde.
    [26 Kasım]

Discovery Türkiye sistemini paylaşıma açmış

Doğuş grubuna ait Discovery Türkiye Kablolu TV'den çıkmasıyla kanal bir süre şifresiz yayına geçmişti. Fakat halen Digitürk içinde bulunan Discovery yayınının Türksat üzerinden şifresiz yayınlanması Digitürk'ün hoşuna gitmediği için Doğuş grubuna yapılan baskı nedeniyle yayın tekrar şifrelenmiştir. Bu olaydan sonra yayıncı grub şifreleri ve sistemi paylaşıma açmıştır sistemin paylaşıma açılmasıyla uydu alıcı şirketleri emu hazırlamaya başladılar yakında Upload sayfalarında yer alırlar.

bence sevindirici ve olması gereken.....saygılarımla...
    Sana yalnızca kocaman bir GÜNAYDIN demek istiyorum...

Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    52492

arkadaşlar ben yeni next5000xci aldım nasıl bir cihaz? 2005ci alacaktım kitlenme problemleri oluyormuş bide cihaz üzerinde ne gibi işlemler yaparsam daha kullanışlı bir hal alır acemiyim!bide hotbirdde hangi kanallarda iyi pozisyonlar var yardımcı olabilirseniz sevinirim!

Member
    Giriş Tarihi
    01-12-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    46999

New Icon2 Link olumsuz !

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sunly
    arkadaşım senin cihazın goldmaster seisinden.son yazılımıda burada(tps+pol au)
    X13.zip&directory=RECEIVER SOFTWARE/ONWA&
    arkadaşım verdiğin link suan olumsuz.iyi çalışmalar....

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı