Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 12 mesajdan 1 ile 12 arası

Konu: selam kosova'dan

Member
    Giriş Tarihi
    21-11-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    43281

selam kosova'dan

:smiles8: ya arkadaslar benim reklama ihtiyacim yok ilk once ben kosovaliyim yani turkiyede degilim sonra konuyu niye kilitliyorsunuz benim de bir cevap hakkim var ben o haberi bilgisi olan varsa paylasalim amaciyla yazdim siz ne bicim insanlarsiniz ya oyle elestirileri yaz sonra kilitle bu boyle olmaz ya hem reklam vericemde ne kazanacagim ve lutfen herkesi durust olmaya davet ediyorum cunku benim ne showtv ile ne de baska bir kanalla hicboir alakam yoktur ama biz burda kosovali olarak kiniyoruz
    saygilarimla

Member
    Giriş Tarihi
    21-11-2004
    Mekan
    Üye No
    43281

kusura bakmayin iki kez yollamisim ayni haberi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    1263

Eleştiriler tabi ki serbest fakat adab-ı muaşeret kuralları çerçevesinde mümkün. Yazınızı okumadım ama mutlaka geçerli ve mantıklı bir sebebi vardır kapattıklarına göre. Burada kimsenin hakkı yenmez.....
    Düzenleyen organik81 : 14-12-2004 at 16:26

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

Kullanıcı ayarlarından Bulunduğunuz yeri isminizin altına ek'lerseniz , herkes sizin Hangi Ülkede/Şehirde yaşadığınızı görür , size ona göre davranılır....Mesaj yazanın nerede yaşadığı bilinmezse , genellikle bu oluyor ,

Member
    Giriş Tarihi
    21-11-2004
    Mekan
    Üye No
    43281

ha bide lodos2 kardes oyle bildin bilmedin seyleri de hemen anlam verme dikkatli okursan anlarsin cunku sen kosovayi ne kadar taniyosun onu bilemem ama ben ne receiver ne de baska birseyin reklamini yapiyorum o konuyu gonderdim cunku kimse benim isteklerime ne de baskasinin isteklerine karsi gelemez ben haberi yazdim bilgi almak icin ya da sormak icin ama sen o kadar yazdin ki konuyu kilitlemeselerdi se halen yazmakta olucaktin bunuici bil ve de kimseye boyle yuklenme vede konuyu konuyu kapatin diye baska sefere yazma cunku benimde bir cevap hakkim var oyle yaz ve konuyu kapatin diye olmaz sana yanlis ogretmisler kusura bakma yani
    saygilarimla

Member
    Giriş Tarihi
    18-08-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    23849

birbirimizi kirmayalim dostlar tanisalim dost olalim paylasalim ama dogrulari
    buradan kosovaya prizrene tum rumeliye selamlar

Member
    Giriş Tarihi
    21-11-2004
    Mekan
    Üye No
    43281

ya daha nasil olun koskoca kosova yazmisim yetmezmi yani boyle olmuyormu ?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    32

Beyler lütfen sakin olun.işi tartışma noktasına özellikle kişisel tartışmalara döndürmeyin.Burada yetkili insanların gerekli gördükleri konuları açıp kapatmaya hakları olduğu gibi ama sonuçta bütün yetkililerde insan.şayet bir hata bile olsa bu da düzeltilir.
    Ancak zaten bir kısım insanlar forum kurallarının devamlılığını sağlama kabiliyetine sahip oldukları için yetkilendirilmişlerdir.bunu unutmayın.

Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2004
    Mekan
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    20230

zaten boyle ınsanlar var bırı yanlıs bısey yazsında hemen zıpLıyım dıyo beklıyolar..
    ama kasıtLı yazıLırsa eyvallahda bı cevap hakkıda tanınmaLı dıye dusunuYorum.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-09-2004
    Mekan
    39 Kırklareli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    34980

konunun gerekli görüldüğü yerlerde yönetici arkadaşların kilit koyması normal.bu form kuralları gerektirdiği için oluyor..
    kosavaya selamlarımı ve saygılarımı iletiyorum......

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-06-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    16736

kosova arkadaşımız yanlış yapsada sonunda yanlışı anladı forum kurallarına daha çok dikkat edeceğine eminim selamlar kosova

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    7

New Icon4

Sn. kosova...

Niye mesnetsiz iddialarda bulunuyorsunuz ki ?, Konu kapatılırken gerekli açıklama zaten yapılmış, Forum kurallarını tekrar okuyunuz (daha evvel okumadığınız yada okuduysanız bile anlamadığınız anlaşılıyor, okusaydınız en azından kapatılmış konuların devamı niteliğinde yeni konu açılamayacağını bilirdiniz.!) ve kurallara uymaya özen gösteriniz.!!!,

Konu Kapatılmıştır.!!!

Saygılar...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık