Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: Next 8000X cihazım var ve bilgim az... soracaklarım var.

New Member
    Giriş Tarihi
    03-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    47885

Next 8000X cihazım var ve bilgim az... soracaklarım var.

Merhaba arkadaslar hem yeni üyeyim hemde yeni uyducu.... Sizden cihazın ile ilgili bişiler soracaktım..
    Kanalları otomatik aratma ile aratıyorum yenileri olursa ekleniyor .. Bunun dışında bir kanal eklemesi yok sanırım dogru mu ?
    İkincisi keyleri emu ya test yazılımlarını girme sureti ile elde ediyoruz bunun dışında *** giriliyor mu? Giriliyorsa hangi kanal için hangi *** in girileceğini ben neden bulamıyorum?
    Modül almayı planlıyorum bu konuda ne dersiniz cihazından 27 kasım test yazılımı var.... Ne almalıyım?
    Skystar2 alıp kayıt yapmayıda düşünüyorum kayıt yapan varsa rica deiyorum kalite ve ses nasıl??
    Sorulara sırası ile cevap verdiğiniz için Teşekkürler..

Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    2086

merhaba emre
    ilk sorunun cevabını kendin vermişsin zaten. ikinci sorun içinde forumun içerisinde şifreler bulunuyo.mesela hotbird teki şifreli kanallar için hotbird bölümünün üstünde sabit olarak şifrelerin durduğu yer var, onları kumandadan girmen gerekir.
    modul işini bende düşünüyodum bi aralar ama 8000 varsa gerek yok kanaatine vardım çünkü birkaç ***** kanal dışında bir artı getirmiycek modülle seyredilebilecek kanalların hepsini zaten emu çözüyor.
    ss2 ile kayıt kalitesi nasıl bilmiyorum.hemde merak ediyorum.eğer birisi bir screenshot gönderse capture ettiği bişeyin sevinirim.ben çıkışlardan birini bilgisayardaki normal tv kartına s videodan bağladım.görüntü cam gibi sayılmaz ama fenada değil.
    umarım aydınlatıcı olmuştur

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    03-07-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18608

şifreli kanalın üstüne gelip mute + sarı tuşlara bas o anki güncel şifreyi gösterir değişmişse buradab girebilirsin elle kanal ekleme var kanalın tp sini vpid apid ppid değerlerini biliyorsan kanal arama bölümünde ilgili tp allta yazılı olacak ( 10000 h 27500 gibi ) seçili uyduyu sağ sol tuşarıyla manuel pid e getir sonra kanala aramaya bas çıkan ekrana değerleri gir bu kadar sevgiler.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    17-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3038

skystar2 kendisi digital uydu alıcı bunu bunla ılgılı bolumde sorsa ıdın daha net ve hızlı cevap alırdın
    saygılar

Banned Member
    Giriş Tarihi
    27-04-2004
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    11955

mute + sarı buton ilgili kanalın şifresini veriyor.

New Member
    Giriş Tarihi
    03-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    47885

o zaman soyle soyliyeyim ... keyleri girmek yerine emu yazılımını her seferinde guncellesek olmazmı? yazılımda olupta değişen keylerde oluyormu? yeni yazzılım çıkana kadar değiştirilmesi gereken *** ler mesela?

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1306

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi emregunduz
    o zaman soyle soyliyeyim ... keyleri girmek yerine emu yazılımını her seferinde guncellesek olmazmı? yazılımda olupta değişen keylerde oluyormu? yeni yazzılım çıkana kadar değiştirilmesi gereken *** ler mesela?
    yeni yazılım çıktığı zaman ****** çoğunlukla güncellenmiş oluyor.fakat yazılım çıktıktan sonra değişen *** olursa bunu elle girmek zorundasın....keyi elle yazmak yazılımı yüklemekten daha kolaydır.... :smiles24:

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    03-07-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18608

keyfly programı ile yeni keyleri yazılıma yükleyip onu da makinaya yükleyebilme imkanı var mesela conaxlar için böyle bir yöntem uygun ama 16 lı bir şifreyi elle yazmak daha kolay.

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

yada indianın editör ile yazılıma ****** patchlenip tekrar yazılımda atılabilir en baştan...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı