Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 26 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: uyu uyu uyandığındageç..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    29-09-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    31597

uyu uyu uyandığındageç..

Gbox arkadaşıma aynen katılıyorum yumatu uyandığında yeni marka ile çıkmaz inşallah para dışında bişeyi takmadığı belli 30 gün sonra yazılımı çıkarttığında bazıları para verilmiş dilenci ağzıyla yalakalık yapacaklar beyler geç gelen şöhretın kutlaması mezarda olur umarım anlayanlar anladı siz bu yazılımı yayınlayıncaya kadar el üsküdarı aştı.Biz hep 2. ligtemi kalacağız

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1504

Arkadaşım sanırım b.i.s.s yazılımdan bahsediyorsun şu an her cihaza yazılım çıktımı da yumatu'yu bu kadar yükleniyorsun eleştirinin de bir boyutu var arkadaşlar lütfen biraz sakin olalım.inanın kyoto bölümünde bile bu kadar tepki mesajları yok.Sizden ricam bu tavrınızdan vazgeçmeniz çünkü bu yönde bir tavır bize fayda değil zarar verecektir.
    Saygılar.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    29-09-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    31597

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi TKAR
    Arkadaşım sanırım b.i.s.s yazılımdan bahsediyorsun şu an her cihaza yazılım çıktımı da yumatu'yu bu kadar yükleniyorsun eleştirinin de bir boyutu var arkadaşlar lütfen biraz sakin olalım.inanın kyoto bölümünde bile bu kadar tepki mesajları yok.Sizden ricam bu tavrınızdan vazgeçmeniz çünkü bu yönde bir tavır bize fayda değil zarar verecektir.
    Saygılar.
    arkadaşım reklam yaparcasına her yere ym.explorer mis OK.yok explorer polsat au.Neden dün giden polsatın yazılımını Explorer.e bugün çıkarttılar Buradan belli olmuyormu?hani 8000 cı yeni polsat AU.yeni modeli mi çok kişi kullanıyor yoksa 8000 cı larımı?her şey ortada şunuda unutmasınlar kimse 8000 cı üstüne para verip yeni model almaz alırsa formu iyi araştırır öyle değiştirir
    Düzenleyen mmcsnbc : 14-12-2004 at 12:58

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    5729

arkadasim ne alaka senin dediklerin ya sana cikmayacakmi dendi tabiki once explorer cikacak yeni cikan bir mamul onun arkasindan bak MX serisine c**** polsat hafta sonuna kalmaz 8000 serisine cikacak miiss bon yazilimida en kisa sure icerisinde cikacaktir.Lutfen eyyamini kendine sakla baskalarini etki altinda birakmaya hakkin yok biraz sabret dizini kir otur bekle hayret bir sey ya adamlar yazilim cikartiyor neymis neden once o degilde bu ilkokul muhabbeti yapilacak yer degil burasi lutfen biraz daha dikkat edelim.Yazimin uslubu biraz sert oldu farkindayim ama bazi insanlri anlamasi icin baska yol birakmadilar.

Average Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2004
    Mekan
    44 Malatya
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    5448

evet biraz sabırla herşey olacaktır..
    Sabreden derviş muradına ermiş..

Member
    Giriş Tarihi
    12-07-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    19793

Sabretmek Gerek Ve firmaya bu kadar yüklenmek biraz ağır. Fakat
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mmcsnbc
    Neden dün giden polsatın yazılımını Explorer.e bugün çıkarttılar
    Bu soruyu kendi kendime sordum ve arkadaşa da biraz hak verdim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1504

Explorer yazılım desteği bakımından Yumatu'nun en iyi cihazı olacaktır bu doğal.Bu yüzden bu seriye yumatu çok güveniyor. 8000 serisi için yazılımın hafta sonuna çıkacak olmasının sorumlusu yumatu değil yazılımcı şirkettir.Bakın bugün MX'lere de polsat yazılımı verildi şimdi sıra X ve 8000 CI serilerinde.Çıkınca veriliyor arkadaşlar gec****rme gibi bir şey söz konusu değil.Forumu bir gezin bakalım kaç tane cihazın polsat sorunu giderilmiş.?
    Düzenleyen TKAR : 14-12-2004 at 16:31

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-06-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    16856

böyle giderse 8000 lere yazılım çıkana kadarpolsatlar bir atak daha yer bu nasıl şirketmişki bir cihaza bir günde diğerine 1 ayda suç tamen yumatunundur şirketle felan alakası yok sabret sabret sabır taşı olduk yawwwwww

Adviser
    Giriş Tarihi
    07-11-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    38857

gecen hafta gıttım 5500 80 e sattım mx aldım canavar bugun hemen ona cıkmıs yazılım olay bu

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-06-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    16856

hayırlı olsun 1 sene sonra bakalım bunları yazacakmısın arkadaşım

Adviser
    Giriş Tarihi
    07-11-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    38857

seneyeda 110 aldım satarım gene 80 90 a alırım baba bır makına muhım olan cıhazı degerlendırebılmek ne yapalım

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1504

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kartal_180
    böyle giderse 8000 lere yazılım çıkana kadarpolsatlar bir atak daha yer bu nasıl şirketmişki bir cihaza bir günde diğerine 1 ayda suç tamen yumatunundur şirketle felan alakası yok sabret sabret sabır taşı olduk yawwwwww
    Arkadaşım neden anlamak istemiyorsunuz 8000 serisi yazılımcı firma ayrı MX-X ve Explorer ayrı.Hepsi tek elden verilmiyorki ayrı ayrı firmalar tarafından hazırlanıyor.hangisi tamamlanırsa o veriliyor.Bunu artık lütfen anlayın...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    29-09-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    31597

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi webbee
    gecen hafta gıttım 5500 80 e sattım mx aldım canavar bugun hemen ona cıkmıs yazılım olay bu
    arkadaşım galiba yumatu satıyorsun

Banned Member
    Giriş Tarihi
    12-09-2004
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    27585

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kartal_180
    hayırlı olsun 1 sene sonra bakalım bunları yazacakmısın arkadaşım
    sana katılıyorum arkadaşım

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-04-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    11057

arkadaşlar şu polemikleri bırakalım artık yüzlerce kez yazıldı yeter artık boş verin kimsenin (firma) müşterilere kulak astığı yok. onun için bekleyin çıkarsa çıkar çıkmazsa olanlarla idare edin.boşuna burda birbirinizle takışıp moralinizi bozuyorsunuz.keyfinize bakın...

Junior Member
    Giriş Tarihi
    02-11-2004
    Üye No
    37459

cuma gününe kadar çıkacağı söylendi......

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-02-2004
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Üye No
    4291

İlk biskoki yazılımı verilen cihazı sanırım herkes hatırlıyordur.Next 8000xcam.
    Ve 8000 kullanıcıları bu yazılımları yüklediler,hala da seyrediyorlar.Fakat bilme-
    dikleri birşey vardı.4-5 ay öncedende seyrediliyordu bu cihazda.Ama legal
    yayın olduğu için bahsi geçmiyordu,taki biri izlediğini resimlerle ispat edene
    kadar.Sonrası çorap söküğü gibi geldi.Hiç bir 8000xcam kullanıcısı kalkıp madem önce vardıda niye vermediniz?veya ,destek böylemi verilir?diye şikayette,serzenişte bulunmadı.Daha Next plus serisine verilmedi bile.Ama verileceği söylendi.Plus çular beklemede ama sitem etme yok.Yumatucularada
    tavsiyem kırıcı olmamaları.Yazılım gecikince ana avrat... verilince,teşekkür,
    sebat..edenlerin durumuna düşmemek için sabır....

Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    7537

yaw arkadaşlar kusura bakmayın ama yeri göğü yumatu yaptık ne bu yaw kimbilir ne sallayın gitsin ben artık öyle yaptım eleştire eleştire bıktım belki düzelir diye ne ekersen onu biçersin , bakarsın son 2-3 yıllık geçmişine nasıl bir tavır içersinde , istatistikler yanılmaz daha önce çıkardığı mamullerine desteği ney ise bundan sonrakilerde aynı olacak bukadar üstünde durmayalım hiçbişey fark etmeyecek zaten ürün desteği verirlerse neaala vermezlersede kendileri bilir boğazlarına sarılamayız ya boşu boşuna kırıyoruz birbirimizi kimbilir ne hoşçakalın biz arkadaş olarak devam edelim bizim bize herzaman ihtiyacımız var

Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    05 Amasya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    1044

yumatu harbiden büyük marka nedeni ortada bazıları bazılarına xxxxxxxxxxxxxxxxx için yine yumatuya yüklenmeye başladılar ama yumatu makinalarda cas lar hariç ben sorun yaşayan görmedim onunda imdadına emu yetişti polsat gideli 2 gün olmuş hemen bazıları hoplamış isterse çıkmaz kardeşim ama yokk diğer büyük markalara sanki yazılım çıkmış gibi yumatuya saldırın bakalım her saldırdığınızda yüzü kara çıkan sizsiniz çünki yumatu yazılımı önünüze koyduğunuzda söylediklerinizden utanmıyorsunuz çünki bazıları xxxxxxxxxxxxx sanat haline getirmiş

Forum Kurallarına uyun!!!
    Düzenleyen haydut : 15-12-2004 at 10:06

Average Member
    Giriş Tarihi
    11-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    51028

aynen katılıyorum turist kardeş