arkadaslar selamlar,
sitede yayınladığı şekilde x100 e programı yükledim ama şimdi de cihaz fabrika ayarlarına dönmüyor ve bilgi güncellemede eskiden
pc to ırd çıkıyordu ama şimdi sadece cihazdan cihaza çıkıyor.aşagıda referans aldığım yazıyı gönderiyorum.
yardım edersen çok sevinirim zira artık herhangi bir program yükleyemiyorum.Diğer bir şekilde yani cihazın fişini çekip sonra menü tuşuna basarak takıp program yükleniyor ama oda herhangi bir şey değiştirmiyor.ne kadar yükleme başarılı desede bana kalırsa herhangi bir şey yüklemiyor.çünkü bilgi güncellemede bir önceki yüklediğim emu tarihi görünüyor.yardımlarına teşekkürler...

Emu programını yükleyipte polsatları auto yapamayan arkadaşların dikkatine.Aşağıda yazdığım şekilde yüklendiği takdirde polsatlar auto çalışıyor.1-Cihazınızla televizyon arasında bağlantı kurun.2-Cihazla bilgisayarınız arasında bağlantı kurun.(rs232)3-Cihazı açın menu'den sistem bilgisine girin.4-Sistem güncelleme bölümüne girin.5-Sistem güncelleme bölümündeki ayarları aşağıdaki şekilde düzenleyin.Transfer Tipi : pc to ırdTransfer modu : yazılımTransfer durum slaverStart receive6-Ayarlarınızı bu şekilde düzenlediyseniz CPRS232-YY (CPUpgrade) programını açın.7-Programın ayarlarını aşağıdaki gibi düzenleyiniz."Com" ayarlarını rs232 kablosunu hangi porta bağladıysanız o portu seçin.(genelde com1)Upgrade type : download softwareSoftware version : YY-VE3.08-Open file kısmından 19.08.2004 tarihli emudan çıkan flash.hex dosyasını seçiniz.9-Kumanda ile cihazın start receive kısmını okeyleyin.10-tv ekranına transfere başla uyarısı gelecektir.11-Evet'i seçin "Connecting" ibaresini gördükten sonra bilgisayardan start butonuna basın.7-8 dakika sonra işlem tamamlanacaktır.işlem sırasında kurduğunuz düzenekte bi işlem veya değişiklik yapmayınız.Emu yüklendikten sonra cihaz fabrika ayarlarına kendisi dönüyor.kanal taraması yapınız.herhangi bi polsat kanalı üzerindebeklerseniz 3-5 saniye içinde açıyor ve auto yapıyor.emu bölümüne herhangi bir kanal üzerindeyken 9339 tuşlayarakulaşabilirsiniz.Bilgiler için SAROS ve UYDUMARKET arkadaşlara ve emeği geçen herkese teşekkürler.