Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: SF2 TS1 - Filmlerdeki seslendirme

Member
    Giriş Tarihi
    14-09-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    27975

New Icon18 SF2 TS1 - Filmlerdeki seslendirme

Bu akşam bu kanallarda film seyrederken farkettim hem orijinal dil hemde dublaj aynı anda vardı ve farklı noktalardan geliyordu. Sag - sol kanallar arasında gidip gelince gördümki bir kanalda orijinal dil ingilizce diger kanalda ise çeviri vardı. İlginçtir her ne kadar bu kanallarda dil menusu geliyorsa ve burada ingilizce varsa da aynı anda hem orijinal dili hem de dublajlı sesi veriyorlar. Filmleri ingilizce seyretmek isteyen arkadaşlar bu durumu dikkata alırlar sanırım. :headphone

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    63 Şanlıurfa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    3480

benden sana tevsiye altyazıda var ona göre istersen birazda onun keyfini çıkar

Member
    Giriş Tarihi
    14-09-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    27975

Alt yazı göremedim

Fransızca diyor alt yazı için basınca dügmeye ama hiçbir altyazıı göremiyorum. Kullandıgım uydu alıcısı Next YE - 5000 FTA dillerle de oynadım ama alt yazı çıkartamadım. Aslında bunda bir sorun var,i yani aynı anda iki dilin gelmesi çok dogru degil gibi. Dil seçeneginden almanca yada fransızcaya geçersem tek dil oluyor ama ingilizceye geçince iki dil duyuyorum. Sag ve sol kanallarda ayrı ayrı diller. Birde sound dügmesiyle bir kanal seçebiliyorum o zaman diller tam ayrılıyor ama ses stereo dan monoya dönüyor . Bir terslik var gibi geliyor.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    18-11-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    41699

Selam arkadaşlar gm 11400 cım var daha önceden bu kannalrı izleye biliyordum çok kaliteli filimler yayınlanıyor fakat şu an izleyemeiyorum bana yardımcı olurmusunuz..
    Sayıgılar,,

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    3457

@günko arkadaşım keylerini bi güncelle

@metin korkmaz arkadaşım her film altyazılı deil o yusden cıkaramamışsın ayrıca teletex e girip 777 yi tuşla eğer varsa altyazı açılacaktır

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı