Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 19 mesajdan 1 ile 19 arası

Konu: amstrad kanal editör ile ilgili sorularınız buraya lütfen baska konu açmayın

Average Member
    Giriş Tarihi
    21-09-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    29654

amstrad kanal editör ile ilgili sorularınız buraya lütfen baska konu açmayın

amstrad kanal editör ile ilgili sorularınız buraya lütfen baska konu açmayın
    sorularınızı en kısa zamnda değerlendirmeye çalışacağım teşekkürler...

nasıl yapılacağı hakkında

1: ched prğramını çalıştırın
    2: gelen kutucuktan close yi tıklayın
    3: proğram açılacaktır
    4: buradan dosyadan open proğramı tıklayın
    5: gelen kutucuktan proğramınızın bulunduğu dosyayı açın(silver kanal editör dosyası)
    6: içerisinden (digital) dosyasını açın
    7: kanallar listeye eklenmiştir
    8: yukarıdaki menülerde down/upload var onu tıklayın ordan
    9: uploading pc>stb yi tıklayın
    10: cihazınızı fişe takın işlem tamamdır

kolay gelsin arkadslar

proğram asağıdaki linkte

.................:::: farkı farketmek için yaşamak gerekir::::..................
    Düzenleyen DJENERJI : 15-12-2004 at 15:56

Awaiting Email
    Giriş Tarihi
    26-06-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    17905

Selam DJENERJİ.
    Kanal editörü yalnız R3X'ler için mi?Yada şöyle sorayım neden R3R'lere olmuyor.Saygılar...

Average Member
    Giriş Tarihi
    21-09-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    29654

slm

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi modekap
    Selam DJENERJİ.
    Kanal editörü yalnız R3X'ler için mi?Yada şöyle sorayım neden R3R'lere olmuyor.Saygılar...
    slm arkadsım ilgin için öncelikle teşekkürler arkadsım bende zamanında bunu bir kaynaktan almştım ve sadece 2 mb lık cihazlara oluyor r3r fail veriyor eger mstiy ustam bu konuda yardımcı olursa sevinirim ben r3x lerde çalıştırabildim kolay gelsin arkadasım. umarım aydınlanmıssındır.

..................:::: farkı farketmek için yaşamak gerkir::::::.......................

Member
    Giriş Tarihi
    25-08-2004
    Üye No
    24471

arkadaslar,bu kanal editörü bence hatali veya eksik..cihazi allak bullak ediyor.manuel olarak yaptigim degisiklikleri adigital.bin dosyasina kaydediyor,ancak download ederken sabit bir dosyayi yüklüyor.defalarca denedim,olmadi.denenmis programlari önerirseniz daha yararli olur.saygilar.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    23-09-2004
    Mekan
    19 Çorum
    Üye No
    30301

polsatlar eski yazımla seyrediblirmi

Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2004
    Mekan
    25 Erzurum
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    4434

Selam arkadaşım,
    Allahaşkına bu dediğin ched programı nerde ? Forum neden chat programı gibi çalışıyor ? Gerekli dosya adresini verseniz daha iyi olmazmı ? Zaten arayarak birşey bulmak tamamen tesadüflere kaldı.Ayrıca sizlerden ricam denenmememiş programları lütfen tavsiye etmeyin...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-08-2004
    Mekan
    70 Karaman
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    21933

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi badi
    polsatlar eski yazımla seyrediblirmi
    hayır seyredemezsin. Yeni yazılımı beklememiz lazım. :wave:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-08-2004
    Mekan
    70 Karaman
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    21933

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi melikhan25
    Selam arkadaşım,
    Allahaşkına bu dediğin ched programı nerde ? Forum neden chat programı gibi çalışıyor ? Gerekli dosya adresini verseniz daha iyi olmazmı ? Zaten arayarak birşey bulmak tamamen tesadüflere kaldı.Ayrıca sizlerden ricam denenmememiş programları lütfen tavsiye etmeyin...
    burada bulabilirsin

bende biraz uğraştım ama çözemedim. kolay gelsin

Average Member
    Giriş Tarihi
    21-09-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    29654

Wink Slm

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi hasanulas
    arkadaslar,bu kanal editörü bence hatali veya eksik..cihazi allak bullak ediyor.manuel olarak yaptigim degisiklikleri adigital.bin dosyasina kaydediyor,ancak download ederken sabit bir dosyayi yüklüyor.defalarca denedim,olmadi.denenmis programlari önerirseniz daha yararli olur.saygilar.

SLM arkadasım öncelikle ben bu dosyayı tam 1 senedir kullanıyorum ayırca hatalı olan bir dosyayıda vermem foruma adigital güncellenmemiş bir kanal dosyası güncellemek sana kalmış proğram açıldığında kanalları yeni frekansları güncelleyebilirsin ben hala kullanıyorum bilmiyorsan sorarak öğrenebilirsin dosyayı kötülemene gerek yok yukarıda yazmış olduğum açıklama foruma verdiğim kanala editör proğramının açaıklamasıdır.okey

Average Member
    Giriş Tarihi
    21-09-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    29654

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi melikhan25
    Selam arkadaşım,

SLM arkadsım eger asğıdaki linkteki dosyayı indirir vede proğramı çalıştırırsan dosyayı görebilirsin ben bu dosyayı tam bir senedir kullanıyorum vede sorunsuz ok eger proğramı indirip açıp bakarsan bu proğram ismiyle karşılaşırsın ok bencede arayarak birşey bulunmuyor o yuzden proğramı önemli yaptık önemli kısmında vede asğıdaki linkte kolay gelsin eğere yapamazsan sor öğrenirsin ok

Average Member
    Giriş Tarihi
    21-09-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    29654

slm

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi HUNTER1
    burada bulabilirsin

bende biraz uğraştım ama çözemedim. kolay gelsin

slm arkadsım yapamadığın ne yaz cevap yollarım sormazsan öğrenemezsin ok bence herşey açık birşekilde yazılı yapamadığını sor cevap yazarım kolay gelsin

New Member
    Giriş Tarihi
    07-09-2004
    Mekan
    02 Adıyaman
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    26599

slm usta amstrad 8065 cı duz olan silver değil ilk urunu olan bunun emu yazılımı varmı ben aradım bulamadım bana yardımcı olursan çok sevinirim ayrıca silverin yeni yazılımı loder lemon kullanıyorum cihaz kendiliginde 5 dakıkada bir kapanıyor geri açılıyor sebebi ne oloyor usta cevap yazarsan çok memnun olurum saygılar

Average Member
    Giriş Tarihi
    21-09-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    29654

8065 cı duz

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi omer02
    slm usta amstrad 8065 cı duz olan silver değil ilk urunu olan bunun emu yazılımı varmı ben aradım bulamadım bana yardımcı olursan çok sevinirim ayrıca silverin yeni yazılımı loder lemon kullanıyorum cihaz kendiliginde 5 dakıkada bir kapanıyor geri açılıyor sebebi ne oloyor usta cevap yazarsan çok memnun olurum saygılar

slm arkadasım ilk önce ilgin için teşekkürler sana en kısa zamanda yardımcı olmaya calışacağım bana birz müsade ok

Banned Member
    Giriş Tarihi
    23-09-2004
    Mekan
    19 Çorum
    Üye No
    30301

eski yazımlar la çözenler var polsatları bu nasıl oluryor bilgi verirmisiniz

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-08-2004
    Mekan
    70 Karaman
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    21933

eski yazılımlardan hiç biri ile ne polsat ne de tps çözülmüyor yeni yazılım bekleyeceğiz.

Average Member
    Giriş Tarihi
    21-09-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    29654

Slm

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi badi
    eski yazımlar la çözenler var polsatları bu nasıl oluryor bilgi verirmisiniz

slm arkadsım yanlış hatırlamıyorsam bu konu kanal editör ile ilgili eger kendine baska konu acarsan sevinirim ayrıca bu forumnda hep bu yüzden konular birbirine karışıyor üstelik konuyu açarken konunun açıklamsınıda belirttim yani bu konu kanal editör ile ilgili lütfen baska konulardaki msjları bu konuya yazmayın teşekkürler.....

Member
    Giriş Tarihi
    05-07-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    18967

r3r ler için bir gelişme yok mu hala kanal edit olayında?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    06-07-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    19130

Evet r3r için gelişme bekliyoruz ama hala yok gibi...R3r yazılımlara kanal listesi program ile gönderiliyor fakat yayınların çoğu göstermiyor ve tekrar taratmak zorunda kalınıyor.Bu konuya da bir çözüm yolu bulunursa sevineceğiz...

Member
    Giriş Tarihi
    15-05-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    13867

kanal edıtorunu kullandım fakat kanal lar yok bunlar sadece genel tp lermı yoksa kanallarda gelıyormu atıyorum ama kanallar yok kullanıyorum dedıgını bıraz daha acarsan sevınırım

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı