Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: Epson Stylus Cx3650 Yazici/tarayici/fotokopİ

Member
    Giriş Tarihi
    10-09-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    27147

New Icon7 Epson Stylus Cx3650 Yazici/tarayici/fotokopİ

Epson Stylus Cx3650 Yazıcı/tarayıcı
    "EPSON STYLUS CX3650 YAZICI/TARAYICI/FOTOKOPİ" bir cihazım var digital fotoğraf makinası ile çekmiş olduğum görüntüleri bilgisayarıma aktardım resimler mükemmel görünüyor ama gel gör ki bu yazıcıda yazdırdığımda "renkli" bilgisayarda mükemmel görünen foto baskıda çok koyu renkte çıkıyor. Bu tür bir cihaz kullanan varsa bana bunu izah edebilir mi?Belki ayarlarıyla ilgili bi şeydir ama ben bulamadım.Deneme yanılma yolunu denesem çok mürekkep harcıyor bir bilene danışalım istedim :)

Starting Member
    Giriş Tarihi
    08-05-2005
    Üye No
    99309

merhaba arkadaşlar sadece kaliteli fotoğraf yazdırmak için bir yazıcı arıyorum fax-tarayıcı-fotokopi gibi özellik istemiyorum 650 ytl ye kadar fiyat verebilirim bildiğiniz veya tavsiye edebileceğiniz bir yazıcı varmı Mürekkep püskürtmeli olarak.Bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

Member
    Giriş Tarihi
    02-09-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    25715

printer tavsiyesi

Ben de aynı şekilde yazıcı arıyorum ancak 200 eur ya kadar verebilirim. Tavsiyesi olan var mı?
    Arkadaşım 600 e kadar bütçen var ise git HP photosmart 8850 (hatalı yazmış olabilirim numarasını ancak 8 ile başladığına eminim) al. Fiyatı 280$+kdv süper makina benim o kadar param olmadığı için alamıyorum

Starting Member
    Giriş Tarihi
    14-12-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    516863

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi baha40n Mesajı Göster
    "EPSON STYLUS CX3650 YAZICI/TARAYICI/FOTOKOPİ" bir cihazım var digital fotoğraf makinası ile çekmiş olduğum görüntüleri bilgisayarıma aktardım resimler mükemmel görünüyor ama gel gör ki bu yazıcıda yazdırdığımda "renkli" bilgisayarda mükemmel görünen foto baskıda çok koyu renkte çıkıyor. Bu tür bir cihaz kullanan varsa bana bunu izah edebilir mi?Belki ayarlarıyla ilgili bi şeydir ama ben bulamadım.Deneme yanılma yolunu denesem çok mürekkep harcıyor bir bilene danışalım istedim :)
    arkadsım bana onun kurulum cd sini mail den atarsan sevinirim bende makıne var yukleme yapıp çalıstıramadım

Starting Member
    Giriş Tarihi
    14-12-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    516863

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi baha40n Mesajı Göster
    arkadsım bana onun kurulum cd sini mail den atarsan sevinirim bende makıne var yukleme yapıp çalıstıramadım
    [email protected]

Adviser
    Giriş Tarihi
    03-12-2004
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    47990

çok eski bir konuya cevap yazmışsınız.
    aşağıdaki linke bakın

Starting Member
    Giriş Tarihi
    14-04-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    529510

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi acamlicali Mesajı Göster
    merhaba arkadaşlar sadece kaliteli fotoğraf yazdırmak için bir yazıcı arıyorum fax-tarayıcı-fotokopi gibi özellik istemiyorum 650 ytl ye kadar fiyat verebilirim bildiğiniz veya tavsiye edebileceğiniz bir yazıcı varmı Mürekkep püskürtmeli olarak.Bütün arkadaşlara teşekkür ederim.
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi melihc Mesajı Göster
    Ben de aynı şekilde yazıcı arıyorum ancak 200 eur ya kadar verebilirim. Tavsiyesi olan var mı?
    Arkadaşım 600 e kadar bütçen var ise git HP photosmart 8850 (hatalı yazmış olabilirim numarasını ancak 8 ile başladığına eminim) al. Fiyatı 280$+kdv süper makina benim o kadar param olmadığı için alamıyorum
    arkadaşlar ikinizinde öncelikli tercihi fotoğraf basması sanırım ben size piyasadaki kuşkusuz en iyi fotoğrafı basan marka olan Epson' u tavsiye ediyorum mağazalarda rahatça bulabileceğiniz PX650 veya PX710W modelleri taleplerinizi fazlasıyla yerine getirecektir hem de vermeye hazır oldugunuz miktardan daha ucuza satın alabilirsiniz.:ok: media markta Px650 300tl civarında Px710W ise 400-450 civarındaydı. Px650'nin özelliği mükemmele yakın bir fotoğraf basabiliiyor olması artı özellik olarak renkli ekran,tarayıcı,fotokopi yapabiliyor olması. Px710W ise px650 ile aynı özellikler yalnızca ekstra olarak wireless özelliği var yani yazıcıyı bilgisayara 1 kere tanıtmanız yeterli sonrasında istediğiniz yerden baskı alabiliyorsunuz.

New Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2007
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    311145

Epson serisi ucuz ve kaliteli kartuş setleri için bu siteye bi göz atın

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız