Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 1 mesajdan 1 ile 1 arası

Konu: Tüm Kaon Tabanlı Cihazlar İçin Resimli Uygulamalı *** Girme Editörü

 1. #1
  Advanced Member
  Giriş Tarihi
  23-01-2004
  Mekan
  59 Tekirdağ
  Yaş
  59
  Mesajlar
  4,150
  Kan Grubu
  0 Rh ( + )
  Üye No
  382

  Tüm Kaon Tabanlı Cihazlar İçin Resimli Uygulamalı *** Girme Editörü  Buradaki program Bizzat Tarafımdan denenmiş olup Bu konuda Bana Yardımcı Olan Sevgili Offline Arkadaşımıza Teşekkürlerimi Sunarım.
  Bu program Mevcut Emu yazılımdaki keyleri editlemek ve editlenmiş keyleri yazılımla birlikte cihazınıza yüklemek için kullanılacaktır.Yani diğer bir deyimle Zaman zaman Kumandadan elle *** girmekten usandım diyen arkadaşlarımıza kolaylık amacı ile hazırlanmıştır.Programı Kullanırken Kullanmadan dolayı cihazınızda oluşabilecek Zarardan Ne TurkeyForum Nede cihazlarınıza ait ilgili Firmalar Sorumlu değildir.
  Program Bir paket program olup İki işlev yapmaktadır birincisi Sıkıştırılmış olarak hazırlanan emu yazılımlarını unpack yaparak Keyleri editlemek için kullanacağız.ikinci program ise aynı aynı menu üzerinde editlemiş olduğunuz keyleri yazılıma pach etmek içindir.Ancak Yazılım ingilizce ve Fransızca seçenekli olduğu için Biz *** Patch yapma işini Tv Gözde tarafından menusu Türkçeye Çevrilmiş programla yapacağız isteyen diğerinide kullanabilir.

  PROGRAMIN KULLANILIŞI Önce bilgisayırnıza KaonCDH_3.0 programını kurunuz.
  Daha sonra Progamı açınız,Program açılırken bir help dosyasını bulmaya çalışacaktır.Tamam ve iptal ile devam ediniz.Programı açınız

  1)Radiacunpack Butonuna tıklayınız.
  Çıkan menuden Normal emulu yazılımı seçiniz.Seçtiğiniz yazılım alt pencerede otomatik olarak gelecektir

  2)Genarer Fichero en clore butonuna basınız

  .Tamam deyiniz

  10 sn içinde çagırdığınız yazılım klasörünuzun içinde içinde 1mb boyutunda uzantısı enclora.bin olarak karşınıza çıkacaktır.

  3)şimdi programı kapatıp Türkçe *** editörünü açıyoruz seçneklerden yazılım seç ile enclora.bin uzantılı yazılımı seçiyoruz.

  Yazılım geldikten sonra

  değiştirmek istediğimiz keyleri değiştirip işimiz bittikten sonra seçneklerden yazılıma ekle seçeneğini seçip enclora.bin uzantılı dosyayı gösteriyoruz.
  İşlem bittikten sonra kup programı ile enclora.bin uzantılı dosyayı makinamıza yükledikten sonra makinamızda sarı+mavi+yeşil+menu tuşlarını kullanarak *** menusunde iken sarı tuşa basarak load default yapıp kullanmaya başlıyoruz.
  NoT:Program Yaklaşık 3.5mb üstünde olduğu için spliterla böldüm 1 ve 2 numaralı zip dosyalarını bir kalsöre açınız 1 numaralı zipli dosyadan 45kb boyutunda bir zipli dosya daha çıkacak(exe programı) bu zipide aynı klasöre açınız.exe dosyasına tıklayıp programı kurunuz
  Düzenleyen infiniti : 15-01-2006 at 02:05


Gönderme Kuralları

 • Yeni konu açamazsınız
 • Konuda cevap yazamazsınız
 • Eklenti yapamazsınız
 • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
 •  
 • BB Kodları Açık
 • Smiley'ler Açık
 • Resim Kodları Açık
 • Video Kodları Açık
 • HTML Kodları Kapalı