Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: acil 8500 cas yardım lütfen !!!

Member
    Giriş Tarihi
    30-11-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    46522

New Icon16 acil 8500 cas yardım lütfen !!!

8500 cas lara yeni yazılım ne zaman geliyor acaba veya x kanallarını izlemek için ne yapmalıyız.Makinayı çöpe mi atalım B... ' ler yolda deniyor 8000 serilerine bu yazılımları cas larda da kullana bilecek miyiz.yumatu iyi hoşta bir de şu cas lara bir çare bulsa lütfen bilen varsa bilgilendirsin ... Verimli bir şekilde nasıl kullana biliriz ..kartlar bir işe yaramıyor zaten yazılım la modülde kullana mıyoruz sadece kart girişli ne dir bu 8500 cas lardan çektiğimiz yaw....

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

Bakın ne yazdığınız belli değil gibi burada yeni yazılım geliyor diyorsunuz burada ne zaman geliyor diyorsunuz lütfen yazdıklarınıza dikkat edin .......

Banned Member
    Giriş Tarihi
    07-07-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    19294

Evet arkadaşım benim evimdeki cihazda 8500 cas.Camia öğrenmiş oldu.Tüm kanallar açıyor.Miss bon bon yazılımıda yolda.Sabırlan bekliyoruz.ama yarın ama bir hafta sonraymış gibi.Cabolar polsatlar multiler tps lerin hepsi açıyor.Daha ne istiyorsunki.
    Düzenleyen Dervis : 11-12-2004 at 20:21

Member
    Giriş Tarihi
    30-11-2004
    Mekan
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    46522

alibeyamca uyarın için teşekkürler daha dikkatli olucam..yalnız dediğim gibi ben dikkat ettiysen 8500 cas yeni yazılımını sordum..8000 cı serisi demedim ...başka yardımcı olacak dostlar aranıyor !!! aşk insanı kanatlandırır !! hayatta yazılımlardan önemli bir çok konu var sevgiyle kalın...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    07-07-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    19294

Arkadaşım söylediğin ve sahip olduğun cihaz bahsettiğin 8000 serisi yazılımların hepsi oluyor.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-12-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Üye No
    47342

arkadaşım 8000 serisi cas cihazlara ayrıca emu yazılımı yok yalnızca 8000 CI yazılımını yükleyebilirsin buda modülünün devre dışı kalacağı anlamına gelir bütün kanalları sorunsuz seyretmek istiyorsan yazılımı tavsiye ederim ayrıca geri dönüşüde var orjinal yazılımı yükleyip geriyede dönebilirsin

Member
    Giriş Tarihi
    30-11-2004
    Mekan
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    46522

kim ne derse desin ben yumatu seninle öğrendim ve öğreneceğim daha bir çok konu var galiba yeni yazılımdan çok senin konuları takip ediyorum..bir de şuna el atarsan derviş abicim 8500 cas ı cı dan ayıran özellik nedir..cı yazılımını kullanıyorum ama x tv ler için üretilen bir modul gömülü cihazı normal cı yazılımıyla kullanmak üzücü .. bir de 3.03 full x serisini açar diye duydum doğrumudur..

Member
    Giriş Tarihi
    30-11-2004
    Mekan
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    46522

aradığım buydu işte teşekkürler burrnet sağol..

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı