Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Konu: COSHIP için kafa yiyenler buraya

New Member
    Giriş Tarihi
    07-09-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    26479

Konu: COSHIP için kafa yiyenler buraya

arkadaşlar buişin ticaretini yapıyorum herkez gibi yazılım atmaya calışıyoruz üç kuruş kazanacaz diye beş kuruşuda bırak zaman ve kafayıda boşa harcıyoruz gelelim mevzuya yazılım için trident 4500 fta geldi emu yazılımını yükledim gayet güzel calıştı emeğimizi aldık bereket versin dedik çocuklarımıza götürdük yedirdik 3 gün sonra receiver çöktü ön panelde sadece bir kırmızı led lamba yanıyor. ikinci yazım cihaz aynı tabanlı coship sc 5300a serili cihaza cs5300a+731.bin dosyasını yükledim cihazda ses anormal bir türlü düzeltemedim bu çihazların yerine kutusundan yeni cihaz verdim getirdiklerinin yazılımlarını düzelteyim diye ama nafile türkiyede cihaz değil illegal yazılım cihazı sattırır. yazılımı ya düzgün çıkartırsın yada hiç çıkmasın tercihım budur insanlar boşuna uğraşmasın emeğini boşa harcamasın bu cihazları düzeltecek arkadaşlar var ise buraya yazsınlar herkez bu cihazlar hakkında iyi kötü bilgi sahibi olsun.saygılar.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    26-05-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    15162

coshipte ses problemi ok

sevgili arkadaşım ben coshibin servisiyim adresinden alacagın coship yazılımlarının ses problemleri ok.Cihazlara : mesela cs5300 serisi
    cihaza emu attıktan sonra problem hala devam ediyorsa 5300a yükle denedim ok. iyi çalışmalar.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    19-05-2004
    Üye No
    14261

bende 2300a seririsi var hepside gunde 2 veya3 defa kapaniyor tekrar aciliyor .
    ve bir film seyredene kadar yaklasik 20 , 30 defa goruntu gidip geliyor . bilen varmi
    yaklasik100 adet yukledim
    ayni

Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    40528

x

oynatmaya az kaldi doktorum nerde?
    Düzenleyen JULI : 11-12-2004 at 00:16

Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    40528

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi zumtas
    arkadaşlar buişin ticaretini yapıyorum herkez gibi yazılım atmaya calışıyoruz üç kuruş kazanacaz diye beş kuruşuda bırak zaman ve kafayıda boşa harcıyoruz gelelim mevzuya yazılım için trident 4500 fta geldi emu yazılımını yükledim gayet güzel calıştı emeğimizi aldık bereket versin dedik çocuklarımıza götürdük yedirdik 3 gün sonra receiver çöktü ön panelde sadece bir kırmızı led lamba yanıyor. ikinci yazım cihaz aynı tabanlı coship sc 5300a serili cihaza cs5300a+731.bin dosyasını yükledim cihazda ses anormal bir türlü düzeltemedim bu çihazların yerine kutusundan yeni cihaz verdim getirdiklerinin yazılımlarını düzelteyim diye ama nafile türkiyede cihaz değil illegal yazılım cihazı sattırır. yazılımı ya düzgün çıkartırsın yada hiç çıkmasın tercihım budur insanlar boşuna uğraşmasın emeğini boşa harcamasın bu cihazları düzeltecek arkadaşlar var ise buraya yazsınlar herkez bu cihazlar hakkında iyi kötü bilgi sahibi olsun.saygılar.
    hocam musaitseniz yardim etmenizi isticektim.tsklr.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    01-04-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    62433

coshıp

Arkadaslar
    coshıp serısı tum cıhazlardan yazılımlarda karsılanan ses,kırılma ve kapanıp acılma problemlerı duzeltıldı.
    Yazılımları mavıtunasattan alabılırsınız tum ıslemlerde fabrıka ayarlarına donunuz
    saygılarımla
    isatanbulsat

New Member
    Giriş Tarihi
    22-05-2004
    Üye No
    14643

sevgili arkadaşlar coship 5300 5800 2300 ler ilk gün polsatları açtı teni yazılımları adresinde bulabiliesiniz yazılım mükemmel olmuş süperrrrrr

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı