Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 14 mesajdan 1 ile 14 arası

Konu: 8000 Plus Yardım (Biskrem)...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-06-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    17346

8000 Plus Yardım (Biskrem)...

Yöneticiler belki kızacak ama, bende 27.11 versiyonunu yüklememe rağmen malum 2 kanalda mute sarı veya mute exit yapınca biss şifre bölümü ekrana gelmiyor sorun ne olabilir acaba ?? Teşekkürler...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-05-2004
    Mekan
    Üye No
    14313

dur sen sana şimdi cevap verirler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    100

arkadaşım bu konu başlığı yasaklı. bu sebeple burada bu konuya cevap alamazsın.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-09-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    30857

hocam tamam dogru ama yani bir şekilde sonuç almamız lazım bilenler şıkır şıkır izliyo biz izliyemiyoz cihaz 8000 plus bana en son çıkan biisli yazılımı gönderecek arkadasa teşekkür [email protected]

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    100

bu yazılım forumumuzda zaten verildi. forumu dikkatle takip edersek bu adreste zaten var olduğunu görürüz.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    7625

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi nejat_2005
    Yöneticiler belki kızacak ama, bende 27.11 versiyonunu yüklememe rağmen malum 2 kanalda mute sarı veya mute exit yapınca biss şifre bölümü ekrana gelmiyor sorun ne olabilir acaba ?? Teşekkürler...
    nejat kardeşim sorun hala devam ediyor mu mute+exit yapınca *** menüü çıkması gerekir yoksa yazılımda sorun vardır 27 kasım yazılımı olacak bır bak ıstersen yanlıs yazılım atmış olmayasın sevgiler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    755

biss yazıları yasak...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    26-04-2004
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    11909

malumlar yasak...

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi nejat_2005
    Sayın nejat_2005, 27.11'i yükledikten sonra cihazı restledin değilmi? birde emunun açık olduğuna emin ol.... ama bilinizki malümlar yasak... saygılar...
    Düzenleyen innkeeper : 09-12-2004 at 15:51

New Member
    Giriş Tarihi
    06-11-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    38695

bende 27 kasım tuklu mute +sarıyapınca sifre bolumu ekrana geliyor ama ff lerle dolu ve malum kanallar acılmıyor. ne yapmam lazım biri bana yardım etsin

Banned Member
    Giriş Tarihi
    02-10-2004
    Üye No
    32040

Arkadaşlar anlıyoruz yasak ama madem yapıldı bu yazılım bir şekilde anlamalıyız ben 8000 plus alalı 2 gün oldu hiçbir özelliğini bilmiyordum en son 27 kasım yazılımını yükledim tabi hemen bu ülker biskreme baktım olmuşmu diye tabi ebn yazlımı atınca yeterli sandıydım ne bileyim mute+exit yapıp *** girmeyi neyse bu forumdaki bir dost yardımcı olduda 1 gün sonra kaymaklı bisküvi ye kavuşdum bence modlara sormadan onları uyandırmadan aramızda çözmeye çalışalım bisküvi olayını malum duyunca çılgına dönüyolar yöneticiler .
    Sağlıcakla kalın ..Saygılar
    t

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Üye No
    187

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi NoRdCoRe
    Arkadaşlar anlıyoruz yasak ama madem yapıldı bu yazılım bir şekilde anlamalıyız ben 8000 plus alalı 2 gün oldu hiçbir özelliğini bilmiyordum en son 27 kasım yazılımını yükledim tabi hemen bu ülker biskreme baktım olmuşmu diye tabi ebn yazlımı atınca yeterli sandıydım ne bileyim mute+exit yapıp *** girmeyi neyse bu forumdaki bir dost yardımcı olduda 1 gün sonra kaymaklı bisküvi ye kavuşdum bence modlara sormadan onları uyandırmadan aramızda çözmeye çalışalım bisküvi olayını malum duyunca çılgına dönüyolar yöneticiler .
    Sağlıcakla kalın ..Saygılar
    t
    selamlar;
    Niye çılgına dönelim sayın @nordcore bu yayıncı kuruluşun ne sahibiyiz nede çalışanıyız nede avukatı türk yerli dijital platformları ile alakalı şifrelerin verilmesi ve yayınlanması kanunen yasak, forum kuralları içerisindede buna yer verilmiştir yasalara uyulmazsa bu gibi bilginin paylaşıldığı platformlar kalmaz yani oturduğunuz dalı kesmeye çalışırsanız bu yakışık alırmı..Lütfen biraz anlayışlı olun.
    saygılar..

Member
    Giriş Tarihi
    26-08-2004
    Mekan
    43 Kütahya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    24638

@ustura
    herhalde karnın acıktı biskremi duyunca hemen çıktın ortaya...
    saygılar(satwalker)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-04-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    9820

Arkadaşlar bir biskrem versem :) 8000 plus için

Buda 8000 xcam için

ve bu plus ve xcam için downloader :) saygılar...

Fortune'ye de teşekkürler bir araya topladığı için...
    Düzenleyen grean : 09-12-2004 at 21:00

Banned Member
    Giriş Tarihi
    02-10-2004
    Üye No
    32040

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi UsTuRa
    selamlar;
    Niye çılgına dönelim sayın @nordcore bu yayıncı kuruluşun ne sahibiyiz nede çalışanıyız nede avukatı türk yerli dijital platformları ile alakalı şifrelerin verilmesi ve yayınlanması kanunen yasak, forum kuralları içerisindede buna yer verilmiştir yasalara uyulmazsa bu gibi bilginin paylaşıldığı platformlar kalmaz yani oturduğunuz dalı kesmeye çalışırsanız bu yakışık alırmı..Lütfen biraz anlayışlı olun.
    saygılar..
    Sizlerde haklısınız bizlerde sabırsız..
    Saygılar.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık