Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: Yumatu Yazilim Sorunu

Junior Member
    Giriş Tarihi
    30-11-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    46330

New Icon23 Yumatu Yazilim Sorunu

Merhaba Yumatu YT 8500 CI Marka Cihazıma Files-Sat Upload-Download sayfasından Yumatu 8500-8600-8700 CI Renkli emu yazılım D+ sky italia ok polsat au 23[1].08.04 yazılımını yüklemek için bilgisayarıma indirdim (işletim sistemi hem 98 hem XP) açıklama kısmında tarif ettiği gibi COM 1 I tıkladıkdan sonra açılan dosyadan mausun sağ butonuna bastığımda açıklamada değiği gibi update software yazısı yerine Ubdate Channel Data F2,Ubdate Firmware (All) F4 dosyaları karşıma çıkıyor.Her ikisinide açmaya çalıştım Ubdate Channel Data F2 dosyası açılıyor.Bu dosyanın adı ise Select data file to sent bu dosyanın içinde ise Vulcan2MD2.31-CI_M0819 dosyası karşıma çıkıyor.Bundan sonra nekadar uğraşırsam uğraşayım bir türlü yüklemeyi gercekleştiremiyorum ne denediysem olmadı kabloları kontrol ettim dosyayı masaüstüne attım bir türlü yapamadım .Başınızı ağrıttım ama yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
    NOT:Ayrıca ben bu yazılımı hem multler ve xxl ile polsat için indermek istemiştim acaba doğru yazılımmı eğer değilse yardımcı olursanız sevinirim..Teşekkürler

Adviser
    Giriş Tarihi
    05-02-2004
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1778

burası viaccess bölümü.anasayfada yumatu ile ilgili bölüm var lütfen ilgili bölüme bakın.sorunuza daha kesin ve hızlı çözüm bulabilirsiniz.selamlar

Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    653

....?

....?
    Düzenleyen re: : 19-02-2006 at 11:46

Member
    Giriş Tarihi
    16-09-2004
    Mekan
    60 Tokat
    Üye No
    28457

sim arkadaşlar benim fun kartla ilgili bir sorum olacak mach1 6in1 dosyalarında fun kartlarla tps ler seyiredilebiliniyormu dosyayı bi inceledim 8.12.2004 oc karşısında yeni ****** vardı karta yüklesek irdato modüllerde çalışırmı?

Adviser
    Giriş Tarihi
    11-10-2004
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    33550

avci5050...
    i****o modül + fun card ile tps kanallari izlenemiyor. dragon modul, mr modul vs. modullerde tps açik ama i****o+fun card ile malesef açık değil...
    saygilar...

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    403

konuları doğru yerde açalım

topic yumatu bölümüne kaydırılmıştır.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    13-10-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    140258

Merhaba Yumatu YT 8500 CI Marka Cihazıma Files-Sat Upload-Download sayfasından Yumatu 8500-8600-8700 CI Renkli emu yazılım D+ sky italia ok polsat au 23[1].08.04 yazılımını yüklemek için bilgisayarıma indirdim (işletim sistemi hem 98 hem XP) açıklama kısmında tarif ettiği gibi COM 1 I tıkladıkdan sonra açılan dosyadan mausun sağ butonuna bastığımda açıklamada değiği gibi update software yazısı yerine Ubdate Channel Data F2,Ubdate Firmware (All) F4 dosyaları karşıma çıkıyor.Her ikisinide açmaya çalıştım Ubdate Channel Data F2 dosyası açılıyor.Bu dosyanın adı ise Select data file to sent bu dosyanın içinde ise Vulcan2MD2.31-CI_M0819 dosyası karşıma çıkıyor.Bundan sonra nekadar uğraşırsam uğraşayım bir türlü yüklemeyi gercekleştiremiyorum ne denediysem olmadı kabloları kontrol ettim dosyayı masaüstüne attım bir türlü yapamadım .Başınızı ağrıttım ama yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
    NOT:Ayrıca ben bu yazılımı hem multler ve xxl ile polsat için indermek istemiştim acaba doğru yazılımmı eğer değilse yardımcı olursanız sevinirim..Teşekkürler

Average Member
    Giriş Tarihi
    18-02-2004
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    3160

masa üstünde dene

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yes107
    hocam dosya yı ve yükleme edıtörünü masa üstüne at öyle yazılım yükle ben öyle yaptım gayet güzel yükledim kolay gelsin

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı