Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: en iyi clean(silici) program hangisi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-05-2004
    Mekan
    52 Ordu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    13585

en iyi clean(silici) program hangisi

arkadaslar malumunuz bilgisayara bir program yükleyip daha sonro programı kaldırdığımızda geride muhakkak izler kalıyor işte bu artıkları temizleyen yine internette sörf sonrası temizlik yapacak en iyi program hangisidir?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    09-08-2004
    Üye No
    22875

New Icon3

Sisteminizde bazı kaldırdığınız programlardan kalan ölü *.dll veya dosyalar internet ile bağlantıya geçtiğiniz anda yine spy veya virüsleri içeride onarılmasına sebep olacaktır. Bu sorunu ortadan kaldırmak için Cute Cleaner 2 programını kullanabilirsiniz.

Kullanımı : Programı kurduktan sonra ; Başlat >> Programlar >> AtomForce Cute Cleaner >> Cute Cleaner 2.0'ye tıklayın. Saniyenin bitmesini bekleyin ve OK'a tıklayın. Açılan pencerede search'e basın, taradığını göreceksiniz Sonrada clean'a basın.

Birde bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları komple kaldırmak için System Cleaner 4.94 Build 200 gerisi yalan... İsterseniz bu programa sizde istediğiniz dosya uzantılarını girip silmesini belirte biliyorsunuz. Bu iki programı kullandığınız taktirde sisteminizde gereksin hiçbir şey kalmayacaktır. Saygılarımla...

Not: Windows'un disk temizleme aracınıda unutmayalım :smiles31:
    Düzenleyen xmuratcetinx : 08-12-2004 at 21:45

Uydumarket Firma Yetkilisi
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

Bence System mechanic pro 5.0c!Alanının en iyisidir..tabiki benim fikrim!ayrıca çok kapsamlı bir program..son sürümünde silinen dosyaları kurtarma,pop-upları engelleme-antivirüs ve mail koruma gibi birçok özelliğide içerisinde barındırıyor..tüm registry kayıtları artık temp dosyaları dahil herşeyi temizliyor.tavsiye ederim.

Member
    Giriş Tarihi
    28-12-2004
    Üye No
    56910

sistem mekanikle regıstry silimlerinizi yaptıgınızda daha sonraları yanlış kayıtlarıda size sildirdiginden,işletim sisteminizi silip yeniden kurulum yapmanız gerekir.

Average Member
    Giriş Tarihi
    29-11-2004
    Mekan
    46 Kahramanmaraş
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    46203

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi AYBERK
    Bence System mechanic pro 5.0c!Alanının en iyisidir..tabiki benim fikrim!ayrıca çok kapsamlı bir program..son sürümünde silinen dosyaları kurtarma,pop-upları engelleme-antivirüs ve mail koruma gibi birçok özelliğide içerisinde barındırıyor..tüm registry kayıtları artık temp dosyaları dahil herşeyi temizliyor.tavsiye ederim.
    Ayberk'e sonuna kadar katılıyorum System mechanic pro 5.0c Tek kelimeyle mükemmel bir program...

sonunda Cleaner yazan her programa aldanmayın gereksizleri sileceğine sistem dosyalarını siliyo bazı cleaner'lar...

System mechanic 5.0c pro kurduğumdan beri böyle sorunum kalmadı.

Ayrıca en baba antivirüs prog. olan Kaspersky'nin son sürümü de Pakete dahildir...

Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    71372

system mechanic registry temizliği sırasında bilgisayarı darmadağan ettiğini gördüm (bir kaç kez kurmama rağmen ) tuneup utility 2004 bu konuda en verim aldığım oldu....

Uydumarket Firma Yetkilisi
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Bestmucit
    Ayrıca en baba antivirüs prog. olan Kaspersky'nin son sürümü de Pakete dahildir
    Bir düzeltme ; System Mechanic Prof. 5.0c programında kaspersky antivirüs programı yoktur.Firewall yazılım olan Kaspersky-Anti Hacker programı vardır.

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi chariot
    system mechanic registry temizliği sırasında bilgisayarı darmadağan ettiğini gördüm (bir kaç kez kurmama rağmen ) tuneup utility 2004 bu konuda en verim aldığım oldu....
    Program bilinçsiz kullanıldığında sisteminizde ciddi sorunlar yaratabilir.Ama tam tersi programın tüm içeriğini bilirseniz bana göre alanının en iyisidir.değil sisteminizi darmadağan etmek size her hafta veya ay format atmaktan kurtarır..tamamiyle bir bakım yapar.gereksiz regitry kayıtlarından,temp dosyalarına,kaldırılamayan bazı programları tamamiyle kaldırmaya kadar çok sağlıklı bir temizlik yapar.buda bir hatırlatmaydı! :)

Senior Member
    Giriş Tarihi
    04-01-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    59317

ad-aware SE personal'da çok iyi bi program tavsiye ederim

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız