Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: 7500 cas yazılım çıkmadımı daha

Junior Member
    Giriş Tarihi
    19-11-2004
    Üye No
    42473

7500 cas yazılım çıkmadımı daha

arkadaşlar 7500 cas ne zaman çıkacak bu yazılım bilen varmı.hiç birşey seyredemiyorum. :devilprv:

Member
    Giriş Tarihi
    29-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    46170

New Icon15

aynısı bende var cıkmıcakmıs sanırım

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-12-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    47508

bırakın 7500 CAS'ı, 7500 CI lara bile uzun zamandır versiyon gelmedi. üzgünüm ama size tavsiyem, ya cihazınızı değişin, ya da Xcam modül alın, ama cihazı değişmek en mantıklısı.

Saygılar

Average Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2540

YUMATU kullanıcılarına ithafen;
    yaa niye yumatu böyle yapıyor niye eski makinalarına yazılım cıkarmıyor ne umutlarla almıstım bu 7500 cas ı hemde ne cok para vermistim 230 euro simdi de yumatu cıkmıs explore diye marka cıkarıyormus yok miss.on bbon okeymis kardesim siz eski makinalarınıza yazılım uretmedikçe sizden kullanıcı uzaklasır bunu böyle bilin tipik bir türk satıcı modeli olusturmayın kusura bakmayın ama next [ reklam olmasın] uzerine tanıman yazılım destegi konusunda kim ne derse desin ne yani ben bu cas 7500 cöpe mi atayım yok ben fabrikaya götürecekmisim yok kirk milyona sayacakmıslar oldu canım baska isteginiz varmıydı satarken kazıklamasını biliyordunuz ama yok yok olmuyor ben degistirecem markayı bu böle gitmeeeezzz yav diyorum casını yani matrix yaptık gömülüyü onu güncellemeye calıssak makina kilitleniyor
    ne yapacağız yaa anlamadım

Banned Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    2123

New Icon16

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi abdulmesud
    YUMATU kullanıcılarına ithafen;
    yaa niye yumatu böyle yapıyor niye eski makinalarına yazılım cıkarmıyor ne umutlarla almıstım bu 7500 cas ı hemde ne cok para vermistim 230 euro simdi de yumatu cıkmıs explore diye marka cıkarıyormus yok miss.on bbon okeymis kardesim siz eski makinalarınıza yazılım uretmedikçe sizden kullanıcı uzaklasır bunu böyle bilin tipik bir türk satıcı modeli olusturmayın kusura bakmayın ama next [ reklam olmasın] uzerine tanıman yazılım destegi konusunda kim ne derse desin ne yani ben bu cas 7500 cöpe mi atayım yok ben fabrikaya götürecekmisim yok kirk milyona sayacakmıslar oldu canım baska isteginiz varmıydı satarken kazıklamasını biliyordunuz ama yok yok olmuyor ben degistirecem markayı bu böle gitmeeeezzz yav diyorum casını yani matrix yaptık gömülüyü onu güncellemeye calıssak makina kilitleniyor
    ne yapacağız yaa anlamadım
    sayin arkadasim siz cihazi alirken omur boyu izleyecem multileri diye mi aldin ki senin cihazda bir arizami var gayet guzel calisiyor degilmi
    yarin multiler giderse senin bahsettigin cihazda gitmeyecegini sana kim soyledi o zaman ne olacak
    birde benim bir cep telefonu var o na bir soft atsakkta fotagraf cekse bak ne kadar sacma seninkide aynen boyle bir istek kardes multiler 2 hafta surmez gidecek temelli onun icin masrafa girme 7500 devam zarar etme

Average Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2540

hayır arkadasım ben burda multilerden falan bahsetmiyorum genel olarak yumatu dan bahsediyorum,niye yazılım destegi yok ilgilenen yokk anlayacağın ben ömür boyu falan istemedim ben zaten multileri falan izledigim yok isim hispasatla benim anlatmak istedigim eski yazılımlarına sahip cıkmıyor sık sık yeni cihaz piyasaya sürüyor sürsün daha iyi ama eski makinaları unutmasın sen diyorsun ki fotograf cekmeyen yani özelligi olmaya bir telefona yazılım atarak fotograf cekse demissin cok güldüm hakkaten var mı böle seey ???????????

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı