Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: e-con marka için yardım lütfen

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-06-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    17339

e-con marka için yardım lütfen

Arkadaşlar nihayet modemim tamirden geldi ama ne yazıkki birtürlü bağlanamıyorum nete.cd ile kurulum yapmak istedim DSL drivers yüklerken hata veriyor bunun başka bir yolu yok mu Allahını seven yardım etsin lütfen

Average Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    963

Cd yi kurma. Cd yi kurdu isen kaldır.
    Bu arada Xp mi kullanıyorsun. 98 yada Me mi. Onu söyle önce

Average Member
    Giriş Tarihi
    23-02-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    4004

Arkadaş cd ile kurulum yapmana gerek yok.seninki 4 port roiterli idi galiba.makinanda eternet kartı ile mi bağlanıyorsun modeme.eğer öyle ise eternet kartı bağlantısı zaten vardır pc de.Yerel ağ bağlantısı kurulmuş ise sorun yok. ie yi aç 10.0.02 yaz adres satırına ve admin şifresi ni girerek modem ile bağlantı kur.Kullanıcı adı ve şifreni yaz başka birşeye gerek yok.adsl ışığı sürekli yanıyorsa modemde sorunsuz bi şekilde bağlanırsın.cd deki programları bende denemiştim hata verip kurulmuyorlar.zannedersem onlar başka model econ drivers lari.Kolay gelsin sorun yaşarsan yine yaz yardımcı olalım.

Member
    Giriş Tarihi
    11-09-2004
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    27311

New Icon4 s4 ve ya s1

merhaba arkadaşım. kullandığın modem eğer e-con s4 ve ya s1 ise diğer arkadaşın dediği gibi driver a gerek yok açıkcası ben cd yi hiç kullanmadım bile ethernet kablosunu pc ye takarsın internet explorerda adres satırıına 10.0.0.2 yaz kullaıc adı admin şifre epicrouter wan settings e git zaten orda göreceksin ki ayarlar zaten telekom için yapılmış sadece ppp bölümüne telekomun sana verdiği kullanıcı adı ve şifreyi yaz save and reboot bölümüne tıkla işlem tamam. driver sadece usb modemler için gerekiyor yoktan yere yormayın kendinizi. güzellikler sizinle olsun

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı