Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Nero ile bir film iki cd nasıl yazılı.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-09-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    25654

Nero ile bir film iki cd nasıl yazılı.

Ustalar internetten indirdiğim 950 mb mpg filmi vcd formatında 2 cdye yazdırmak istiyorum. Nero ile yapılabilirmi? yardımınızı bekliyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-09-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    25654

Ustalar internetten indirdiğim 950 mb mpg filmi vcd formatında 2 cdye yazdırmak istiyorum. Nero ile yapılabilirmi? yardımınızı bekliyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-03-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    9010

Nero ile yazdırma işlemini yaparsınız, ancak filminizi elinizde mevcut olan cd boyutuna göre bölmeniz gerekiyor. Forumun çeşitli bölümlerinde bu konu işlenmişti. AVI MPEG ASF WMV Splitter diye google'da arama yaparsanız gerekli programı edinebilirsiniz. Ayrıca TMPGEnc programıda bölme yapıyor diye biliyorum.

Sevgiler...

Starting Member
    Giriş Tarihi
    03-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    47843

nero vision

arkadaşım başka programlarla uğraşmayıp nero vision express programını kur bununla filmi 2,3 parçaya bölüp orjinal dosyaya zarar vermeden yazabilirsin.. :devilprv:

Starting Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2005
    Üye No
    79839

üstadlar yardım emule ile filim ve alt yazı indiriyorum ama alt yazıyı divx e nasıl monte edeceğimi bilemiyorum ayriyetten bs player pro kullanıyorum nasıl yapacağımı detaylı yazarmısınız şimdiden teşekkür ederim

Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2004
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    35773

New Icon7

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mehmet atalay
    üstadlar yardım emule ile filim ve alt yazı indiriyorum ama alt yazıyı divx e nasıl monte edeceğimi bilemiyorum ayriyetten bs player pro kullanıyorum nasıl yapacağımı detaylı yazarmısınız şimdiden teşekkür ederim
    bs player kullanıyorsanız alt yazıyı divx e montajlamaya gerek yoktur.Filminizi bs player ile çalıştırdıktan sonra alttan beşinci sırada Optıons-language seçeneğinden türkçeyi seçin. programı türkçeleştirdikten sonra üstten beşinci sırada altyazı yükle seçeneğini görürsünüz. Buraya tıklarsanız program size altyazıların blunduğu dosyanın yerini sorar.Bu dosyadan da uygun altyazınızı seçersiniz.Bu kadar.
    Not: altyazıyı yüklerken fps değerlerine dikkat ederseniz sorun yaşamazsınız.Fps değeri de bs player'de sağ alt köşede film oynamaya başladığında yazar.İyi çalışmalar.
    --Konu yanlış başlıktaydı aman dikkat
    Düzenleyen calla : 06-03-2005 at 14:26

Starting Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2005
    Üye No
    79839

calla üstad ilgin için teşekkür ederim hallettim sizlere kolay gelsin

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız