Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 21 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: premier 101000 yazılım sorunu yardım

Member
    Giriş Tarihi
    05-08-2004
    Mekan
    25 Erzurum
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    22394

New Icon15 premier 101000 yazılım sorunu yardım

abiler premier 101000 e yeni çıkan tps ve polsat au. emusunu attım en baslarda sorun yoktu cihaza reset attım kanalları yukledim son keyleri girdim multileri ve polsatları açmaya basladı ve tam bitmisken birden kumanda calısmamaya basladı kumandası saglam cihazın yumatunun kesin yazılımla alakalı bisi bu eski yazılımı yuklesem sizce calısırmı ve ben bunun eski yazlımını nereden bulacagım arkadaslar yada bana bir sekilde yardım edim cok madur durumdayım tesekkurler anlatabilmisimdir derdimi umarım

Banned Member
    Giriş Tarihi
    10-03-2004
    Üye No
    6457

umurhankaplan kardeş yazılımı yeniden at. bende de aynısı olmuştu. yazılımı atmıştım.yeni frekanslar girip çalışır vaziyette teslim ettim. ertesi günü kumandayı göndermiş çalışmıyor diye. baktım kumanda çalışıyor. cihazı getir bakalım dedim. cihaz geldi yeni kumanda ile denedim çalışmaddı. yazılımı tekrar attım. kumanda çalıştı. öyle verdim. dört gün oldu hala bir ses yok. demekki yazılımı iki sefer atacakmışız.kolay gelsin kardeş.

Member
    Giriş Tarihi
    05-08-2004
    Mekan
    25 Erzurum
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    22394

eyfallah deneyecem saol

Member
    Giriş Tarihi
    05-08-2004
    Mekan
    25 Erzurum
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    22394

arkadaslar premier 101000 receiverime tps yazılımını attım herşey iyi hoşken kanal yuklemesi yaptıktan sonra birden kımanda calısmamaya basladı kumanda saglamdı oysa sonra tekrar yazılım attım aynı yazılımı kumanda yekrar aktif hale geldi daha sonra bi 15 dk felan gene makineyi komuta etmedi nedir bu sorun yaa ne yapmalıyım acaba yazılım atarken yanlıs bir yolmu izledim bana bu cihaza nasıl yazılım atabilecegim konusunda yardım edecek bir arkadas varmı?

yada ben tekrardan eski yazılımı yuklesem cihaz duzelirmi tamam istemiyorum multi felan desem hani?

umarım derdimi anlatabilmisimdir tesekkurler simdiden bir yardım Allah rızası için

New Member
    Giriş Tarihi
    04-08-2004
    Mekan
    68 Aksaray
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    22282

prımer 101000

arjadasım bende istersen eskı yazılımı var [email protected] msn acık ıstersen gonderıyım hayırlı işler

Banned Member
    Giriş Tarihi
    04-02-2004
    Üye No
    1658

Sayın umurhankaplan,

Cihazına yeni yazılım attıktan sonra muhakkak fabrika ayarı yap, daha sonra kumanda ile kanal yükle . Eğer kumanda çalışmazsa sistem ayarlarından paneldeki tuşlarla ( system settings ) 'e gel.
    Buradaki en alt seçenek olan diğer ayarları ( other settings ) seç . açılan pencerede
    uzktan kumanda seçeneği olan RCU 2 'mi kontrol et. Bu ayar RCU2'de değilse kumanda çakılşmaz. Bazen kullanıcı buradaki ayarı bilmeden değiştirmektedir.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2004
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    1445

ben cihaza 4 kere yazılım attım en sonunda cihazda kumanda da çalışmaya başladı :) :) :)

Member
    Giriş Tarihi
    05-08-2004
    Mekan
    25 Erzurum
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    22394

bakıcam fabrika ayarlarına ceviriyorum kumanda ayarına bakayım saolun yine de bu konuda bilgiye açım teşekkürler

New Member
    Giriş Tarihi
    30-11-2004
    Üye No
    46526

arkadaşlar sorun yazılımda değil dikatlice takip etmemişsinizdir cihazı
    kulanıcı ayarlarında ki sinyal sesiyle oynandığı zaman yapıyor sinyal sesi hep 2 de kalsın sorun yok bil--al dijital elektronik bingöl
    murat usta

Awaiting Email
    Giriş Tarihi
    11-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    2452

Selamlar
    101000 cihazda power ışığı yanıyor sadece yükleme yapmıyor 16megabit'lik flash bozuk gözükmüyor gerekli yazılım elinde olan varmı? gerekli açıklamaları yazanlara şimdiden teşekkürü borç bilirim

Member
    Giriş Tarihi
    07-03-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    6054

prımer sınyal yok kumanda calısmıyor

yardım edermısınız

Banned Member
    Giriş Tarihi
    04-02-2004
    Üye No
    1658

Sayın altus,

Cihazınız 101000 ise ön paneldeki tuşları kullanarak diğer ayarlara ( other settings ) gelin ve RCU seçeneğini RCU 2 yapın ,tuner seçeneğide sharp olmalıdır.

Yalnız isterseniz son yazılımı stand by de iken yükleyerek te bu sorunu çözebilirsiniz.
    yazılım sitesinden indirilebilir.

Saygılar.

Member
    Giriş Tarihi
    11-06-2004
    Mekan
    44 Malatya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    16681

(ALINTIDIR İŞE YARIYOR YAPAN ARKADAŞA ÇOK TEŞEKKÜRLER Muratelek)
    Premier 101000 e-26 hatasının çözümü .Bunu kendi çabamla buldum hiç bir yerden alıntı değildir.Yapmanız gereken cihazınızın kumandası çalışmıyorsa cihaz tuşlarından Menü ye gir Başka Ayarlar yazan bölümü bul oraya gir mod yazan bölüme gel Sharp yada Samsung yazan bölümü bul Sharpı seç ve yükleme talimatına göre yazılımı yükle.Kumandayı çalıştırmak içinse Başka ayarlar bölümünde audio bölümünü RCU 2 olarak seç.Kolay gelsin yapamayan arkadaşlar yazsınlar yardımcı olurum.Saygılarımla

Member
    Giriş Tarihi
    28-01-2005
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    67003

arkadaşlar bendede 101000 fta makinada seca2 full yazılımı yüklü.yanlız kanallar arasında geçiş yaparken E007 hatası veriyor.kanallar arası geçişi yapıyor fakat bekleterek.yardımcı olursanız.ustalara selam.iyi seyirler.

Member
    Giriş Tarihi
    07-10-2004
    Üye No
    32793

Arkadaşlar size şöyle bir tavsiyem olacak.E-26 hatası veren cihazları bu şekilde yükleyiniz.Ve hatta bütün cihazları...
    Cihaz E-26 hatası verdiği zaman cihazı arkadaki şartelden kapatın.Power(açma) tuşuna basılı tutarak cihazı açın.Ekranda -LoaD- yazacak.Bağlantınızı yapın.Ve yazılımı yükleyin........
    Düzenleyen kadirkaya79 : 17-02-2005 at 17:12

Average Member
    Giriş Tarihi
    19-08-2004
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    23957

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi maxumus
    (ALINTIDIR İŞE YARIYOR YAPAN ARKADAŞA ÇOK TEŞEKKÜRLER Muratelek)
    Premier 101000 e-26 hatasının çözümü .Bunu kendi çabamla buldum hiç bir yerden alıntı değildir.Yapmanız gereken cihazınızın kumandası çalışmıyorsa cihaz tuşlarından Menü ye gir Başka Ayarlar yazan bölümü bul oraya gir mod yazan bölüme gel Sharp yada Samsung yazan bölümü bul Sharpı seç ve yükleme talimatına göre yazılımı yükle.Kumandayı çalıştırmak içinse Başka ayarlar bölümünde audio bölümünü RCU 2 olarak seç.Kolay gelsin yapamayan arkadaşlar yazsınlar yardımcı olurum.Saygılarımla
    Asıl ben teşekkür ederim bir şeyleri araştırıp bulmak insana çok büyük mutluluk veriyor.TEŞEKKÜRLER MAXUMUS

Member
    Giriş Tarihi
    08-03-2004
    Mekan
    68 Aksaray
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    6119

arkadaşlar 101000 fta cihaz displayde kırmızı power ve sarı sıgnal lambası yanıyor cihaz açılmıyor bilgisi olan yardım ederse sevinirim

Banned Member
    Giriş Tarihi
    10-03-2005
    Üye No
    81288

SEVİNDİ arkadaşım,yazılımı yeniden yüklersen sorun kalmaz,ayrıca 11.800 mhz den sonraki tp'lerin sinyallerini almıyorsa yazılımdan yapar ve MAXUMUS kardeşimizin dediği gibi RCU2 ayarına dikkat edin. .....( PREMİER SERVİSİ ).....

Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    3318

kirmizi led yaniyor hicbir yükleme yapamiyorum

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi aCeBerg
    SEVİNDİ arkadaşım,yazılımı yeniden yüklersen sorun kalmaz,ayrıca 11.800 mhz den sonraki tp'lerin sinyallerini almıyorsa yazılımdan yapar ve MAXUMUS kardeşimizin dediği gibi RCU2 ayarına dikkat edin. .....( PREMİER SERVİSİ ).....
    premier 101000 fta cihaza den indirdigim yazilimi yükledim..yükleme sirasinda bir sorun olmadi cihaz üzerinde end yazdi..cihazi kapattim tekrar acamiyorum..kirmizi led yanik kaliyor ne kumanda ne üzerindekiler islem yapmiyor..stby a gecmiyor.eski yeni hicbir yazilim kabul etmiyor.ne yapmam gerekiyor...simdiden tesekkürler..
    [email protected]

Member
    Giriş Tarihi
    12-07-2004
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    19751

dostum büyük bir olasılıkla flash arızalanmıştır
    [email protected]