Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: acil yardım lütfen

Average Member
    Giriş Tarihi
    01-03-2004
    Mekan
    31 Hatay
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    5121

acil yardım lütfen

selam beyler bende next 2500 dpcı plus var fmb 608a052604mo00.13 versiyon yüklü buna yeni çıkan emü yazılımını attırmak için arkadaşa götürdüm bana deneyip te yükleyemediğini söyledi yani fmb ye yüklenmediğini söyledi fakat forumda fmb ok yazıyor bende bilgisayar ve internet var bu yüklemeyi ben yapabilirmiyim yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    439

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mysterious_handsome
    selam beyler bende next 2500 dpcı plus var fmb 608a052604mo00.13 versiyon yüklü buna yeni çıkan emü yazılımını attırmak için arkadaşa götürdüm bana deneyip te yükleyemediğini söyledi yani fmb ye yüklenmediğini söyledi fakat forumda fmb ok yazıyor bende bilgisayar ve internet var bu yüklemeyi ben yapabilirmiyim yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim
    arkadaşım eğer daha önce yüklemediysen tavsiye etmem deneme derim,bir bilene yüklettir sende bak nasıl yazılım atıyor ona göre öğrenirsin..yanlış yapıp cihazın flash ını yakabilirsin yazık,,servise götür yüklesin vereceğin,,20,25 milyon lira.....CİHAZINA YAZILIM atılır arkadaşın yanlışlık yapmıştır........FMB serisinden cihazına uygun yazılımı bul at ve attır...daha ne söyleyeyim(BENİM FİKRİMİ ALACAKSAN DENEME DERİM) önce diğer yükleyenlerden biraz öğren ondan sonra atarsın...

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    403

konuları doğru yerde açalım .............

konu next bölümüne aktarılmıştır.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı