Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: registery mechanic nasıldır

Senior Member
    Giriş Tarihi
    28-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    1132

registery mechanic nasıldır

arkadaşlar bu programı indirdim ve krudum bu program ile birkaç taratma ve düzeltme yaptım. diske defragmnet yaptım
    sanki bilgisayar sapıttı gibi, hızı düştü anlayamadım sizce bu prog. nasıldır. yada bu özellikte daha iyi bir prog var mıdır.
    selamlar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    3073

O program güzel bir registry temizleme programıdır. Dediğiniz gibi hızı düşürmesi normal değil. Ona benzer Registry Healer diye bir program var. Onu deneyebilirsiniz.

Uydumarket Firma Yetkilisi
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

registry temizleme için bende küçücük ama alanında çok iyi olan RegSupreme programını tavsiye ederim.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    09-08-2004
    Üye No
    22875

New Icon3

Önceleri Registry First Aid ile Registery Mechanic programı arasında kalıyordum. Sonra elle registerdeki bazı değeri değiştirdim kendim yeni ama yanlış dize değeri ve dword değerleri ekledim Registry First Aid düzeltemedi ama Registery Mechanic yakaladı ve girmiş orduğum değerleri düzeltti. Ayriyetten Taramanın ilerleyişini göstermesi, Gereksiz kontroller - gereksiz *.dll'leri yakalamsı, Com / Activex kontrolü, Sesin ve Appevents'in olduğu kontrolleri bulması, Paylaşımdaki klasörlerin kontrolü gibi (tabi anlatmaya kalsak daha bir sürü) önemli hataları anında yakalayıp bütün işletim sistemlerinde çalışması ve kullanımının çok basit olması programı ön plana çıkarıyor...
    Düzenleyen xmuratcetinx : 07-12-2004 at 18:50

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı