Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 11 mesajdan 1 ile 11 arası

Konu: next 8000 x cam yardım lütfen

Junior Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    40307

Angry next 8000 x cam yardım lütfen

:pepper:arkadaşlar 8000 x cam cihazım standbye konumundan çıkmıyo takıldı kaldı ne yaptıysam olmadı lütfen yardım edin,aynı olay iki gün öncede olmuştu cihazı açtığım zaman standbye da takıldı yine cihaza yeniden yezılım yükledim kendi kendine açıldı ama bügün yine aynı işlemi yapmak istedim ama cihaz yazılımı kabul etmedi standbye da takıldı kaldı acaba cihaz bozuldumu sizce,yada garanti kapsamıdan çıkmıştır daha bir ay önce almıştım,ilginize teşekür ederim şimdiden

Junior Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    39475

Zafertopcu arkadaşım önce cihazın elektrik fişini çıkart kısa bir süre(1dakiaka civarı) bekle yeniden fişi tak üzerindeki power tuşundan açmaya çalış eğer yine açılmıyorsa yeniden yazılım atmaya çalış. Garanti kapsamından çıkma olayına gelince korkma yazılım atmayla flash ı götürmedikten sonra garanti kapsamından çıkmaz. Next 8000 çünkü yazılım atmayı ve cihazla oynamayı sevenlerin modelidir. Yanlız yazılım atma konusunda acemiysen forumda yazılanlara göz gezdir herşey forumda var. Kolay gelsin.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    40307

arkadaşım şaşırtın beni bu kadar hızlı cevap yazılırmı:)))teşekür ederim şimdi dediğini yapacam yazlım yükleme konusunda acemi sayılmam şimdiye kadar 4-5 kez yaptım ama bu sefer cihaz kafayı yedi sanırım fazla karıştırmaktan

Junior Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    40307

dostum cihazın fişini çıkardım sonra power tuşundan açmaya çalıştım olmadı yazılım yüklemeye çalıştım yine olmadı acaba başka ne yapabilirim.flash gitmiş olabilir diyosun bu kadar hassas mı bu flash eyer gittiyse ne yapacam ben satın aldığım yer sen cihaza yazılım atmışsın derse garantiden çıkarabilirler o durumda tamiri kaç para olur

Junior Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    39475

Olmamasına üzüldüm arkadaşım flashı kolay kolay gitmez ancak başka bir modelinkini atarsan veya yükleme esnasında elektrik kesilirse gidebilir. Ama en kötü ihtimalle gittiyse bile flashı 30 milyon civarında diye biliyorum İst. Okmeydanı perpa da Yüksel elektronik'e götürüsen hallederler üzülme.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    40307

arkadaşım çok fazla soru sorarak başını ağırtıyom ama ne yazalım yüklerken elektrik gitti nede başka cihazın yazılımını attım.şimdi ben flash ın gidip gitmediğini nasıl anlarım yada bu cihazı resetleyebilmemiz için ne yapmalıyım

Member
    Giriş Tarihi
    05-10-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    32507

New Icon21

polianner arkadaşım konuya balıklama daldığım için kusuruma bakma!
    anladığım kadarı ile sizde motorlu kullanıcısısınız.sana bir soru sormak istiyorum. gerçi topik açmıştım ama ...bende 1.60 next motorlu var ve komşular sesinden şikayetçi acaba çözümü biliyormusun?direği yeni değiştirdim içine kum da doldurdum ama yine uğultu yapıyor.

:smiles2: bilgi paylaşıldıkça güzeldir...
    Düzenleyen kanarya70 : 06-12-2004 at 02:49 Sebep: ilave

Junior Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    39475

Rica ederim arkadaşım yardımım dokunabilirse ne mutlu bana. Cihazı resetleyebilmen için standby dan çıkması gerekiyor ve sorunun da bu zaten açılabilse problem kalmayacak. Cihazının ön panelinde şu anda ne yazıyor?

Junior Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    40307

cihazın ön panelde hiç bi şey yazmıyo sadece kırmızı standbye led ile yeşil ledler yanıp sönüyo power tuşuna bastığım zaman cihaz tepki göstermiyo

Junior Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    39475

Zannedersem dosya yükleme esnasında yarım kalmış yükleme tamamlanmamış yüklemeye devam etmeye çalışıyor, moralini bozmak istemem ama bence flash gitmiş gibi. Bence cihazın fişini çek yat sabaha kadar kalsın. Sabah ta bir değişiklik olmazsa Yüksel elektronik çare.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    40307

teşekür ederim arkadaşım iyi geceler

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız