Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: nero programı ile fotografları nasıl yazdırılır

Junior Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1981

nero programı ile fotografları nasıl yazdırılır

slm arkadaşlar nero programı çalıştırıyorum. vcd bölümünü seçiyorum bilgisayar içindeki fotografların olduğu dosyayı secip nero içine atıyorum fakat hata veriyor ne yapmam lazım!.kısacası resimlerimi cd ye nasıl aktarırım. ayrıntılı bilgi verebilecek arkadaşlardan yardım istiyorum. :smiles8: saygılarımla

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    02-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    5254

Sevgili @king11 resimlerini VCD formatında yazdırmak istersen MemoriesOnTV Programını tavsiye ederim,çok güzel bir programdır,istediğini bu programla sorunsuz-kolay halledebilirsin.

Sevgiler.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1981

slm

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi speedzodiac
    Sevgili @king11 resimlerini VCD formatında yazdırmak istersen MemoriesOnTV Programını tavsiye ederim,çok güzel bir programdır,istediğini bu programla sorunsuz-kolay halledebilirsin.

Sevgiler.

peki bahsetmiş olduğun programı nerden bulabilirim. saygılar

Uydumarket Firma Yetkilisi
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

Programı buradan indirebilirsiniz.ancak amacınız sadece cd ye atmakka nero programında vcd olrak değil veri(data) olarak yazdırmalısınız.o zaman cd ye yazar ancak vcd de göstermez.vcd de izlemek için formatını değiştiren bahsedilen programı kullanabilirsiniz.program ile arka fona efektler-müzik vs verebilirsiniz.bu alanda ben proshow u kullanıyorum.bence dha kullanışlı..seçenek çok anlıyacağınız.

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-08-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    22610

sayın ayberk arkadaş, ben proShow programını kullandım, müzikleri çalmıyor, efekt vermiyor.üstelik 15 günlük en önemliside ekranın altında sürekli bir reklam yazısı duruyor. memoriesontv 2.1.8 tercih ediyorum. Bunuda ben bir türlü CD'ye kayıt edemedim. memoriesontv'nin nasıl cd'ye basıldıgını açıklarsan sevinirim.
    Teşekkürler
    Düzenleyen veyselgundem : 10-12-2004 at 02:29

Average Member
    Giriş Tarihi
    04-03-2004
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    5652

memoriesontv de efektlerini hazırladıktan sonra burn yazan yere tıkla cd ye yazacaktır
    bu programın kötü tarafı resimlerin ortasına Evulation copy yazıyor ben yazmayanını bulamadım bulan varsa banada haber versin kolaygelsin.

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-08-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    22610

Ayberk hocaya teşekkürlerimi iletiyorum onun sayesinde proshow 2.0 proğramıyla resimlerimi cd'ye kaydetim, vcd'de izliyebiliyorum. Müzik eklerken slide optionstan eklemiştim oda sadece tek resimde müzik çalıyordu, sonra Ayberk hoca show optionstan ekle, arka fonda müzik çalar dedi ve o hatayıda düzelttim.
    MemoriesonTv proğramında çok uğraştım. Ondada çok güzel efektler vardı, müzik ekliyebiliyordum, ama bir türlü cd'ye kaydetmeyi başaramadım. Hemen hemen tüm seçenekleri teker teker denedim. Turkeyforumun tüm personeline başarılar diliyorum.....
    Düzenleyen veyselgundem : 10-12-2004 at 17:16

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-08-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    22610

Proshow 2.0 programında müzik ve efektleri buldum. Gerçektende güzel proğram, kullanmak istiyenlere tavsiye olunur.

Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2005
    Üye No
    69298

teşekkürler büyük bir sorunumu ortadan kaldırdınız

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •