Uydumarket Banner  

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 52 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Half Life 2 Yardım!

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-08-2004
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    22409

New Icon5 Half Life 2 Yardım!

selamlar. HL2 de kayıtlı oyunu açtığımda adamlar ve yaratıklar hareket etmiyor. Oyun "graph mode" olmadan yüklendi yazıyor.Öncelikle "graph mode" u yükle diyor. Ne yaptıysam çalıştıramadım. Bayağıda ilerledim. Oyunu yeniden başlatmakta olmaz. Oyunu çok güzel oynatıyor ama karakterler dondu kaldı. Lütfen yardım edin ne yapmam gerekiyor? :eyecrazy:
    Not:128 MB Nvidia Geforce 4 MX 440 ekran kartım var. En son sürücüsünü yükledim. 256 DDR 333 RAMim var.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-08-2004
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    22409

Arkadaşlar. Oyun açıldığında "No Graph Mode. Rebuilding..." yazıyor. Bir ara rebuild yaptı ama artık yapmıyor. Böyle bir sorunla karşılaşan yokmu?

Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    25141

bu sorunların çözümü var adresinden half-life 2 isminde arattığınızda en son patchleri indirebiliyorsunuz. özellikle abra ismi altındaki patchleri tavsiye ederim. ben onları kullanıyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-08-2004
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    22409

Sağol dostum verdiğin link işime yaradı. Artık aynı hatayı vermiyor. Beni büyük bir sıkıntıdan kurtardın. Çok çok teşekkür ederim...

Member
    Giriş Tarihi
    21-11-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    43048

evet dostum bende de wardı hiç bi karakter hareket etmiyo buna bağlı olarak ilerliyemiyorsun ben çözümü buldum!!!
    save ne yakın bi yerden ana menü deki load bölümlerden giriyordum!!!

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-02-2004
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    4880

hangi çözünürlükte ve hangi kartla oynuyorsunuz.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-08-2004
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    22409

Selamlar. Ya bu hl2 beni çıldırtacak. Şimdide barajdan atladıktan sonra bir yere girdim. Orada kadının birini takip ettim ve beni bir asansörün yanına getirdi. Asansöre bindim ama aşağı inemiyorum. Çünkü asansörün düğmeleri çalışmıyor. Daha doğrusu basamıyorum. Ne yapmam gerekiyor acaba...

Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    25141

New Icon3

asansörde bende takılmıştım bunun için ayrıca bir patch var. ilk mesajımda gönderdiğim adresinden indiriliyor. patch'in ismi abra-hl2fixbundle11 bu patch'i yükledikten sonra asansör kısmına geldiğinde F5 tuşuna bastığında yanındaki kadınla birlikte aşağı inmeyi başarıyorsun.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-08-2004
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    22409

Sağol dostum. Bu sorunuda atlattık. Bütün patchleri yükledim. Şu an bir sorun yok.Bakalım başka bir sorun çıkaracakmı?

Average Member
    Giriş Tarihi
    08-09-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    26787

hadi bakalım bende kanala girdim canım bitti.can destegi yok düşman çok gecemedim yaavvv kolaygelsin.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-08-2004
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    22409

Talking

Arkadaşlar artık yardım istemekten utanıyom :) ama kusra bakmayın. Bu seferde bir yerde takıldım kaldım. Gözlerim artık hiçbişey görmüyor. Sahilden bayağı ilerledim ve en son bir limanın yanına geldim. Birde vinç var orada. Takılıp kaldım orada. sağa sola bakıyorum ne bir merdiven yada başka bişi var. kumlardan da böcükler çıkıp duruyo. bu nedenle ortada bulunan su birikintisinin içinde bekliyom. :stupidprv Lütfen acele yardım edin yoksa tuzlu suda beklemekten Gordon Freeman'in elbisesi pas tutacak.

Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    25141

vincin olduğu yere çıkman lazım vinçin gerisinde yukarı çıkmak için yer var karşına çıkan adamların hepsini öldürdükten sonra vinç kısmına geliyorsun vinci kullanarak yukarıda duran
    asma köprüyü aşağı indiriyorsun . aracında vinç yardımıyla yukarı taşıyabiliyorsun. tabi aracını vinçin yakına getirmen lazım. aracına tekrar gitmeden vinçin altında bulunan merdiveni indir kısa yoldan çıkarsın.

Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    25141

arkadaşlar half life 2 yi geforce fx kartlarla oynayanlar varmı. half life 2 geforce fx kartlarını dx9 desteklemiyor olarak görüyor ve ancak dx8.1 destekli oynayabiliyorsunuz.
    maalesef bunun için henüz bir yama çıkmış değil.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-08-2004
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    22409

Tekarar teşekkür ederim dostum. Galiba fx ekran kartıyla başın dertte. mx ekran kartlarını da ben test ettim. En iyi 128 mx 440 lar oynatıyor. Sorunsuz bi şekilde. Fx 5200 ekran kartı hemen hemen geforece 2 ile eşdeğer diyorlar. Pek fazla bir artısı yokmuş. Bu nedenle sorun yaşıyor olabilirsin.

Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    25141

aslında oyunu oynamada hiç bir sorunum yok en yüksek kalitede dahi akıcı şekilde fx'lerle oynanabiliyor. fx5200'de kullandım şu an fx5700 kullanıyorum. sierra soft ve valve'nin ati ile anlaşmlarından ortaya çıkan bir durum olduğunu düşünüyorum. half-life 2, geforce fx kartları dx9.0 desteklemesine rağmen bu kartlarda dx8.1 ile oynanmasına izin veriyor. nvidia ve ati rekabeti oyunlarada yanşımış. far cry ve doom3 oyunları içinde nvidia markalı grafik kartları öne çıkyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-08-2004
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    22409

selamlar. yardımlarınız için çok teşekkürler. sorunsuz bişekilde oyunu bitirdim. Birtek 256 Ram yetersiz geldi. Oyun yüklemeleri bayağı geç oluyordu. bunun dışında bir daha hiçbir sorunum olmadı. Yanlız oyunun sonu hoşuma gitmedi. Galiba oyunun devamı olacak. tahminime göre aynı yerden devam edecektir. Helal olsun adamlara tam bir bilimkurgu filmi yapmışlar. İzlenimlerime göre birkaç tane filmden esinlenmişler. Yaratık,Mezardan çıkanlar,Matrix ve ismini şu an hatırlayamadaığım bir film. Güzel bir macera yaşadım. Oynamayanlara şiddetle tavsiye ediyorum. Bayağı zevk aldım. Oynamak isteyenler yukarıdaki mesajlarımızı okuyarak oynamadan önce çıkabilecek sorunlar için önlemlerini alsınlar. Öncelikle sistemlerini 512 RAM e yükseltsinler. Saygılar...

Average Member
    Giriş Tarihi
    08-09-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    26787

ragor_ali vermiş oldugun linkte bir sorun olabilirmi???
    search etmiyor,arayarak buldugundada yükleme moduna geçmiyor.
    bende asansorda kaldım.hatuna yalvardım yakardım ama asansore atamadım.bi care lutfen.

Member
    Giriş Tarihi
    21-11-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    43048

Tamamıyla kopya cd den öne gelen bişi dostlar ***** ini bul gitsin bu kadar basit favorim sitem

:P

Average Member
    Giriş Tarihi
    08-09-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    26787

HonouR arkadasım ben mi beceremiyorum.
    download edemiyorum.
    linki tıklıyorum,gelen ekranda search edemiyorum,europe kısmında GCW#1 ONLİNE butonuna basıyorum,gelen ekranda enter diyorum bu ekranda half life 2 geliyor,butonu tuslayınca gelen ekranda download linki adı Half-Life 2 FIX-BUNDLE v1.1 bunun resımini linki tıklayınca yükleme menüsü gelmiyor dogrumu yapıyorum.
    lutfen yardım asansörde kaldım.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-08-2004
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    22409

Selam arkadaşım sana indirdiğim bütün yamaları e-posta adresine yolluyorum. Bende ilk girdiğimde bayağı karışık gelmişti ama ilk seferde indirdim. Oradan indirmek istiyorsan iyi bak 5-6 tane seçenek gelebiliyor...

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı