Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: encoder hakkında

Average Member
    Giriş Tarihi
    01-06-2004
    Mekan
    42 Konya
    Üye No
    15765

encoder hakkında

arkadaşlar ben progdvb den filmleri diskime kayıt ediyorum.yaklaşık film boyutları 2.3-3 gb arası degişiyor.ben bunu en iyi şekilde encode ederek cdlerde saklamak istiyorum.avi formatında veya başka format olabilir.formda yazıları ve program önerilerine baktım.denedim ama kalite konusunda çok net bir yorum yapamıyorum.benim istedigim kaliteden taviz verilmeden bu kayıtlarımı nasıl en iyi şekilde encode edebilirim.benim için hız önemli degil KALİTELİ olsun yeter.degerli yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

Member
    Giriş Tarihi
    11-09-2004
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    27311

arkadaşım ben mainconcept encoder ını kullanıyorum bu encoder mpeg 1 2 qt avi gibi formatları birbirine çeviriyor özellkilede mpeg2 yi 1 çeviriken son derece hızlı vede kaliteli ama divx desteği yok onun içinde tavsiyem flask mpeg yada auto gk kullanman yönünde divx i denersen yine sana tavsiyem xvid formatını kullanman ben şu an tüm encode işlemleri bu formatın üstüne yıktım vede gerçekten görüntü kalitesinden son derece menunum.

Member
    Giriş Tarihi
    05-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    32400

Bı işte dr.divx te çok iyi filmi istediğin boyutlara indirebiliyorsun bence de xvid codeciğini kullan filmin kalitesini hiç bozmuyor

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı