Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: !!!...11400 yeni versiyon yazilim...!!!

Starting Member
    Giriş Tarihi
    20-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    42653

!!!...11400 yeni versiyon yazilim...!!!

Arkadaslar,

Birkac tane 11400 receiver'imiz var. hepsinn yazilim vers. 1.01 bu aletin yeni yazilimi cikmadi mi acaba ? daha ust versiyon yazilimini nerede bulabilirim ?

Lutfen yardimci olabilirmisiniz ?

Selamlar.

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    21-10-2003
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3

Banned Member
    Giriş Tarihi
    10-03-2004
    Üye No
    6457

yazılımı atamayanlar ! windows 98 sisteminde deneyin. windows xp de hata veriyor.
    ayrıca boot dosyası hatalı çıkmış bir önceki yazılımın boot dosyası atılsın gerekiyorsa.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    30-11-2004
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    46674

Sağolasın starr arkadaşım ben xp home ed. işletim sistemi kullanıyorum box loader con. hatası veriyordu... 98 iletim sistemiyle denemekte tereddütlüydüm, sayende 98 le box loaderı deneyeceğim çok teşekkür...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    10-03-2004
    Üye No
    6457

sadece xp değil milenyum editectionla da yükleyemedim. defalarca denedim. 5 yerden yazılım indirdim. sonunda win98 ile şıp diye yükledim. bazen 14400 cihazında com connect olmuyordu. başka bilgisayardan atıyordum. bilgisayarı kapatıp açtım öyle yazılımı attım. anakart com çıkışları bazen problem verebiliyor. bu da öylemi oldu diye defalarca denedim olmamıştı. bereket arkadaşım ; dazzle mpeg yapıcımın xp driveri olmadığından win98 yüklemişti. orda deneyince hiç problem vermedi. yalnız boot_16 Aug.2004.out yazılımı hatalı verilmiş. Ağustos yazılımı atmışsan boot dosyasını yüklemeye kalkma. direkt (cım)flash.out yazılımını firmwareyi işaretleyerek yükle. kolay gelsin.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı