Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: sunny at 7010 dcız

New Member
    Giriş Tarihi
    16-03-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    7342

sunny at 7010 dcız

:help1:
    dune40 slm .
    Ben bu foruma yeni üye oldum ,forumdaki yazıları okudukça kafam karıştı kusura bakmayın. .
    Bende sunny AT 7010 dcı cihaz var forumdaki yazıları okuyunca modül ve kartsız şifreli yayınların çözüldünü okudum bunun üzerine bilgisayar bağlantısı için belirtilen kabloyu aldım yinede kendime güvenemedim başka birine ücret karşılığında yeni emu yüklettim benim cihazın menüsü değişti şimdi oldu [sunny at 7010 dcız--s/w:v02.00.04--h/w:v12.01.a5--loder:v2.1.2--c.a:2.1.9]iki gün önce******seyrediyordum bilmiyorum kendimmi şifreleri değiştirdim yoksa yayındanmı kaynaklanıyor şimdi cözülmüyor sizden istediğim kumanda ile nasıl şifreleri yüklüyebilirim ayrıca bu şifreleri nasıl güncelleştirebilirim.sarı +mavi+yeşil+menü tuşuna basıyorum *** sayfası çıkıyor. şimdiden teşekkürler :banana: :banana: :banana:
    Turkey forumda yerli digital platformlar hakında şifre istemek şifre yayınlamak forum kurallarına aykırıdır.Lütfen kurallara uyalım :love:
    Düzenleyen dune : 17-03-2004 at 22:07

Senior Member
    Giriş Tarihi
    04-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    5527

Merhaba,gerçi dune hocama sormussun ama bende yanıtlayabilirim sanırım.Öncelikle cihazın sistem ayarlarından kanal kilidi kısmının açık olup oladığına bak.Eğer kanal kilidi kapalı ise yüklenen bütün ****** devre dışı kalacaktır.****5 soruyorsun bu konu forum kurallarına aykırı bildiğim kadarıyla.O konuda yazamayacağım.Eğer sakıncası yok ise üstadlar yanıtlayabilir.Şimdilik hoşcakal.

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Yerli Platformlar Yasak....

New Member
    Giriş Tarihi