Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: Sony DVD106E Software (ONEMLI)

Starting Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    444913

New Icon22 Sony DVD106E Software (ONEMLI)

Merhabalar,

Gecen sene almis oldugum Sony DVD 106E model kameram ile gelen Sony Picture Motion Browser program cd sini kaybettim. Su anda evde kurulu olan programdan versiyonuna baktigimda 2.0.03.13170 oldugunu gordum.

Bir arkadasimdan edindigim programin versiyonu 2.0.05.16060. Bu programi kurdugumda Import From kisminda sadece Digital Still Camera or Memory Stick (DCF Format) secenegi var. Sanirim benim su anda kullandigim bilgisayarda goruntuleri pc ye aktaramama sebebim: Evdeki programda bulunan Handycam or Computer (Disk) seceneginin cikmamasi.

Bu durumda parca parca olan goruntuleri eskiden oldugu gibi mpg formatinda pc ye aktarabilmemin kolay bir yolu var midir? Bu program icin benden tekrar yuksek bir ucret talep ettiler, download edebilecegim bir yer var midir?

Tesekkur ederim

:help1::help1::help1:

Tayfun

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2007
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    315166

arkadaşım ben sonydvd 105 e kullanıyorum yazdıgından anladıgım kadarıyla sende dvd ye cekim yapan kamera kullanıyorsun eger şayet öle ise bana bildir sana dvd lerin nasıl kopyalanacagını ve hangi programla vcd formatına cevirecegini acıklarım

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı