Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 17 mesajdan 1 ile 17 arası

Konu: Ay07_Humax_motor_75E_43W_160708.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    165911

New Icon12 Ay07_Humax_motor_75E_43W_160708.

Ay07_Humax_motor_75E_43W_160708.

Optimized 32 antennas Humax motor settings ToH 3.4 HoT11.1, all changes fixed !
    11.05.08 add back ART & Showtime !
    09.07.08 add Eut.W3A-DİJİTÜRK
    15.07.08 add 42'E TÜRKSAT-Add D-SMART
    16.07.08 add 9' E *** ITALY, *** SPICE, *** WORLD, ..12092.H.27500.3/4..

Alıntı Değildir.

Member
    Giriş Tarihi
    11-12-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    50902

Sn Ay ,
    Paylaşımlarınızı sürekli takip ediyorum teşekkür ederim.Size daha öncede sorumlarım olmuş yanıt almıştım.Elimde humax 5300 var buna güncel ne yükleyebilirim hangi editörü kullanmayalım yanıtlarsanız sevinirim.

Member
    Giriş Tarihi
    15-05-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    349984

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mustafaay007 Mesajı Göster

Ay07_Humax_motor_75E_43W_160708.

Optimized 32 antennas Humax motor settings ToH 3.4 HoT11.1, all changes fixed !
    11.05.08 add back ART & Showtime !
    09.07.08 add Eut.W3A-DİJİTÜRK
    15.07.08 add 42'E TÜRKSAT-Add D-SMART

Alıntı Değildir.

HATIRLATMA !!!
    Arkadaşın alıntı değil dediği setting, sat-an seting üzerinde oynamadır.
    Dosyanın taban dll ismi sat-an demekte. :puah: neyse Ay07, baya uğraşmıştır. teşekür.:smiles10:

Member
    Giriş Tarihi
    15-05-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    349984

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi KAHRİMAN Mesajı Göster
    Sn Ay ,
    Paylaşımlarınızı sürekli takip ediyorum teşekkür ederim.Size daha öncede sorumlarım olmuş yanıt almıştım.Elimde humax 5300 var buna güncel ne yükleyebilirim hangi editörü kullanmayalım yanıtlarsanız sevinirim.
    arkadaşım, 5400 den başka humax a emu yazılım yok. humax zone net te seting ve orjınal firmware si var.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    165911

New Icon12 Alıntı Değildir Derken;

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cafer03 Mesajı Göster
    HATIRLATMA !!!
    Dosyanın taban dll ismi sat-an demekte. :puah: neyse Ay07, baya uğraşmıştır. teşekür.:smiles10:

Tarafımdan derlenmiştir.Alınıp başka bir yerden kopyala yapıştır anlamında degil de üzerinde en son degişiklikler yapılarak tarafımdan verilmiştir anlamındadır.Ama siz bu şekilde degil de istediginiz şekilde anlamaya devam ediyorsunuz.

Hatırlatma 1 :write:
    Takip ettigin yabancı forunlarda bile İlk olarak tarafımdan hızlı bir şekilde bu kanallar eklenip paylaşıma verilmiştir.

Hatırlatma 2 :write:
    Forumdan bir çok arkadaşımızın da bu settinglerde katkısı vardır.

Hatırlatma 3 :write:

Menü___Kurulum__Durum__Sinyal Tanıma__Sol Altta Yazıyı İyice bir okuyun...

Hatırlatma 4 :write:

İnsanın eksilerini bilmeside güzeldir artılarını bilmeside.Bir art niyet yoktur.Sizede hatırlatmadan dolayı Teşekkür ederim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-04-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    209744

Mustafa arkadasim paylasimlarin icin tesekkürler!Ellerina saglik.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-07-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    114289

Öncelikle verdiğin emek ve paylaşımın için teşekkürler Mustafay

Saygı ve sevgilerle

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-07-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    114289

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cafer03 Mesajı Göster
    HATIRLATMA !!!

Konu dahili birkaç kelime;

Humax paylaşımlarında en çok emek ve sabır isteyen bölüm setting hazırlamadır. Çünkü her üyenin isteği farklı farklı olup memnuniyeti de buna bağlıdr. Genellikle yapılan Cyruss, Satan team, Gioppo gibi paylaşım ekiplerinin hazırladıklarını güncellemek veya modifiye etmektir. Bu yol kullanıcı açısından daha sağlıklıdır. Gerekli kullanıcı istekleri bölgeden bölgeye ve kişiye özel kurulum ekipmanına göre değişir. dll deki ismine göre değil. Settingler kimsenin lisansında olmayıp isteğe göre düzenlenebilir. Ayrıca yolu yordamı bellidir. Bu noktadan sonra forum açısından görevi paylaşımıdır. Altında alıntı veya değil ifadesine bile gerek olmayan bu paylaşımın onuru Mustafaay arkadaşımıza aittir.

Öyleyse Bir küçük teşekkürü (ki şart değil) bile çok görüp böyle alaycı üslup, ilgisiz yaklaşım niye?

Cafer kardeş biliyormusun bu tarzın Formumuzun güzide arkadaşlarına zarar veriyor, yaptıklarından soğutuyor. Yani senin yaptığın, benzeri başka forumlarda olmayan böyle güzel paylaşımların üstüne turp suyu sıkmak gibi.

Aynı emeği verip sende paylaş. Bizlerde seni ayakta alkışlayalım.

Başkada birşey söylemeye gerek görmüyorum mesaj yerine ulaşırsa ne mutlu bize

Member
    Giriş Tarihi
    15-05-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    349984

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi gunn Mesajı Göster

Humax paylaşımlarında en çok emek ve sabır isteyen bölüm setting hazırlamadır. Çünkü her üyenin isteği farklı farklı olup memnuniyeti de buna bağlıdr. Genellikle yapılan Cyruss, Satan team, Gioppo gibi paylaşım ekiplerinin hazırladıklarını güncellemek veya modifiye etmektir. Bu yol kullanıcı açısından daha sağlıklıdır. Gerekli kullanıcı istekleri bölgeden bölgeye ve kişiye özel kurulum ekipmanına göre değişir. dll deki ismine göre değil. Settingler kimsenin lisansında olmayıp isteğe göre düzenlenebilir. Ayrıca yolu yordamı bellidir. Bu noktadan sonra forum açısından görevi paylaşımıdır. Altında alıntı veya değil ifadesine bile gerek olmayan bu paylaşımın onuru Mustafaay arkadaşımıza aittir.

Öyleyse Bir küçük teşekkürü (ki şart değil) bile çok görüp böyle alaycı üslup, ilgisiz yaklaşım niye?

Cafer kardeş biliyormusun bu tarzın Formumuzun güzide arkadaşlarına zarar veriyor, yaptıklarından soğutuyor. Yani senin yaptığın, benzeri başka forumlarda olmayan böyle güzel paylaşımların üstüne turp suyu sıkmak gibi.

Sayın gunn agbey, emeğe sonsuz saygımız ve hürmetimiz var. Zaten teşekür de ettim. Hala bu arkadaş kendini kandırmaya verdiği cevapta ısrarla devam ediyor ÖRNEĞİN= {Hatırlatma 3

Menü___Kurulum__Durum__Sinyal Tanıma__Sol Altta Yazıyı İyice bir okuyun.} BU CEVABA KENDİSİ İNANIYOR MU ACABA. Bana herhangibi bir setting ver o tarif ettiği yere istediği ismi HNF Smart editöründe yazayım. Mesela onun tarif ettiği yerde ve onun setinginde şimdi ne yazıyor link ten alıp bir bakın
    Benim anlam veremediğim şey, arkadaş her dosyasına Allahın ne hikmeti ise, HATIRLATMA, ALINTI DEĞİLDİR notunu düşmekte. Bu alemde bu işi bilmeyen kadar, bu işin simsarlarının da olduğunu unutmakta. Neyini tatmin etmeye çalışıyor anlamak mümkün değil. Doğrudan dosyayı paylaşıma sunsa veya üzerinde oynamışsa, dese ki tarafımdan, update edilmiştir. O zaman şapka çıkarıp önünde eğilmezsem namerdim. Bir de hızını alamayıp, benim verdiğim alıntı dosyanın açıklamasını okumadan, HATIRLATMA deyip ona da bulaşmakta. Biliyorsun gunn ağbey doğrudan yana olanın işi zordur. Ben hep doğrudan ve gerçekten yana oldum ve olmaya da devam edeceğim. Dürüst, seven sayan ve düzgün insanları herzaman sırtımda taşır, bu anlamda herkese Saygılarımı sunarım.
    Düzenleyen cafer03 : 20-07-2008 at 00:12

New Member
    Giriş Tarihi
    08-11-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Üye No
    39102

Sayın Mustafaay007
    Bende humax 5400 var fakat premiere lerin hepsini alamıyorum özellikle D leri,mekan yeriniz antalya olduğuna göre size nasıl ulaşabilirim yardımcı olursanız sevinirim,teşekkürler.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    165911

New Icon12 Teşekkürler.

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi gunn Mesajı Göster

Teşekkürler.Gereken Tarafınızdan yazılmıştır.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    165911

New Icon12 Selam

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi okya Mesajı Göster
    Sayın Mustafaay007
    Bende humax 5400 var fakat premiere lerin hepsini alamıyorum özellikle D leri,mekan yeriniz antalya olduğuna göre size nasıl ulaşabilirim yardımcı olursanız sevinirim,teşekkürler.

Kullandıgınız sistem hakkında bilgi verirseniz ben ve arkadaşlarımız sonuna kadar yardımcı olacaklardır.Ayrıca Antalya'nın merkezinde mi yoksa ilçesindemisiniz?
    Düzenleyen mustafaay007 : 20-07-2008 at 11:54

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    165911

New Icon12 Selam

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi okya Mesajı Göster
    Sayın Mustafaay007

2.2 Motorlu sistem ile
    11798MHz (H) 27500 3/4
    sinyal seviyesi %45
    sinyal kalitesi %50

12032MHz (H) 27500 3/4
    sinyal seviyesi %45
    sinyal kalitesi %50......

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-04-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    209744

Degerli Mustafa Dostum!
    Sana bir tavsiye benden,sadece paylasimlarla ilgilen ve baska konulara girme.Dogru yolda olduguna emin olabilirsinSanirim kisa ve öz olmustur.
    Paylasimlarin icin tekrar tesekkürler!

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    165911

New Icon12 Haklısın Dostum.

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi smeilet Mesajı Göster
    Degerli Mustafa Dostum!
    Sana bir tavsiye benden,sadece paylasimlarla ilgilen ve baska konulara girme.Dogru yolda olduguna emin olabilirsinSanirim kisa ve öz olmustur.
    Paylasimlarin icin tekrar tesekkürler!

Kesinlikle tavsiyene uyacagım.Zaman hep seni haklı çıkarmadı mı? Geriside boş.Düzenleme yapıp da adını yazamadıktan sonra imzanı atmadan sonra
    o paylaşımın ne anlamı var?

Member
    Giriş Tarihi
    11-12-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    50902

Kesinlikle tavsiyene uyacagım.Zaman hep seni haklı çıkarmadı mı? Geriside boş.Düzenleme yapıp da adını yazamadıktan sonra imzanı atmadan sonra
    o paylaşımın ne anlamı var?

Sn Ay,

Bu forumda emeğiniz belli paylaşımlarınızdan tüm humax kullanıcıları faydalanıyor özellikle seting gibi zor emek isteyen bölümler alıntıda olsa bu işi yapan teamlerin gözünden kaçabiliyor sizin bunları derlemeniz bile emek ve zaman istiyor ellerinize sağlık.
    Saygılar

New Member
    Giriş Tarihi
    08-11-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Üye No
    39102

Kullandıgınız sistem hakkında bilgi verirseniz ben ve arkadaşlarımız sonuna kadar yardımcı olacaklardır.Ayrıca Antalya'nın merkezinde mi yoksa ilçesindemisiniz?
    Sayın Mustafaay007,Antalya merkezdeyim,humax 5400z var çanak 2m çapında görüştüğüm kişiler yazılımdan olabilir dediler.mail olarak da cevaplıyabilirseniz memnun [email protected].

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı