Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: güncel keyleri attım çalışmadı 7500 cı için yardım lütfen

Member
    Giriş Tarihi
    18-01-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    63471

güncel keyleri attım çalışmadı 7500 cı için yardım lütfen

güncel keyleri atıyorum çalışmıyor acaba eksik bişeymi yapıyorum. yazılımımda son versiyon.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    51836

Öyler bir soru soruyorsunuz ki! anlayabilene aşkolsun. :hhh:

Member
    Giriş Tarihi
    18-01-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    63471

Ya Üstad Next Emu Dosyalari DedİĞİn Yer Varya Senİn Keylerİ VerdİĞİn Yer Oradaki 7500 İÇİn Olan Zİplİ Dosyayi İndİrİyorum Zİpten Çikariyorum *** Maker V20 İle Cİhazima Rs232 Kablo Vasitasiyla Atiyorum. Bundan 1 Hafta Önce AttiĞim Anda AÇiliyordu Bİr Haftadir Verdİklerİnİ Atiyorum AÇilmiyor. GeÇen Bİr ArkadaŞ Manuel Olarak YazmiŞ 7500 Lerİn Keylerİ Dİye Elle Gİrdİm AÇti. Senİn Verdİklerİn AÇmiyor. Sorun Ne Olabİlİr Acaba. Frekans Desen Tamam, Yazilim Desen Tamam Acaba Uyduda Bİr Ayarmi Çekmek Gerekİyor Ne Yapmam Gerekİyor. Bİr İkİ Sey SÖylersen Onlari Deneyİm Bunun Ustasi Sensİn. Yardimlarin İÇİnde Çok TeŞekkÜr Allah Razi Olsun Epey Yardim Aldim Senden.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-01-2007
    Mekan
    27 Gaziantep
    Üye No
    305593

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi KAZBEK Mesajı Göster
    Ya Üstad Next Emu Dosyalari DedİĞİn Yer Varya Senİn Keylerİ VerdİĞİn Yer Oradaki 7500 İÇİn Olan Zİplİ Dosyayi İndİrİyorum Zİpten Çikariyorum *** Maker V20 İle Cİhazima Rs232 Kablo Vasitasiyla Atiyorum. Bundan 1 Hafta Önce AttiĞim Anda AÇiliyordu Bİr Haftadir Verdİklerİnİ Atiyorum AÇilmiyor. GeÇen Bİr ArkadaŞ Manuel Olarak YazmiŞ 7500 Lerİn Keylerİ Dİye Elle Gİrdİm AÇti. Senİn Verdİklerİn AÇmiyor. Sorun Ne Olabİlİr Acaba. Frekans Desen Tamam, Yazilim Desen Tamam Acaba Uyduda Bİr Ayarmi Çekmek Gerekİyor Ne Yapmam Gerekİyor. Bİr İkİ Sey SÖylersen Onlari Deneyİm Bunun Ustasi Sensİn. Yardimlarin İÇİnde Çok TeŞekkÜr Allah Razi Olsun Epey Yardim Aldim Senden.
    kardeş, bir de ekürel ve uzmanın dosyalarını yükleyip dene.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-09-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    258318

Tasarım usta açılabilen en güncel keyleri bulup her allahın günü dosyaları güncelliyor ama ne yazıkki 2 saatte bir değişen k e y ler var tüm next cihazlara farklı şekillerde giriliyor ben kendim 5000 e farklı farlı yerlerden bulup deniyorum güncel diye verildiği halde olmuyor çatlamak içten değil...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-01-2007
    Mekan
    27 Gaziantep
    Üye No
    305593

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi blondy Mesajı Göster
    Tasarım usta açılabilen en güncel keyleri bulup her allahın günü dosyaları güncelliyor ama ne yazıkki 2 saatte bir değişen k e y ler var tüm next cihazlara farklı şekillerde giriliyor ben kendim 5000 e farklı farlı yerlerden bulup deniyorum güncel diye verildiği halde olmuyor çatlamak içten değil...
    doğru söze ne denir:)

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı