Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: sinema tv gercekten ayda 40 yeni film gösterebilirmi

Member
    Giriş Tarihi
    26-06-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    441550

New Icon26 sinema tv gercekten ayda 40 yeni film gösterebilirmi

evet arkadaslar ben yeni bir movies24 sürprizi yasayabileceğimizden korkuyorum inanılmaz güzel reklamlar ve sonrası hepimizin bildiği gibi neredeyse hep aynı filmler tamam ücretsiz platform ancak o kadar olur diyeceksiniz ama bu kadarda insanlarala dalga geçilmez neredyse 6-7 ay oldu 50-60 filmden baska hiçbirsey yok hani aralarınadan izlenebilir film sayısıda 10 u geçmeyince bir duraksıyor insan sinema tv her nekadar ücretlide olsa ikinci ücüncü aydan sonra yine aynı filmleri izleteceğini düşünüyorum inşallah yanılırım ama aylık 20 ytl tek kanal için pahalı olunca(sinema tv2 beklenilen gibi yeni filmler değil sadece eski filmler ve st 1 tekrarlarından oluşacağı kesin gibi)dsmart yönetimi her zamanki gibi şifresiz yayın tarihini habire uzatıp duracaktır :ok:

Member
    Giriş Tarihi
    28-03-2008
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    426924

bende aynen senin gibi düşünüyordum şimdiden aynı filmleri vermeye başladı 1-2 ay sonra ne olacak kim bilir onun için açtırmayacağım
    Düzenleyen orkun_celik_ : 15-07-2008 at 18:42

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-06-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    226307

bu arada görüntü kalitesi düzelmedi gitti

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-01-2007
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    309802

sinema tv aile var birde...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    186504

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi orkun_celik_ Mesajı Göster
    bende aynen senin gibi düşünüyordum şimdiden aynı filmleri vermeye başladı 1-2 ay sonra ne olacak kim bilir onun için açtırmayacağım

çalışıyor musunuz ? hayırsa evet sıkılırsınız . çalışıyorsanız elbette gündüz 10'da aynayan film'in 18'de yada 22 oynaması normal! yoksa nasıl seyredeceksiniz. eğer bu söylediğiniz örnekte sadece bir kere film verip yayın hayatını sürdüren bir platforum var mı ? ben d-samartı savunmak için yazmıyorum ama bahsedilen söylenen konular'da okadar basite indirgenmiş ki insan kendi kendine hayda diyebiliryor.
    fimler güzel ve sonrası içinde iyi fimlerler'de olucakır. birde zaten konu varken vede oraya yazılması gerekirken aksine yeni konu açma modası'da oldu. bu sizin ne kadar konularla ilişkili olduğunuzuda ( olmadığınızı )gösteriyor. siz en iyisi dvd alıp seyredin oda pahalı gelirse koplolu tv yada çanak anten olmadı kılıç anten. seçeneğiniz bir dünya nasıl olsa kendineze sorun etmeyin arkadaşlar. keyfinize bakın..

Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    420315

Ben Sinema Tv Nin gelecek Aylarda Gerilemesinden Çok İlerleyeceğini Düşünüyorum.Ayrıca Sinema Tv Nin D-smart In Diğer Ücretsiz Kanallarını Da İyi Yönde Etkileyeceğini Düşünüyorum.Çünkü Sinema Tv İçin Birçok Yeni Filmin Telif Hakları Alınacaktır.Bu Filmlerde Arşivde Bekleyeceğine Platformun Diğer Kanalarında Dönecek ve Bu Sayede Kanalların reklam Payı Artacaktır Die Bekliyorum.
    Düzenleyen net_tr : 15-07-2008 at 20:15

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-09-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    265648

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi net_tr Mesajı Göster
    Ben Sinema Tv Nin gelecek Aylarda Gerilemesinden Çok İlerleyeceğini Düşünüyorum.Ayrıca Sinema Tv Nin D-smart In Diğer Ücretsiz Kanallarını Da İyi Yönde Etkileyeceğini Düşünüyorum.Çünkü Sinema Tv İçin Birçok Yeni Filmin Telif Hakları Alınacaktır.Bu Filmlerde Arşivde Bekleyeceğine Platformun Diğer Kanalarında Dönecek ve Bu Sayede Kanalların reklam Payı Artacaktır Die Bekliyorum.
    Filmler, şirketlerden satın alınırken belli bir süre yayınlama hakkı satın alınıyor.Yani bir filmin yayın hakkını satın alabiliyorlar, kendisini değil.

Dediğiniz olabilir,hatta TNT'de yayınladıkları Mr.Bean filmini de SinemaTV'de yayınladılar.Ama bu, filmi ne kadar süreliğine aldıklarına bağlı birşey.
    Düzenleyen cihan : 16-07-2008 at 00:02

Member
    Giriş Tarihi
    28-03-2008
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    426924

ilk zamanlar tnt çok güzel filmler veriyordu şimdi filmlerin kalitesini düşürdüler sinema tv de tnt gibi olabilir
    Düzenleyen orkun_celik_ : 16-07-2008 at 00:57

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-02-2004
    Mekan
    53 Rize
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    3069

Çevir kazı yanmasın hesabı yapıyorlar.Ben ayda 40 yeni film falan verceklerine inanmıyorum, ilk başlarda belki ama sonra aynı tas aynı hamam.sevgiler...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı