Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 12 mesajdan 1 ile 12 arası

Konu: YE 2000 Süper X PLUS (Yardıma İhtiyacım var)

Member
    Giriş Tarihi
    28-07-2004
    Mekan
    77 Yalova
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21432

New Icon22 YE 2000 Süper X PLUS (Yardıma İhtiyacım var)

Merhaba Forum dostları,

Next Ye 2000 X Plus cihazım var. Geçen sene almıştım. Yeni yazılım Yüklemek istiyorum.
    Bu cihazın yazılım yükleme editörü ve emu yazılımı hakkında bilgi verebilecek arkadaşların yardımlarını
    bekliyorum.Forumu biraz araştırdım ama O kadar çok model varki ben içinden çıkamadım.Yanlış bişi yapıp cihaza zarar vermek ten korkuyorum.
    Bu cihazı kullanan ve yazılım yüklemesini bilen arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim..Şimdiden çok teşekkür ederim.:help1::smiles26:
    Düzenleyen chakabi : 15-07-2008 at 14:33 Sebep: Msn adresinizi vermeyiniz.Konuyu takip ediniz yardım edilir

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-05-2005
    Mekan
    60 Tokat
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    103570

editt
    Düzenleyen chakabi : 15-07-2008 at 14:31 Sebep: Verilen link başka modelle ilgili

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-03-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    326406

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Fahribey Mesajı Göster
    Merhaba Forum dostları,

Next Ye 2000 X Plus cihazım var. Geçen sene almıştım. Yeni yazılım Yüklemek istiyorum.
    Bu cihazın yazılım yükleme editörü ve emu yazılımı hakkında bilgi verebilecek arkadaşların yardımlarını
    bekliyorum.Forumu biraz araştırdım ama O kadar çok model varki ben içinden çıkamadım.Yanlış bişi yapıp cihaza zarar vermek ten korkuyorum.
    Bu cihazı kullanan ve yazılım yüklemesini bilen arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.Yardım etmek isteyen arkadaşlar bana MSN den ulaşabilir.Şimdiden çok teşekkür ederim.:help1::smiles26:
    Arkadaş farkında olmadan yanlış yönlendirme yapmış sakın itibar etme senin cihazın başlıkta yazdığın gibi YE 2000 Süper X PLUS (Yardıma İhtiyacım var) ise cihazına uygun yazılım buradadır ve son sıradaki yazılımdır yani bu yazılımdır :hah: DİKKAT ET ve ona göre yazılım yükleme yap yazılım yükleme şekli buradadır
    Düzenleyen mahlukabi : 15-07-2008 at 14:34 Sebep: Msn adresi düzeltimi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-05-2005
    Mekan
    60 Tokat
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    103570

Kul kusursuz olmaz. "Yanlış yönlendirme" olduğunu düşünmedim. Mesaj da aynen yazan şu.

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Fahribey Mesajı Göster
    Next Ye 2000 X Plus cihazım var.
    "X-Plus" ile "Süper Plus" farklı diye biliyorum. Kaldı ki, Süper Plus seri olsa bile, modeli tam olarak net yazılmamış. Ben x-plus'a göre yönlendirdim. Umarım bir sıkıntıya sebep olmamışızdır.
    Düzenleyen x-baron : 15-07-2008 at 14:40

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    311116

Aslında sorun başlıkla mesajın içeriğinin farklı olması.Başlıkda süper x plus mesajda ise x plus yazılmış.
    Kolay gelsin

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    51836

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi x-baron Mesajı Göster
    Kul kusursuz olmaz. "Yanlış yönlendirme" olduğunu düşünmedim. Mesaj da aynen yazan şu.

"X-Plus" ile "Süper Plus" farklı diye biliyorum. Kaldı ki, Süper Plus seri olsa bile, modeli tam olarak net yazılmamış. Ben x-plus'a göre yönlendirdim. Umarım bir sıkıntıya sebep olmamışızdır.
    Hata sizde değil, hata konuyu açan ve yardım tabelinde bulunan kişinin eksik bilgi vermesinden kaynaklanıyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-03-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    326406

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi chakabi Mesajı Göster
    Aslında sorun başlıkla mesajın içeriğinin farklı olması.Başlıkda süper x plus mesajda ise x plus yazılmış.
    Kolay gelsin
    Mühüm deel zaten benim gibi:hah: mahlukatın biri görüp güzeltirdi .önemli olan hiç kimsenin üzülmemesi ,:ok:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-05-2005
    Mekan
    60 Tokat
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    103570

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Tasarım Mesajı Göster
    Hata sizde değil, hata konuyu açan ve yardım tabelinde bulunan kişinin eksik bilgi vermesinden kaynaklanıyor.
    Eyvallah üstad.

Benim da daha dikkatli olmam gerekiyor. Teşekkür ederim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    311116

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mahlukabi Mesajı Göster
    Mühüm deel zaten benim gibi:hah: mahlukatın biri görüp güzeltirdi .önemli olan hiç kimsenin üzülmemesi ,:ok:
    :puah::puah: eyvallah:love:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-03-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    326406

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi chakabi Mesajı Göster
    :puah::puah: eyvallah:love:
    YA üstat uzun süre ara verdim.tatildenmi şikerim , hiçte yanmamıssın gutuplaramı gittin deme,:smiles10: uzak kaldım kaza yaptım kafayı vurdum ondan sebep. ama kafa yerinde demekki ayrıntıları yakalayabiliyorum . filimlerde tomografide falam bişe çıkmadı ama yada doktorun gözü kör yada filimler net değildi .aslında kafa düşmeden öncede çatlaktı ama gözden kaçtı demekki.:smiles10:. benim sormak istediğim ZEKİ MÜRENİN BİZİ GÖRECEĞİ YAZILIM dan haber varmı doktor hocamla görüşemedik bu arada ötürü selamlar.
    Düzenleyen mahlukabi : 15-07-2008 at 14:59

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    311116

YA üstat uzun süre ara verdim.tatildenmi şikerim , hiçte yanmamıssın gutuplaramı gittin deme,:smiles10: uzak kaldım kaza yaptım kafayı vurdum ondan sebep. ama kafa yerinde demekki ayrıntıları yakalayabiliyorum . filimlerde tomografide falam bişe çıkmadı ama yada doktorun gözü kör yada filimler net değildi .aslında kafa düşmeden öncede çatlaktı ama gözden kaçtı demekki.:smiles10:. benim sormak istediğim ZEKİ MÜRENİN BİZİ GÖRECEĞİ YAZILIM dan haber varmı doktor hocamla görüşemedik bu arada ötürü selamlar.
    mahlukabi eğer kaza durumu gerçekse çok geçmiş olsun.Gerçi doktorlar bişey yok demiş ama sen yinede ihmal etme kafa işini:)

Yazılım ile ilgili en sıcak bilgileri sevgili Tasarım dan alabiliriz.Ayrıca bende tatildeyim şu aralar:bubble::bubble:
    Selamlar:wave:

Member
    Giriş Tarihi
    28-07-2004
    Mekan
    77 Yalova
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21432

Teşekkürler

Arkadaş farkında olmadan yanlış yönlendirme yapmış sakın itibar etme senin cihazın başlıkta yazdığın gibi YE 2000 Süper X PLUS (Yardıma İhtiyacım var) ise cihazına uygun yazılım buradadır ve son sıradaki yazılımdır yani bu yazılımdır :hah: DİKKAT ET ve ona göre yazılım yükleme yap yazılım yükleme şekli buradadır
    Değerli Dostlar,
    Farkında olmadan konu başlığında belirtiğim cihazımın modelini ,mesaj içinde eksik ifade etmişim.Bu karışıklıkdan dolayı özür dilerim.Bu hatamı fark ederek anlatmak istediğimi anlayan ve beni yönlendiren,mahlukabi'ye sonsuz teşekkürler ederim.Ayrıca cevap veren yardımcı olmaya çalışan diğer dostlarada çok teşekkür ederim. :bravo:
    Saygılar.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı