Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 10 mesajdan 1 ile 10 arası

Konu: nasıl bir yazıcı acaba???

Member
    Giriş Tarihi
    10-08-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    371532

New Icon22 nasıl bir yazıcı acaba???

ardakadşlar...HP DESKJET D1460 A4 YAZICI CB632A bu yazıcıyı almayı düşünüorm..çk acil yorumlar mısınız?nasıl bi yazıcı..bn evimde kullanıcam..acaba sorun yaşar mıyım?şşimdiden yorumlar için tşkler...
    SAYGILAR...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    11-05-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    432931

New Icon6

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi afyok_can Mesajı Göster
    ardakadşlar...HP DESKJET D1460 A4 YAZICI CB632A bu yazıcıyı almayı düşünüorm..çk acil yorumlar mısınız?nasıl bi yazıcı..bn evimde kullanıcam..acaba sorun yaşar mıyım?şşimdiden yorumlar için tşkler...
    SAYGILAR...
    slm merhaba arkadaşım
    benden sana tavsiye sakın alma bunan vereceğin parayla lazer yazıcı alabilirsin cok hızlılar ve boyası cok uzun gidiyor
    bu senin alacağın yazıcı
    1-)cok yavaş yazıyor
    2-)boyası cok erken bitiyor
    3-)bu yazıcıyı bazı bilgisayarlara tanıtmakta sorunlar yaşayabilirsin
    ben bu yazıcıyı kesinlikle almazdım bilmem anlatabildim mi? bunun yerine lazer yazıcı al emin ol pişman olmazsın
    kolay gelsin :ok: :ok: :ok:

Member
    Giriş Tarihi
    10-08-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    371532

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi bil.servis Mesajı Göster
    slm merhaba arkadaşım
    benden sana tavsiye sakın alma bunan vereceğin parayla lazer yazıcı alabilirsin cok hızlılar ve boyası cok uzun gidiyor
    bu senin alacağın yazıcı
    1-)cok yavaş yazıyor
    ben bu yazıcıyı kesinlikle almazdım bilmem anlatabildim mi? bunun yerine lazer yazıcı al emin ol pişman olmazsın
    ama bu yazıcı 40 ytl..fiyatı güzl değil mi..lazer yazıcılar pahalı die biliorm...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    11-05-2008
    Mekan
    Üye No
    432931

New Icon6

ama bu yazıcı 40 ytl..fiyatı güzl değil mi..lazer yazıcılar pahalı die biliorm...
    slm merhaba arkadaşım
    bu yazıcının fiyatı 40 ytl ama kullanmaya başla sana yapacağı masraf lazer yazıcının fiyatını gecer.benden sana tavsiye alırsan en iyisini al sonra sana sorun cıkarmasın :ok: :ok: :ok:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    15-03-2008
    Mekan
    Üye No
    424685

slm.
    SAYGILAR...
    Evinde yapacağın az sayıdaki baskılar için iyi diyebilirim. bil.servis arkadaşa bu konuda katılırım. bazen iki kartuş alacağına bir yazıcı (Aynısından)almak daha ekonomik olur. Ama dediğim gibi evde yapacağın birkaç sayfalık baskı için iyi.

Lazer yazıcılar konusunda bil.servis arkadaşa katılmıyorum. Bunların yerine daha iyi bir inkjet önerebilirdi. Çünkü Bir lazer yazıcı siyah beyaz olarak 140-150 dolardan başlıyor. Ayrıca renkli lazere gidersen 400-500Dolardan başlıyorlar. Evinde ayda yılda basacağın birkaç sayfa için bence lazer değmez. (Ayrıca Lazerlerin de mürekkebi biter. )
    Düzenleyen kehleti : 14-07-2008 at 22:25

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-09-2006
    Mekan
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    268208

slm merhaba arkadaşım
    bu senin alacağın yazıcı
    1-)cok yavaş yazıyor
    sana %100 katılıyorum hocam :smiles6:

Banned Member
    Giriş Tarihi
    11-05-2008
    Mekan
    Üye No
    432931

New Icon6

arkadaşım sen bana güven bu yazıcıyı alma bu yazıcılar hic güzel değil sonra pişman olma şuan nereye bilgisayar yapmaya gidiyorsam bu yazıcıdan var herkeste bu yazıcıyı geri vermek istiyorlar sonra hergün kartuş doldurursun arkadaşım anlatabildim mi? kolay gelsin :ok: :ok: :ok:

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-02-2005
    Mekan
    19 Çorum
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    75886

Valla bendede var sadece siyah kartuşunu kullanıyorum,kendim dolduruyorum 2 yıldırda kullanıyorum.Memnunum.Doldurduğum bir siyah kartuşla 70-80 sayfa yazdırabiliyorum.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    11-05-2008
    Mekan
    Üye No
    432931

New Icon6

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Hakan Güccan Mesajı Göster
    Valla bendede var sadece siyah kartuşunu kullanıyorum,kendim dolduruyorum 2 yıldırda kullanıyorum.Memnunum.Doldurduğum bir siyah kartuşla 70-80 sayfa yazdırabiliyorum.
    arkadaşım lazer yazıcı alsaydın zamanında 70-80 sayfa değil 300-400 sayfa cıkarırdın yazıcıdan :ok: :ok: :ok:

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-02-2005
    Mekan
    19 Çorum
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    75886

arkadaşım lazer yazıcı alsaydın zamanında 70-80 sayfa değil 300-400 sayfa cıkarırdın yazıcıdan :ok: :ok: :ok:
    O yazıcıyı aldığımda aynı şeyi bende düşünmüştüm ama 230 civarıydı kardeşim.Ucuzu işimi görürken neden boşa masraf edeyim.Senin kadar bizde bişeyler biliyoruz.
    Düzenleyen Hakan Güccan : 28-08-2008 at 20:37

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı