Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: flımi şarkı olarak gören raytır

Banned Member
    Giriş Tarihi
    28-05-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    435027

flımi şarkı olarak gören raytır

arkadaşlar yeni lg dvd raytır aldım daha önce seyrettiğim dvd flmi şarkı olarak görüyor ve masa üstüne geç kaydediyor hata bendemi yoksa garantili firmasına gideyimmi firma kadıköyde ben bayrampaşadayım yardım ederseniz sevinirim teşekürler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-10-2004
    Mekan
    33 Mersin
    Üye No
    32231

acaba codec uyuşmazlığımı var sen klm codec i yükle belki bir şeyler olabilir

Banned Member
    Giriş Tarihi
    11-05-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    432931

New Icon6

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi fotocu Mesajı Göster
    arkadaşlar yeni lg dvd raytır aldım daha önce seyrettiğim dvd flmi şarkı olarak görüyor ve masa üstüne geç kaydediyor hata bendemi yoksa garantili firmasına gideyimmi firma kadıköyde ben bayrampaşadayım yardım ederseniz sevinirim teşekürler
    slm merhaba arkadaşım
    hata sende arkadaşım seyrettiğin dvd filimin üstüne gel sağ tıkla birlikte ac ın üstüne gel ve program sec e tıkla ve dvd filmi acacağın programı sec ve Bu tür dosyaları acmak icin her zaman secili programı kullan seceneğini işaretle ve tamam a tıkla
    birde sana tavsiyem Vlc playerı kullan cok güzel bir programdır kolay gelsin :ok: :ok: :ok:

Banned Member
    Giriş Tarihi
    28-05-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    435027

abi teşekür ederim ancak hem medya pleğir hem neroda hemde başka dvdde denedim buseyrettiğim sistem dvd okuyucular zaten pcde kurulu ben sadece yeni raytır aldım oda bu bazı flimleri şarkı olarak görüyor nedennnnnnn

Junior Member
    Giriş Tarihi
    12-10-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    140168

büyük ihtimal cihazın bazı cd leri okumuyor.sebebi ise bazen optik okuyucu iyi okuyamıyodur sana tavsiyem hem değiş hemde başka bir mnarka tercih et

Banned Member
    Giriş Tarihi
    11-05-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    432931

New Icon6

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi fotocu Mesajı Göster
    abi teşekür ederim ancak hem medya pleğir hem neroda hemde başka dvdde denedim buseyrettiğim sistem dvd okuyucular zaten pcde kurulu ben sadece yeni raytır aldım oda bu bazı flimleri şarkı olarak görüyor nedennnnnnn
    slm merhaba arkadaşım
    bilgisayarında kodec yüklü olmayabilir bu yüzden şarkı olarak görüyor olabilir.sana tavsiyem VLC player yükle
    sana aşağıdaki linkte bazı video izleme programları verdim bilgisayarına kur ve acmayı dene senin dvdde bir sorun olduğunu hic sanmıyorum kolay gelsin :ok: :ok: :ok:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-09-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    380033

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi bil.servis Mesajı Göster
    slm merhaba arkadaşım
    hata sende arkadaşım seyrettiğin dvd filimin üstüne gel sağ tıkla birlikte ac ın üstüne gel ve program sec e tıkla ve dvd filmi acacağın programı sec ve Bu tür dosyaları acmak icin her zaman secili programı kullan seceneğini işaretle ve tamam a tıkla
    birde sana tavsiyem Vlc playerı kullan cok güzel bir programdır kolay gelsin :ok: :ok: :ok:
    codec yükledikten sonra arkadaş zaten yapılması gerekeni söylemiş . sorun sende

Banned Member
    Giriş Tarihi
    17-08-2006
    Mekan
    10 Balıkesir
    Üye No
    251494

CD Writer yada DVD Writer'ın bir medyayı tanıması diye bişey olmaz.
    Medyayı senin sistemin tanır ve aygıta tanıtır...
    Bilgine.

Not: LG piyasadaki en iyi aygıtlardan biri. Ben Samsung'la çok sorun yaşadım. Arkadaşların dediği gibi codecleri iyi kurarsan sorun yaşamazsın.
    Kolay gelsin.
    Düzenleyen cavanar : 16-07-2008 at 22:30 Sebep: ilave bilgi

Banned Member
    Giriş Tarihi
    28-05-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    435027

teşekürler