Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: Call Of 4 Seviye Farkı

Banned Member
    Giriş Tarihi
    05-12-2007
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    404607

New Icon22 Call Of 4 Seviye Farkı

:badprv:
    Arkadaşlar bu oyun hakkında bi arkadaşımla iddaya girdim.,Ben diyorum oyunda seviye farkı artınca (easy,hard,veteran vs...) düşman askeri sayısında artış görülüyo diyom o ise tam tersini söylüyor..,Bu konuda bilgisi olan var mı acaba..? Ayrıca cevaplarınız için şimdiden teşekkürler:ok:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-02-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    316728

Şöyle bir açıklama getireyim zorluk derecesi artınca askerlerde güçleniyor ! Örnek olarak düşman askeri sana 1 kurşun attığında 10 canın gidiyorsa zorluk derecesini artırınca 20 canın gider. Düşman askerleri akıllanır daha iyi hedef vurmaya başlarlar. Bu ve bunun gibi özellikler zorluk seviyesini artırınca artar. Strateji oyunlarında ise daha çok ve güçlü birliklerle saldırma şeklinde bir zorluk seviyesi yapmışlardır. Özet olarak bu şekilde !!!

Banned Member
    Giriş Tarihi
    17-07-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    445070

hmm konu icin sagol he ne kadar yapay zeka zor oynasanız düşman o kdar güclüdür

Starting Member
    Giriş Tarihi
    04-08-2008
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    447857

selamlar benim call of duty 4 oyunuyla bir problemim var.cdler kopya ve 2 cd,ben oyunu kurdum oyun açılıyor.ancak benden *** istiyor 5 adet kutucuk var bir kutu 4 adet şifre alıyor ben şifreyi hiç bir yerde bulamadım oyunu alalı 2 gün oldu armadığım dosya kalmadı acaba bana yardımcı olabilirmisiniz şimdiden ilgi ve alkanıza teşekkürler..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    15-07-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    444819

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi hitman_21 Mesajı Göster
    selamlar benim call of duty 4 oyunuyla bir problemim var.cdler kopya ve 2 cd,ben oyunu kurdum oyun açılıyor.ancak benden *** istiyor 5 adet kutucuk var bir kutu 4 adet şifre alıyor ben şifreyi hiç bir yerde bulamadım oyunu alalı 2 gün oldu armadığım dosya kalmadı acaba bana yardımcı olabilirmisiniz şimdiden ilgi ve alkanıza teşekkürler..
    1.olarak burda *** paylaşımı yasak
    2.olarak 0 2cd olamaz 2dvd dir
    3.olarak google call of duty serial yazınca çıkıo ben burda link verirsem banlanırım

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı