Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: mitsubishi heavy inverter SRK 71 ZE-S nasıl??

Member
    Giriş Tarihi
    13-09-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    27824

mitsubishi heavy inverter SRK 71 ZE-S nasıl??

slmlar. 31-32 m2 salona klima taktıracağım. yer izmir, arakat, yerler parke, camlar çift cam pimapen, batı cepheli yaklaşık 3,5 m2 pencere ve yaklaşık 5 m2 balkon kapısı ve pencere, balkon ve pencerede panjur var. ayrıca salon bitişiğinde 10m2 kadar çocuk odası tarzında bir oda daha var. herhangi bir yalıtım yok. klimacı çağırıp baktırdım, 18bin zorlanır 24 binlik dedi. benden öce oturanlar 18lik taktığından kafamda soru işareti oluştu. sizce bu bilgiler ışığında 18 ve 24 binlikten hangisi olmalı. bir de klima konusunda kafam karıştı. gelen kişi mitsubishi heavy inverter SRK 71ZE-S ya da klasik SRK 71'i önerdi.biraz arştırma yapınca başka forumlarda mitsubishi electri banko önde olduğunu gördüm, tabii daikindan sonra. ama bana önerilenler COR, EER değerlerine ve sınıfına (A,B) baktığımda electric'in benzer klimalarında daha iyi değerler sahip. fiyat da biraz yüklü olunca kararsız kaldım. hem kapasite hem de marka konusunda bilgi vereceklere şimdiden teşekkürler

Banned Member
    Giriş Tarihi
    11-07-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    444129

havy şu an tavsiye etmem sebebide sabancı klimayı bırakıyor sankoya geçiyor sonra ortada kalmayın vede mitsubishi havy klimalarını TECO firmasına yaptırıyormuş yani fasoncu imiş bugün ögrendim yani iyi düşün,

zibroyu izmirde çok iyi fiyata bulabilirsiniz isterseniz iyi fiyatları söylerim

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı