Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 22 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Back up lar...

Member
    Giriş Tarihi
    29-06-2008
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    442022

Back up lar...

Arkadaşlar
    Ben yaklaşık 10 gün önce 200 ytl ye dm500 aldım. Cihaz tahmin ediyorum klon.. Fakat mac adresim 00:09:34 ile başladığı için Gemini 4.40 özel back up ını yükledim. Şu an sorunsuz çalışıyor. Fakat bir anormallik olur mu diye de içim içimi yiyor. Pek çok foruma baktım. Farklı bir image in güncel backup ını yüklemek için.. Fakat gemini hariç pek çok image in back up ı eski ve pek güncel değil. Bu da kullanıcıları back up konusunda gemini ye muhtaç bırakıyor.. Bu sebepten forumda ustalarımızın hazırladığı güncel back up ların yayınlandığı sabit bir başlık & konu yapılamaz mı?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2005
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    66143

forumu iyi araştırırsanız bütün imglerin backupları mevcut sadece gemini degil tüm imgelerin var.

Member
    Giriş Tarihi
    29-06-2008
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    442022

biliyorum olduğunu... hepsi bir başlık altında toplansa daha iyi olur diyorum..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2006
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    296545

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi naznaznaz Mesajı Göster
    toplanmasına toplanır sorun değil ama kullanıcıların çoğu backupları aldıktan sonra 1 dakkasını ayırıp bi mesaj yazmıyorlar ve bu backupları verenler bu yuzden bende dahil backup vermeyı bıraktım backupu alan kacıyor backup vermek sorun değil verilir ama emeğe saygı olmadıktan sonra backup versen neolur vermesen neolur saygılar

Member
    Giriş Tarihi
    29-06-2008
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    442022

moderatörlerimiz bir mesaj yazmadan download etmeyi mümkün kılmasınlar olur biter..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2006
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    296545

moderatörlerimiz bir mesaj yazmadan download etmeyi mümkün kılmasınlar olur biter..
    oda iyi güzel valla başkası yapsın siz kullanın yapan ozaman enayımı sizce?mesaj yazmayın sadece alın ve gidin olurmu sizce?yapılan işe emeğe saygı duyacaksınızki yapan arkadaş ilerki zamanlarda yeniliklere göre backupları vermeye devam etsin haksızmıyım sizce?

Member
    Giriş Tarihi
    29-06-2008
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    442022

kardeşim sen yanlış anladın galiba.. bir teşekkür mesajı yazmadan.. download bölümü aktif hale gelmez.. bunu söylemeye çalışıyorum.. ben kendim de istersem yaparım.. neden beni bedavacı gibi göstermeye çalışıyorsun.. birşeyler paylaşmayacaksan bu forumda işin ne?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-09-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    27169

kardeşim sen yanlış anladın galiba.. bir teşekkür mesajı yazmadan.. download bölümü aktif hale gelmez.. bunu söylemeye çalışıyorum.. ben kendim de istersem yaparım.. neden beni bedavacı gibi göstermeye çalışıyorsun.. birşeyler paylaşmayacaksan bu forumda işin ne?

yanlış anlaşılmışsın.

ancak önerdiğin yöntemde sağlıklı çalışmıyor.çünkü incelemediğin , işine yarayıp yaramayacağını bilmediğin hatta o anda mevcut linkin sağlam olup olmadığını bile bilmediğin bir paylaşımı indirmek için bir şeyler yazmak durumunda kalıyorsun ki bu da gereksiz ve mesaj kirliliği

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-09-2004
    Mekan
    20 Denizli
    Üye No
    27459

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi arslan kral Mesajı Göster
    oda iyi güzel valla başkası yapsın siz kullanın yapan ozaman enayımı sizce?mesaj yazmayın sadece alın ve gidin olurmu sizce?yapılan işe emeğe saygı duyacaksınızki yapan arkadaş ilerki zamanlarda yeniliklere göre backupları vermeye devam etsin haksızmıyım sizce?
    Bu forumda yayınlanan bazı backuplardan yararlandım ve onları hazırlayanları enayi olarak görmedim.

Member
    Giriş Tarihi
    18-07-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    365826

kardeşim bu kadar naza ne gerek var bende kimsenin beckupunu kullanmadım bence herkez forumda yazılanları okuduklarında image yüklemeyi öğrenebilirler sadece biraz ilgi ve merak kimsenin beckupunu kullanmayın kendiniz yapmayı deneyin arkadaşlar böylece cihaz hakkındada fazla şeyler öğrenmeye başlarsınız bu aslan kıral arkadaşım gibilerlede polemiğe girmezsiniz gerek yok akıl akıldan üstündür.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2006
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    296545

bedavacı olarak göstermiyorum sizi pardon yanlış anlaşi,ldı galiba benim derdim şu bi kişi bi imagenın üzerine bazı eklentileryapıp hazır backupu foruma veriyor ben kayacan usta ve diğer arkadaşlar paylaşim amaclı acemiler biraz öğrensin diye benim sitemim verilen backupu aldıktan sonra gitmektir cokmu zor ufak bi mesaj yazmak ben buna sitem ediyorum yanlış anlaşilma için kusura bakma dostum saygılar
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi bzeybekoglu Mesajı Göster
    Bu forumda yayınlanan bazı backuplardan yararlandım ve onları hazırlayanları enayi olarak görmedim.
    siz niye üstünüze alındınızki?benim sitemim backupları verenlere saygı mahiyetınde bi yazı yazılmamasıdır benım sıkıntım bu başka bi problemde yok saygılar
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ilhan777 Mesajı Göster
    kardeşim bu kadar naza ne gerek var bende kimsenin beckupunu kullanmadım bence herkez forumda yazılanları okuduklarında image yüklemeyi öğrenebilirler sadece biraz ilgi ve merak kimsenin beckupunu kullanmayın kendiniz yapmayı deneyin arkadaşlar böylece cihaz hakkındada fazla şeyler öğrenmeye başlarsınız bu aslan kıral arkadaşım gibilerlede polemiğe girmezsiniz gerek yok akıl akıldan üstündür.
    benim kimseyle plomiğe girdiğim yok sadece yazdıklarım yanlış anlaşildi kimseylede derdim yokki plomiğe gireyim saygılar

Senior Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2005
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    66143

herşey bir başlık altında toplansa forum başlıklardan geçilmez.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3794

hazır bilgi uyuşturur.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2008
    Mekan
    07 Antalya
    Üye No
    412169

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yalçın gelin Mesajı Göster
    hazır bilgi uyuşturur.
    sayın yalçın bey,
    teşekkür ederim en doğrusunu siz yazmışsınız.ve mesajlara son noktayı koymuşsuzunuz. saygılarımla efendim. :graduate:
    Düzenleyen zonelman : 11-07-2008 at 18:40 Sebep: ve mesajlara son noktayı koymuşsuzunuz.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2008
    Mekan
    07 Antalya
    Üye No
    412169

sayın arkadaşlar,
    bu kadar çok şey öğrendiğim ve öğrenmeye devam ettiğim forum üzülerek görüyorumki anlamsız saçma sapan yok teşekkür ederseniz veririm yok beğenmedim yok başkasınınkini veriyorsun yok bedavacı yok bilmem ne yok hazır bilgi uyuşturur yok enayi yok devenin nalı..
    sayın arkadaşlar yazmam gerekir ama aradığınızı bulduğunuz bir yerde sizde öğreniyorsunuz demektir.
    öğrenmeye ihtiyacnız yoksa mesaj yazmayın.lütfen babam bile olsanız.

son birşey daha bir başkasının backup unu getirip burda vermeyin kendisi adam gibi adam olup paylaşacaksa zaten burda verir..

saygılar.:graduate:
    Düzenleyen zonelman : 11-07-2008 at 19:00 Sebep: son birşey daha bir başkasının backup unu getirip burda vermeyin kendisi adam gibi adam olup paylaşacaksa zaten burda verir

Member
    Giriş Tarihi
    29-06-2008
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    442022

arkadaşlar
    ben cihazı alalı 7 gün oldu.. Daha önce kaon kullanıyordum.. bir back up yüklemem kadar doğal bir şey olamaz.. zonelman gibi 7 günde öğrenemediğim için üzgünüm.. ben sabah saat sekizden akşam saat 10 a kadar çalışıyorum.. arada bir işyerinden kaçak bağlanıp yazıyorum.. belki de anlama ve öğrenme kaabiliyetim zonelman kadar değildir.. saçma sapan başlık açtığım için kusura bakmayın.. bu arada develerde nal olmaz..

Member
    Giriş Tarihi
    29-06-2008
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    442022

back up "yedek" demektir.. hazır bilgi uyuşturur diyenler.. araçlarında istepne de taşımasınlar.. kort bezi, çelik tel ve petrol atığı ile kendi lastiklerini yapsınlar..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2004
    Mekan
    81 Düzce
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    1327

back up "yedek" demektir.. hazır bilgi uyuşturur diyenler.. araçlarında istepne de taşımasınlar.. kort bezi, çelik tel ve petrol atığı ile kendi lastiklerini yapsınlar..
    Bir parça abartmışsın be miirim.
    Sana otur sıfırdan yazılım üret diyen yok.
    Yazılımlar zaten sen yükleyince, kurulacak şekilde ayarlanmış.
    Oturup kendi zevkine ve cihazına uygun ayarlamaları da yapıver.
    Ama bunu birileri ile paylaşırsan, kaçınılmaz olarak bu skin neden böyle, bu sıralamadaki plugins
    yada kanal niye cihazımı kitliyor vs denecektir.
    hazır backup bir parça özel-zevk ve renk meselesi gibi...

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yalçın gelin Mesajı Göster
    hazır bilgi uyuşturur.
    Abi bilmiyorum farkındamısın ama senin kuzu kaçmış.
    Düzenleyen mufit : 11-07-2008 at 19:27

Senior Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2005
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    66143

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mufit Mesajı Göster
    yalçın abinin kuzusu kaçmadı parayla satın aldım. :smiles31::smiles31:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3794

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mufit Mesajı Göster
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi star61 Mesajı Göster
    yalçın abinin kuzusu kaçmadı parayla satın aldım. :smiles31::smiles31:
    bizlere bir şey olmasın giden koç olsun.
    :)
    sevgiler.

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık