Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: fransızca yayın yapan uydular ?

Average Member
    Giriş Tarihi
    26-03-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    8526

fransızca yayın yapan uydular ?

:help1:sevgili arkadaslar fransızca yayın yapan T.V kanalları en cok hangi uyduda yayın yapmaktalar ? ayrıca bu yayınları yasal üyelık hariç nasıl izleyebiliriz (varsa yasal üyelik fiyatı ve nasıl temın edecegiz)
    astradaki canalsat france internet desdekli cihazlarla yada baska sekılde izlenebilmektemidir.eger izlemek mümkünse ki (forumdan anladığım kadarıyla şifreleme sistemi farklı oldugu için izlenemiyor yanlış mı anlamışım)
    özetin özeti fransızca yayınları nasıl izlerim hangi uydu hangi sistem gecmişte hotbird vardı malum tps gidince
    saygılar kolay gelsin
    yer aksaray bilmeyenler için tuz gölü civarı cihaz gm 4150 1- 90 lık 1- adette 60 lık canak var
    gerekirse sıfırdan sistem kuracagım motorlu canak yada internet desteklı hangisini tavsiye edersiniz :help1::help1::help1:
    Düzenleyen batro : 11-07-2008 at 10:54 Sebep: imla

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-11-2005
    Mekan
    50 Nevşehir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    159263

hotbird kanalında fransızca yayınlar var.
    ne tür yayın istiyorsunuz,onuda belirtirmisiniz.

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    23-04-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    94842

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi batro Mesajı Göster
    :help1:sevgili arkadaslar fransızca yayın yapan T.V kanalları en cok hangi uyduda yayın yapmaktalar ? ayrıca bu yayınları yasal üyelık hariç nasıl izleyebiliriz (varsa yasal üyelik fiyatı ve nasıl temın edecegiz)
    astradaki canalsat france internet desdekli cihazlarla yada baska sekılde izlenebilmektemidir.eger izlemek mümkünse ki (forumdan anladığım kadarıyla şifreleme sistemi farklı oldugu için izlenemiyor yanlış mı anlamışım)
    özetin özeti fransızca yayınları nasıl izlerim hangi uydu hangi sistem gecmişte hotbird vardı malum tps gidince
    saygılar kolay gelsin
    yer aksaray bilmeyenler için tuz gölü civarı cihaz gm 4150 1- 90 lık 1- adette 60 lık canak var
    gerekirse sıfırdan sistem kuracagım motorlu canak yada internet desteklı hangisini tavsiye edersiniz :help1::help1::help1:
    Sn. batro;İç içe birden çok soru yöneltmişsiniz. Hotbird bölümünde açtığınız konu ilgili yere taşınmıştır.
    Aşağıdaki adreste tüm uydulardaki Fransızca yayınları bulabilirsiniz;

Yasal üyelik için ilgili platformların katlarını satan yer veya internet aracılığı ile bulabilirsiniz. Yukarıdaki adresi inceledikten sonra hangi uydu ilginizi çekerse ona göre sorunuzu yöneltirsiniz.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-10-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    270625

En iyisi ATLANTIC BIRD 3 5.0 W uydusuna analog uyduyla alabilecegin yayin, devlentin 6 kanallari var.

Average Member
    Giriş Tarihi
    26-03-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    8526

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi eskiya1 Mesajı Göster
    Sn. batro;İç içe birden çok soru yöneltmişsiniz. Hotbird bölümünde açtığınız konu ilgili yere taşınmıştır.
    Aşağıdaki adreste tüm uydulardaki Fransızca yayınları bulabilirsiniz;

Yasal üyelik için ilgili platformların katlarını satan yer veya internet aracılığı ile bulabilirsiniz. Yukarıdaki adresi inceledikten sonra hangi uydu ilginizi çekerse ona göre sorunuzu yöneltirsiniz.
    sayın admınım esasen benim ilgimi canalsat france paketi çekmekte yalnız bu paket bildiğim kadarıyla çözülmememkte bulunduğum ilde server aracılıyla izleyebilecegim söylenmekte ilk olarak 400 ytl sonrası için her yıl 20 ytl400 cihaz için sanırım bu sistem ne kadar güvenilir acaba 3-5 ay sürerse verecegimiz ücrete yazık tabi satıcı yok olmaz falan diyor ama güvenemedim garanti olsa paraya bakmam ama güven meselesi en azından sizin bilgi ve tecrübenize ihtiyacım var yönlendiriseniz sistemi tamammen degiştirecem yer aksaray saygılar kolay gelsin

Banned Member
    Giriş Tarihi
    04-09-2006
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    258046

fransız kanallarından en cok izlemek istetiğim kanal ANİMAUX kanalıdır..varya bu kanalın tek bi yasal kartı olsa alırım..bir sefer izledim astra uydusunda bu kanalı sonra gitti..şu an bu kanalı izleyen arkadaşların olduğunu biliyorum..onların cok şanslı olduğunu düşünüyorum..sırf bu kanal için fransızca öğrenmek istetim..o kadar cok seviyorum.bizim ülkemmizdeki platformlar bu kanalı getirse cok süper olurdu..değilmi arkadaşlar..

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı