Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: cccam paylaşımımı karşı tarafta paylaşırsa?

New Member
    Giriş Tarihi
    05-07-2008
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    443124

cccam paylaşımımı karşı tarafta paylaşırsa?

arkadaşlar diyelimki cccam üzerinden bi arkadaşıma paylaşım verdim. ve bu arkadaşta benim verdiğim paylaşımı başka bir arkadaşına verdi bunu anlayabilirmiyim?
    ayrıca kaç kişiye paylaşım verdiğini görebilirmiyim.

göre bilirsem hangi plug in veya cccam ın hagi özelliği ile öğrenebilirim?

mesela ben bir kişiyepaylaşım verirsem ve o kişi iki kişi ile o şeyi paylaşırsa o iki kişi 4 kişi ile paylaşırsa böyle dallanıp gider ve çoğalırsa benim dreambox kasar mı?
    bu paylaşım mantığı nasıl tüm ağdaki dallanmış kulanıcılar diek benim trafiğimi kullanarak dreambox ımı yorarak mı *** leri benden alıyor yoksa bir kişiye vediğim *** ler komple ona yüklenip o da kendi dreambox ın işlemcisini ve trafiğini kullanarak başkasınamı yolluyor.

veya şöyle diyeyim elemana paylaşım açtım diyelim eleman bende buunan tüm k** leri kendine bir kerede sürekli download edip hardiskinden mi okuyor yoksa bir tv izlemek için atıyorum sn de bir benden sadece o kanal için *** mi çağırıyor.

bu ağ paylaşımının tam olarak mantığını anlatabilecek arkadaş varmı?
    Düzenleyen omurtlak2 : 11-07-2008 at 06:08

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-09-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    27633

arkadasim buraya bir goz at oncelikle aklina takilan olursa tekrar sorarsin
    Düzenleyen hasoo : 11-07-2008 at 07:23

New Member
    Giriş Tarihi
    05-07-2008
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    443124

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi hasoo Mesajı Göster
    turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=304215

arkadasim buraya bir goz at oncelikle aklina takilan olursa tekrar sorarsin
    teşekkür ederim hasoo
    forumu çok dolaştım bu gibi bilgiler ile çok karşılaştım.
    bir ikişiye sadece kendi izleyebileceği ve başkasına paylaşım veremeyeceği ile ilgili bilgiyi daha önceden biliyordum.

ancak benim sorum şu ben diyelim ki adama paylaşımımı sınırsız şekilde başkaları ilede paylaşabilmesi için yetki verdim diyelim.

bu adamın verdiğim paylaşımı başkaları ile paylaşıp paylaşmadığını görebilirmiyim. ve kaç kişiye paylaşım verdiğini görebilirmiyim.

ayrıca *** lerin dreama inme mantığı nasıldır.
    ben bi yerden *** alırken tümünü birden mi dreama alıyorum yoksa sadece izlediğim kanalın keyini mi dream a indiriyorum?
    Düzenleyen omurtlak2 : 11-07-2008 at 17:07

New Member
    Giriş Tarihi
    05-07-2008
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    443124

arkadaşlar bu bilgiyi deneyerek kendim öğrenmiş bulundum.
    bir dream 15 sn de bir sadece ilgili kanal için paylaşım aldığı dream a bağlanmakta yani tüm kanalların listesini indirmiyor.

demekki ben birisine paylaşım verirsem ve o kişiden aynı anda bir çok farklı kanal için istek gelirse bu eleman tek dream ile 1 den fazla kanal seyredemeyeceği için paylaşıma verdiğini anlayabiliyorz ama henüz kaç paylaşım vermiş ne kadar dallanmış bu bilinebiliyormu bilmiyorum sanırım bilinemez.

şimdi geldi hop ne anlama geliyor onu öğrenmeye bilen arkadaş var ise yardımcı olur ise sevinirim

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı