Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: Limak Atlantis Hotel Belek Hakkinda Bilgi istioyorum

New Member
    Giriş Tarihi
    20-07-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    366405

Limak Atlantis Hotel Belek Hakkinda Bilgi istioyorum

Merhaba arkadaslar Agustos ayi ilk haftasi Limak Atlantis Hotel Belek Rezervasyon yaptirdim otel hakkinda pek bilgim yok daha önce giden veya bligisi olan arkadaslar yardimci olurlarsa memnun olurum.Simdiden sizlere tesekkür ediyorum.

Member
    Giriş Tarihi
    28-09-2007
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    385719

luks guzel bır otel sadece havuzlar bıraz dolamaçlı gıbı ama tesıs e kımse bır sey dıyemez

Junior Member
    Giriş Tarihi
    06-04-2007
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    338782

Atlantise 3 yıl önce kardeşim balayına gitti.Oteli beğenmişlerdi.Sadece denizden pek hoşnut kalmamışlar ama havuzlar bolmuş.Tavsiye ediyorlar.

New Member
    Giriş Tarihi
    20-07-2007
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    366405

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sevokuş Mesajı Göster
    Atlantise 3 yıl önce kardeşim balayına gitti.Oteli beğenmişlerdi.Sadece denizden pek hoşnut kalmamışlar ama havuzlar bolmuş.Tavsiye ediyorlar.
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi gürolelektronik Mesajı Göster
    luks guzel bır otel sadece havuzlar bıraz dolamaçlı gıbı ama tesıs e kımse bır sey dıyemez
    Tesekkür ederim bilgileriniz icin insallah bende memnun kalirim.

New Member
    Giriş Tarihi
    20-07-2007
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    366405

Limak Atlantis Belek'te tatilimi yapip geldim,daha sonra gidecek arkadaslara rehber omak amaci ile birkac düsüncemei aktarmak istiyorum.
    Otel konum itibari ile fena degil,yetersiz personele karsin elemanlar canla basla calisiyor ve güler yüzlüler,havuzlar cok gbi gözuksede yüksek sezonda yeterli degil,hele birde havuz animasyonlari yapilinca yüzmeye pek yer kalmiyor.Yemek kalitesi orta idare eder, memnun kalmadigim tek olay ise otelde sabahtan aksama kadar bir tek müzik CD caliyor o da opera ve arya karisimi bir müzik düsünebiliyormusunuz sabah uyanmissiniz sakin bir kafa ile bir kahvalti yapacaksiniz o kulak tirmalayici müzik ve Türk gecesi icin Alacartta yemek yiyiorsunuz yine o müzik aslinda bunu otel yetkililerine ilettim otel 6-7 yillikmis ve hep ayni müzik calindigini söylediler,Daha slow müzik olabilirdi bence.Burda tatilimi bitirince günü birligine Larada'ki Limak Lara'ya Herseyi ile dört dörtlük bir otel cok begendik insallah seneye buraya giderim.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı