Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 22 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: LigTV PAKETİ WORLD'E ÖZEL AYLIK 39,90YTL

Banned Member
    Giriş Tarihi
    25-07-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    367593

LigTV PAKETİ WORLD'E ÖZEL AYLIK 39,90YTL

12 world taksit fırsatıyla 1 ay taksit ertelemeli üstelik şimdi üye olanlara ligler başlayana kadar ligtv yayın akışı ücretsiz.bu yayın türksat ligtv+ailecek paketidir.ligtv,E-store,S'nek,Jojo,Turkmax,İztv,Powerfm,Poverturkfmv e Masal radyoyu içermektedir.kampanyada satın alınan üyeliğiniz liglerin başlangıcı ile 22 ağustos 2008 de başlayacaktır.ligin başlangıcına kadar olan yayın worldün hediyesidir.kampanya 22 ağustos 2009 kadar geçerlidir.kapmanyanın bitiş tarihi 3 ağustos2008 dir.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    25-07-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    367593

bu kapmanyaya katılacak kişilerin uydu alıcısı türksat1c

Bu Kampanyaya katılan kişilerede DT9001CI kart girişli uydu alıcısı hediye edilmektedir

Average Member
    Giriş Tarihi
    19-09-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    383113

modül parası filan varmı

Banned Member
    Giriş Tarihi
    25-07-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    367593

modülle alakası yok arkadaşlar.kampanya yanında digitürk uyumlu olan DT9001 CI uydu alıcısı hediye verilmektedir.çanak anteniniz türksat1c uydusuna ayarlı olması yeterli olacaktır

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-10-2006
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    272725

kaynak?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    25-07-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    367593

kaynak:8 temmuz 2008 hürriyet gazetesi sayfa 38

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-11-2007
    Mekan
    25 Erzurum
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    396764

geçen yıl ben 41.90 16 ay taahütlü üye oldum sadece lig tv var diye o yanında verdiği kanallar beş para etmez isterseniz biraz bekleyin ben daha uygun bir kampanya bekliyorum... saygılar...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2005
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    168067

Evet yavaş yavaş yeni kampanyalar gelmeye başlıyor.
    Turksat için sanırım en avantajlı kampanya bu olacak.
    Receiver dahil fiyatı demişsiniz, acaba aktivasyon ücreti vs. var mı ?

Eğer ki bu kampanyada aktivasyon, kurulum ücreti adı altında ücretler alınmıyorsa,
    Sırf en ucuz Lig TV için Eutelsat Gümüş Koltuk kampanyasını beklemek şart olmuyor.

Bu kampanya ile yıllık Lig TV ücreti : 12x39.90=478 YTL oluyor. (Receiver dahil)
    Gümüş Paket ile 19.90 x 12 = 238 YTL yıllık ücret + 135 YTL receiver ücreti + 85 YTL kurulum ücreti = 458 YTL

Arada 20 YTL bir fark var 20 YTL de Turksat uydusunda izlemek için bence değer.

Eğer ki Eutelsat uydusunda daha iyi bir kampanya yapılmazsa bu kampanyayı düşünürüm
    Düzenleyen DreBox : 08-07-2008 at 17:51

Average Member
    Giriş Tarihi
    16-03-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    424740

New Icon30

Ayda 39,90 Tl, peşin olarak 478,80 Tl..

Kurulum ücretli..

Üye olanlara DT 9001 CI uydu alıcısı hediye edilecekmiş..

1 ay taksit atlama olacakmış..

Kurulum ne zaman yapılırsa yapılsın, 22 Ağustos tarihine kadar ücretsiz olacakmış. O tarihten sonra ücrete tabi olacakmış..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-06-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    17339

Ben artık koltuk kampanyasının tekrar başlamayacağına iyiden iyiye inandım.neyseki zamanında tahriklere kulak tıkayıp yararlanmışım.

Average Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2005
    Mekan
    32 Isparta
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    152068

New Icon22

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi tanyet Mesajı Göster
    Ben artık koltuk kampanyasının tekrar başlamayacağına iyiden iyiye inandım.neyseki zamanında tahriklere kulak tıkayıp yararlanmışım.
    koltuğu ne kadara satıyor digi..sevgilerimle,:smiles34:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-07-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    20970

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi tanyet Mesajı Göster

Bencede olmayacak koltuk kampanyası ama 23 temmuzda farklı bir konsepte kampanya bekliyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2005
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    168067

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Kasımpasa Mesajı Göster
    Kurulum ücretli..

Üye olanlara DT 9001 CI uydu alıcısı hediye edilecekmiş..

1 ay taksit atlama olacakmış..

Kurulum ne zaman yapılırsa yapılsın, 22 Ağustos tarihine kadar ücretsiz olacakmış. O tarihten sonra ücrete tabi olacakmış..
    Alın işte
    Peki ne kadarmış kurulum ücreti bilginiz var mı ?
    Anlamıyorum zaten nesini kuracaklar bende 4 çıkışlı lnb ile Turksat uydusu zaten hazır,her odada bu çıkış tak-kullan şeklinde duruyor.
    DT böyle gereksiz yere kurulum ve aktivasyon ücreti alarak insanları kendisinden soğutuyor.
    Zamanında D-Smart'ı eleştiriyorlardı makine satıyorlar diye şimdi aynısını kendileride yapıyor ve gerekmediği halde ücretler alıyor, en azından D-Smart kurulum ve aktivasyon adı altında ücretler kesmiyor.
    Bu haberden sonra ben bu kampanyadan da soğudum, boşu boşuna durduk yerde ücret vermek insanı sinir ediyor.

eğer ki aktivasyon ücreti en az 30 ytl ise yıın golü kampanyasından pek farkı kalmıyor.
    Düzenleyen DreBox : 09-07-2008 at 03:48

Member
    Giriş Tarihi
    27-10-2005
    Mekan
    17 Çanakkale
    Üye No
    144714

Bu kampanyada digital kart verilecek mi?İstediimiz kart girişli uydu alıcısına takıp izleyebilecek miyiz?Yoksa yine verilecek olan makinaya mahkum mu kalacağız?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-06-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    226307

verilen makinaya mahkum kalacaksınız

Member
    Giriş Tarihi
    19-05-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    217211

Gümüş Paket bi daha gelmez.

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi DreBox Mesajı Göster
    Evet yavaş yavaş yeni kampanyalar gelmeye başlıyor.
    Turksat için sanırım en avantajlı kampanya bu olacak.
    Receiver dahil fiyatı demişsiniz, acaba aktivasyon ücreti vs. var mı ?

Eğer ki bu kampanyada aktivasyon, kurulum ücreti adı altında ücretler alınmıyorsa,
    Sırf en ucuz Lig TV için Eutelsat Gümüş Koltuk kampanyasını beklemek şart olmuyor.

Bu kampanya ile yıllık Lig TV ücreti : 12x39.90=478 YTL oluyor. (Receiver dahil)
    Gümüş Paket ile 19.90 x 12 = 238 YTL yıllık ücret + 135 YTL receiver ücreti + 85 YTL kurulum ücreti = 458 YTL

Arada 20 YTL bir fark var 20 YTL de Turksat uydusunda izlemek için bence değer.

Eğer ki Eutelsat uydusunda daha iyi bir kampanya yapılmazsa bu kampanyayı düşünürüm
    Gümüş Paket fırsatı bir daha gelmez bence, yeni kampanya ile yıllık ücreti aynı olabilir ama, Gümüş Koltuk paketinin içeriği bu yenisin sollar hem de beş basar. Eurosprt, N.G, N.G.Wild, MGM Movies, Action Max, Hallmark, Mymax, Jetix, Jetix Play, Disney Channel, Baby Tv gibi çok farklı ve kaliteli kanallarla Gümüş Paket çok farklı idi.

Üye olmayanlar bence çok şey kaçırdı.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    07-07-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    363216

lig tv için güzel bir kampanya insanı düşündürüyor...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2005
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    168067

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi martinjoseph17 Mesajı Göster
    Gümüş Paket fırsatı bir daha gelmez bence, yeni kampanya ile yıllık ücreti aynı olabilir ama, Gümüş Koltuk paketinin içeriği bu yenisin sollar hem de beş basar. Eurosprt, N.G, N.G.Wild, MGM Movies, Action Max, Hallmark, Mymax, Jetix, Jetix Play, Disney Channel, Baby Tv gibi çok farklı ve kaliteli kanallarla Gümüş Paket çok farklı idi.

Üye olmayanlar bence çok şey kaçırdı.
    Hocam bende biliyorum o kanalların olduğunu ve gümüş koltuğun daha iyi ve avantajlı olduğunu.
    Fakat bakın ben yukarda sırf LİG TV için beklemeye gerek yok dedim.
    Gümüş Paket alanların bir çoğu ucuz LİG TV için aldı o yüzden dedim şahsen ben de LİG TV için alacaktım zaten doğru düzgün TV seyretmiyorum en azından maçları seyrederim düşüncem vardı ama yetişemedik.
    Gerçi diğer konudada Eutelsat için 39.90 a EKO-SPOR paketi gelecek deniliyor.
    Eğer Eutelsat uydusunda en ucuz LİG TV içeren paket 39.90 olursa ben yine Turksat'ı düşünürüm.
    Çünkü evimde herşeyim kurulu, bir daha Eutelsat için çanak kurdurup kurulum ücreti vermem.Turksat'da kendi receiverım ile güzelce seyrederim verilen receiverı da bir odaya koyar FTA receiver olarak kullanırım :)
    Yavaş yavaş herşey ortaya çıksın bakalım ne çıkacaksa ona göre hareket ederiz.
    Ayrıca bu kampanyada aktivasyon ücreti 30 ytl civarında ise Bu Gol Kaçmaz kampanyasından bir farkı yok.
    Anca sezon başına kadar bedava izlenecek o kadar ki zaten sezon başlayana kadar da ne izleyeceksin ki :)
    Düzenleyen DreBox : 09-07-2008 at 16:43

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2005
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    168067

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi hsoykan Mesajı Göster
    Bu kampanyada digital kart verilecek mi?İstediimiz kart girişli uydu alıcısına takıp izleyebilecek miyiz?Yoksa yine verilecek olan makinaya mahkum mu kalacağız?
    Bu makine kartlı aynısı amcamda var.
    Kartı çıkarıp CryptoWorks destekli bir modüle veya receivera taktığınızda izleyebilirsiniz.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-11-2007
    Mekan
    25 Erzurum
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    396764

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi reccarysat Mesajı Göster
    verilen makinaya mahkum kalacaksınız
    digitürkte böyle bir uygulama yoktur o dediğin mahkum kalma olayı d-smarttadır
    kartları dt uyumlu modüllerle istediğiniz cihazda izleyebilirsiniz... saygılar...

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı